Кращі безкоштовні браузерні 2D-ігри

Ми представляємо список ігор з видом камери 2D, як правило, це рпг, шутери і працюють вони по-старому на flash і виглядають максимально олдскульно, при цьому є домінуючими іграми для браузерів. Також в нашій добірці є проекти з ізометричною графікою, яку можна охарактеризувати в повній мірі як 2,5D. Яскравим і популярним представником в наш час є Гордість Таерна. Також до них можна зарахувати стратегії через типове розташування камери.

При всіх своїх недоліках ігри з двовимірною графікою вільно конкурують в ніші браузерок зі своїми 3D побратимами. Якщо графічна складова кульгає, то промальовування і арт виконані на висоті, а все довершує різноплановий гемплей з купою контенту, при якому простенька гра перетворюється на величезний захоплюючий всесвіт.

-->

Чого очікувати від даного жанру?

Браузерні 2D ігри в переважній більшості засновані на текстовій механіці з автоматичними боями, де ви отримуєте в результаті докладний результат про події. А якщо це mmorpg то ви просто по черзі обмінюєтеся ударами і використовуєте скіл. Що виглядає досить видовищно, цікаво, зі спецефектами і з певною дозою азарту. Їх казуальними важко назвати, хіба що рольові ігри на це схожі. А ось чисті аркади в інді-стилі зустрічаються дуже рідко і хороший представник таких 2D ігор це The Greedy Cave, де є море пригод в зловісних підземеллях.