Популярні браузерні аніме гри жанру ММОРПГ

Ми створили підбору онлайн ігор, список яких містить гідні браузерки в сеттингу аніме, що локалізовані російською мовою. Де кожен проект добре описаний і розібраний в докладному огляді. Після ознайомлення ви будете знати, у що граєте. Як правило, подібні ігри створюються на основі серіалів, коміксів і манги, які популярні в Японії та Азії.

Причому сам ігровий процес схожий на перегляд інтерактивного мультика. Аніме ігри в браузері славляться довгими і розгалуженими сюжетами, які точь-в-точь повторюють оригінальну історію, а також барвистою графікою з купою ефектів під час битви і тонами додаткового контенту.

-->

Чого очікувати від даного типу ігор?

Як правило, до геймерів з СНД доходить мало гідних проектів, так як вони не особливо котируються. І те, що багато геймерів називають аніме, як таким не є, просто розробники намагаються надати відповідний антураж цьому сеттінгу. За класикою жанру це двомірні мальовані, немов комікс браузерки, де персонажі виглядають надмірно могутніми і зухвалими, а схожі на аніме mmorpg виглядають як типова мультяшка.

Подібний тип ігор не вимагає скачування клієнта, необхідно лише зареєструватися для збереження своїх пригод в браузері, і є безкоштовним завдяки free-to-play, але при цьому донатери отримують перевагу в швидкості розвитку і їм простіше зібрати потужний сет шмаття.