Онлайн гра Битва Снайперів - Шутер з симулятором війни!

Битва Снайперів огляд екшен гри з докладним описом

Битва Снайперів це 3D бойовик стрілялка для браузера, який можна в повній мірі охарактеризувати як симулятор снайпера. Екшен сцен буде занадто багато щоб говорити про чисто про потайного бійця, який вражає свої цілі з далека. Але, тут не можна побігати як в класичному шутері. Ви просто на просто стоїте як укопаний і стріляєте по живих мішенях як у тирі. І в той же час, якщо будете недостатньо гарні, то в вас покладуть кілька куль і для вас раунд буде закінчено.

Ігрова механіка наступна стріляємо по ворогам, набиваємо досвід, заробляємо долари, прокачуємо зброю, переміщаємося від рангу до рангу, що дозволить отримувати доступ до нових видів зброї, локацій і іншим фішках.

В подальшому можна сколотити загін, і так сказати стінка на стінку битися проти інших реальних гравців. Поширюється умовно безкоштовно, присутній платний контент, що спрощує гру і дає деяку перевагу в порівнянні з іншими геймерами, що не вдаються до нього.

Версія для браузерів з'явилася в 2016 році і була представлена на порталі RBK Games. Для того щоб почати гру необхідно зареєструватися, створивши аккаунт для збереження досягнень і прогресу. Проект чисто російський і тому версія відповідна і на сервері ви зустрінете тільки фанатів фільму і таку неабияку реалізацію сеттинга з СНД.

Таблиця основних характеристик
ТипБраузерна гра
ЖанрШутер, Стрілялка, Симулятор
Розробник5518 Studios
ВидавникRBK Games
СтатусЗапущена
Особливість2D, Flash
Дата виходу2016
Тип розповсюдженняfree-to-play (безплатно)
Офіційний сайтrbkgames.com/games/sniperbattle

Сюжет

Ви виступаєте в ролі відважного солдата удачі, який вибрав свій шлях небезпечних подорожей межують зі смертю. Якоїсь особливої передісторії в Битві Снайперів немає, в світі зараз безліч гарячих точок, близько шістдесяти, і ви будете безпосередньо брати участь у кожній, знищуючи поганих хлопців. Але періодично будете ставати на їх місце. Деякі геймери кажуть, що за основу був узятий серіал "Позивний Зграя", але ми загального мало побачили.

Інтерфейс і управління

Гра спочатку розроблялася тільки для мобільних пристроїв, планшетів і сматфонів, але був досягнутий певний успіх, і розробники вирішили адаптувати свій проект під браузери настільних комп'ютерів. Інтерфейс дуже зручний, а ігрова зона в бойовому режимі повністю відкрита для стрільби, немає нагромадження з іконок, як в рольових іграх. Поза битви елементи інтерфейсу також не вражають нагромадженнями. На п'ятому рівні розблокується вкладка загін, і з'являється можливість долучитися до когось або створити власний за 50 золотих.

Для свого персонажа можна підібрати нікнейм і аватар, які будуть показуватися в рейтингових таблицях. Ще можна вибирати спорядження і зброя у відповідних вкладках. Пк-шників можуть, і навіть будуть на перших порах дратувати або виводити з себе деякі гіпертрофовані елементи інтерфейсу. Управляти доведеться тільки мишкою, про кнопках W, S, A, D можна забути і ніколи не згадувати, тут не побігати як в клієнтських стрілялках.

Геймплей

Вам належить виживати в гарячих точках і показувати високу результативність, щоб стати кращим воїном в Битві Снайперів, так як існує рейтинг, в якому можна красуватися. Що в свою чергу дозволить брати участь в кубках місяці і тижні, як поодинці, так і в загоні. До змагання допускаються всі гравці досягли третього рангу. Кращі гравці отримають не тільки бакси з досвідом, а й золоті монети. У розділі статистика можна подивитися на свою результативність і зрозуміти чого вам не вистачає.

За фактом гра простенька, але потрібно стати справжнім асом, щоб перемагати всіх, як і в будь-який інший грі. Головне, що потрібно прокачати в собі, як в геймера так це: влучність, реакцію і уважність, нічого особливого тут немає. Все дуже примітивно, але це не клікер, тут потрібно включати розум. Тут необхідно чітко ложить патрони за програмними цілями, і бажано в голову. Так як поки ви будете витрачати по магазину на кожного ворога, в вас прицілом і зроблять влучний постріл, і гра для вас закінчиться.

Є одна особливість, щоб вступити в бій потрібно мати необхідну кількість енергії, яка відновлюється за певний проміжок часу. Для битви з іншими гравцями необхідно обов'язково вступити в загін, інакше ніяк не помер силами з реальними геймерами. Під час бою можна перезаряджати, а в деяких місіях навіть кидати гранати. Якщо гра була б тільки з одиночною кампанією, то інтерес до неї швидко зменшився б, а ось постійні турніри підігрівають його, бажаючих чимало поміряються силою гармат і в умінні ними користуватися.

Майже 80% відсотків ігрового часу будуть займати PVE на різних локаціях, таких як занедбані склади, заводи, порти, пустелі, засніжені простори, ліси, і степи. У плані цього розмаїття гідне, як і в озброєнні. У PvP можна потрапити на дві крайності, на типових нубов або на задротистих професіоналів школярів або ледачих офісних працівників, які вихлюпують свою злість на віртуальних мішенях. Втім, все майже як в клієнтських шутерах. Тільки доводиться стояти на місці, немов у вас ноги вросли в землю.

Битва Снайперів системні вимоги та характеристики

Мінімальні
OCWindows XP, 7, 8.1
Процесор800 MHz
Оперативна пам'ять128 Mb
Місце на диску100 Mb
Відеокарта64 Mb
АудіокартаDirectX 9.0c
Швидкість Інтернету256 Кбіт/с
Рекомендуємі
OCWindows 10
Процесор1.2 GHz
Оперативна пам'ять1 GB
Місце на диску150 Mb
Відеокарта128 Mb і більше
АудіокартаDirectX 9.0c і вище
Швидкість Інтернету1 Мбіт/с
Більш докладно про ігровий світ

Зброя та амуніція

В Битві Снайперів зброю і амуніцію можна апгрейдити, а також купувати нове, для цього потрібно досягти певного рангу і накопичити необхідну суму ігрової валюти бакси. Всі ці дійства відбуваються в так званій збройової майстерні. Найцінніша амуніція і забійне озброєння відкривається на останніх рівнях. Гвинтівки діляться на снайперські, серед яких ви зустрінете: СВД, STEYR, Гвинторіз, L115 з довгим стволом, і темну конячку ORSIS. Серед штурмових тільки культові, такі як: M16, Famas, L85, легендарний AK-74, і забійний AUG. На них можна наносити камуфляж, а також вони мають шістьма параметрами, такими як:

  • Пошкодження;
  • Перезарядка;
  • Приціл;
  • Стабільність;
  • Влучність;
  • Обойма.

Апгрейд буде коштувати не тільки грошей, але і часу, чим вище рівень, тим більше доведеться чекати, але цю проблему можуть вирішити золоті монети. Кожна броня має якісь очками до маскування, але варто нанести камуфляж, як ви отримаєте бонус до неї, а також до інших основних характеристик, таким як:

  • Здоров'я;
  • Броня;
  • Антикрит;
  • Маскування.

Всього їх налічується 10 штук, одягнувши перший, ви будете більше схожі на охоронця супермаркету, ніж на солдата, а останній з назвою "Таран", доступний на 26 ранзі, зробить з вас справжнього термінатора.

Переваги та недоліки гри
Плюси
Дуелі з іншими гравцями
Щотижневі турніри
Реальні аналоги вогнепальної зброї
Невимушений тир
Простіше тільки клікер
Мінуси
Ви стоїте як укопаний

Підбиття підсумків

Грати чи не грати це справа кожного, але будьте об'єктивні, Битва Снайперів призначалася для мобільних пристроїв і тільки потім з'явилася в браузерах. Варто віддати належне, так як це дітище вітчизняних розробників, і не часто в світ виходять гідні проекти. Багато хто скаже занадто просто, мало екшену, на хороший шутер не тягне. Але саме простотою він і заманює неквапливих геймерів, які хочуть пограти в симулятор, що не примушує до дуже активних дій і стрільбі. За фактом виходить тир з живими мішенями, де і ви теж в ролі вкопаної мішені. Графіка на Оскар однозначно не тягне, але вона вийшла вельми хорошою, як для браузерної стрілялки. Тим більше, багато часу витрачати не потрібно, 30-40 хвилин в день дозволить випустити пар і відчути себе справжнім снайпером.

Радимо ознайомитись з іншими цікавими онлайн іграми