Кращі безкоштовні економічні ігри для браузера за версією KulakIgri

Браузерні ігри про економіку характеризуються здобиччю ресурсів і будівництвом міст або володінь і подальшим їх розвитком, але без ведення воєн. Тобто вони по максимуму фермоподобні і підійдуть для тих, хто хоче займатися містобудуванням і стібілдінгом без вдавання до насильства. Як правило, основний контингент таких геймерів складають діти, жінки і дівчата. І найчастіше 90% це стратегії, а 10% mmorpg з економічною спрямованістю і в них є місце війнам.

Щоб успішно розвивати економіку ваших володінь необхідно вибудувати глобальну стратегію дій і реально напружувати свої мізки, так як навіть в самій типовій фермі неможливо стати успішним і багатим городником, підприємцем, садівником. Головне це поставити мету і строго діяти їй, але в таких іграх є одна особливість. Як правило, переважна більшість таких браузерних симуляторів не мають логічного кінця, тобто розвивати свою економіку можна нескінченно.

Але є такі, у яких життя сервера регламентовано і часто по закінченню 3-4 місяців йде переродження сервера. А в грі про поїзди Rail Nation перший гравець, який свою економічну імперію швидше призведе до фінальної фази останньої доби, отримає всі лаври і славу.

-->

Чого очікувати від цього жанру?

На початку шляху ви звичайний підприємець з мінімумом ресурсів, але далі ви стаєте справжнім володарем і магнатом, який немов конвеєр штампує гроші. Вам доведеться по крихтах збирати ресурси для свого майбутнього підприємства і виконувати простенькі завдання. Де насамперед будуєте видобувні підприємства, найпримітивніші лісопилки, каменоломні, кар'єри, а потім з видобутої сировини створюєте товари і знаходите ринки збуту.

Найбільш затребувані тематики в браузерних економічних іграх це: городництво, садівництво, тваринництво, урбаністика, магазини і є глобальні, де необхідно створювати цілі товарні шляхи з усією необхідною для цього екосистемою, але таких меншість і в них реально потрібно кип'ятити мозок. Зауважте в даному списку немає військових сеттінгів, хоча місце всьому тому, про що ми говорили все ж є, але у них ігрова механіка сильно різниться і тому вони не потрапили в цей каталог.