Кращі браузерні ігри з виведенням реальних грошей

Тут ми представили список популярних і відомих ігор з можливістю виведення і заробітку реальних грошей. Сеттінги можуть бути різними від фентезі до космічних sci-fi блокбастерів, але, як правило, жанр це стратегія, рідше mmorpg. А буває, так що вони між собою з'єднуються і можна побачити відмінні мікси. Яскравий приклад це Астролорди, де є глобальна стратегія, в якій є місце екшен стрільбі у відкритому космосі. Раніше подібні проекти були табличними та текстовими, де було дуже мало динаміки, серед таких є старожил Clan Wars від російських розробників.

Ігри, де можна підняти справжні гроші стають все більш популярними, але дійсно якісних, де видобуток бажаного бабла є додатковим контентом і бонусом до геймплею, дуже мало. Інтернет заполонили безликі тисячі ігор одноденок, де немає нічого, що чіпляє і часто у них є проблеми з виплатами і тому багато з цієї причини не довіряють таким браузерним іграм.

Але потрібно розуміти, щоб отримати свій заробіток необхідно щось вкласти і успішніше інших добувати ігрову валюту, яку потім переконвертуете в $$$. І зауважте, якщо ви хочете отримувати кешаути більш ніж на пачку чіпсів, то часу приділяти доведеться практично порівнянно реальній роботі. Успішні геймери можуть похвалитися 1000 $ + в місяць. Але при цьому гра перетворюється в ремесло і нервування, а часом вас чекають безсонні ночі.

Ознайомтеся з нашою добіркою, де знаходяться перевірені і проекти, що добре зарекомендували себе. І не забувайте, ні з першої хвилини, ні з першої години, ні з першого дня і навіть ні з першого тижня дзвін монети вам не почути. Також рекомендуємо клієнтську гру з величезним всесвітом, де можна купувати цілі планети та акції самої гри Entropia Universe.

-->

Підбірка

Переваги браузерних ігор з виведенням реальних грошей!

 • Виводити можна будь-яким зручним для вас способом, серед яких найчастіше є електронні гаманці WebMoney, Yandex Money, Qiwi і банківські картки. Саме це найпоширеніші платіжні системи та складнощів виникнути не повинно, були б кошти для виведення.
 • Не висока обов'язкова щомісячна підписка, вона часто коливається від 5 до 15 доларів, якщо купувати на кілька місяців вперед або рік, то буде значно дешевше. І це можна прирівнювати до преміум аккаунту або VIP.
 • Якщо проект, на якому ви зупинили свій вибір чесний і гідний, то ви можете без занепокоєння поєднувати його з роботою в інтернеті або навчанням. Ну, природно, якщо ви в категорії школярі або студенти, бо дорослі дядьки заробляють гроші, а в іграх просто розважаються.
 • Ви поєднаєте приємне з корисним і якщо ви результативний, то отримаєте презент у вигляді грошей.
 • Якщо ж ви ставитеся до гри, як до роботи, то у вас з'являється вільний і гнучкий графік, і ви сам собі господар.

Недоліки браузерних ігор із заробітком грошей!

 • Даний тип браузерних ігор є ризикованим заняттям, якщо головною метою є збагачення. Так як це інвестиція, при якій необхідно вдатися до активних дій і робити це краще за інших.
 • Є ризики не окупити свої вкладення, навіть через тривалий час, так як ви можете опинитися бездарем або нубом або вам банально не пощастить.
 • Необхідно оплачувати безперервно щомісячну передплату або заплатити на рік вперед. Якщо пропустите, хоча б один місяць, то втратите можливість виводити гроші.
 • Присутня дуже велика конкуренція, при якій новачки перетворюються в хлопчиків для биття в кращому випадку, а найчастіше їх перемелюють на фарш. Але це не є особливою проблемою, так як початок в будь-якій справі може бути не легким.
 • Основний контингент це злі наївні школярі або студенти, так як для них це ідеальне проведення часу. Але є і таланти, які добре розбираються в стратегії і тактиці і виходять вперед.
 • І в завершенні порада, ставтеся до виведення грошей, як до бонусу, не ставте їх як самоціль, просто розважайтеся і отримуйте задоволення. І не забувайте, що потрібна підписка місячна.

Як убезпечити себе від шахраїв?

 • Переконайтеся, що ігровий проект не є пірамідою заснованою на вкладенні з реферальною структурою, де необхідно тільки вкладати гроші і залучати інших гравців.
 • Головне щоб можливість заробити грошей не затьмарювала основний контент, а лише доповнювала його.
 • Подивіться, як виглядає сайт або ігровий клієнт, якщо він робився немов на колінці, то варто утриматися.
 • Подивіться на вік домену і проекту, що не лохотрони, як правило, знаходяться тривалий час в цій ніші і володіють необхідними ліцензіями.
 • Почитайте відгуки, про те що виводять гроші при дотриманні правил гравцями. Якщо затримки і є, то, на скільки вони довгі.
 • Не повинно бути при вчиненні виведення коштів якихось надуманих обмежень введених заднім числом.
 • Адміністрація чесного проекту ніколи не буде ігнорувати листи гравців, особливо, якщо це стосується економічної частини.
 • І головне не робіть поспішних висновків, а розберіться з тим, з чим плануєте мати справу, особливо якщо зважилися ввести реальні гроші. І при цьому не трясіться над ними, немов "Голум над своєю красою", так як часто кошти незначні.