Гра Імперія Онлайн 1 про середньовіччя і лицарів

Імперія Онлайн 1 огляд першої частини гри про феодальні війни з докладним описом

Імперія Онлайн 1 це стара браузерна містобудівна стратегія в реальному часі з популярним сеттінгом середньовіччя, де гравець може повноцінно забудовувати свій замок різноманітними будівлями, і де можна вести повноцінні завойовницькі війни і битися на глобальній карті проти інших геймерів.

Головна мета це перетворити своє маленьке королівство в велику і могутню імперію. Потрібно не тільки органызовувати армію, а й розвивати економіку, створювати дипломатичні зв'язки, обзаводиться союзниками, об'єднаються в альянси. У грі існує дві протиборчі фракції, такі як імперці і кочівники. Ви зустрінете благородних лицарів, які борються за корону, за свій фамільний герб і за серця милих дам. А також дикунів з величезними арміями, які беруть замки своєю кількістю.

У першій частині Імперії Онлайн є навіть хрестові походи, а так само ви можете організувати інквізицію і спалювати єретиків. Але просто знаходитися весь час в замку, і насолоджуватися величчю свого королівства не вийде, вам необхідно захищати кордони від кочових племен, придушувати заколоти і страчувати зрадників. Гра була створена однойменною компанією в 2005 році і графіка майже не змінилася, така анімація за великим рахунком сподобається лише олдскульним фанатам даного жанру.

Цей проект часто можна зустріти в соціальних мережах, так як він працює на технології flash. Грати можна безкоштовно на порталі RBKGAMES по free-to-play моделі, де передбачений донат. Щоб розширити межі своїх володінь і захистити нинішні необхідно пройти реєстрацію, а далі вас чекають десятки годин геймплея. На представленому порталі передбачено тільки російський сервер і мовна версія так що майже всі гравці будуть з СНД.

Таблиця основних характеристик
ТипБраузерна гра
ЖанрСтратегія, MMORTS, Сітібілдер
РозробникImperia Online Ltd.
ВидавникRBK Games
СтатусЗапущена
Особливість2D, Flash
Дата виходу2005
Тип розповсюдженняfree-to-play (безплатно)
Офіційний сайтimperiaonline.rbkgames.com

Сюжет

Сюжет простий, це класичне протистояння королівств за верховенство, тотальне домінування і право називатися імперією. На початку гри вам необхідно буде вибрати фракцію, до якої ви примкне, їх всього дві. Імперці, які ставлять на чолі розвитку економіку, науку і видобуток ресурсів, тільки після цього вони займаються армією. Кочівники, дуже слабкі в економіці, але мають перевагу у військовій справі, солдати обходяться в наймі та утриманні дешевше, населення збільшується швидкими темпами, і тому вони є дуже небезпечним конкурентом для імперців.

Інтерфейс і управління

Інтерфейс виконаний досить таки в мінімалістичному стилі, всіляких іконок вкрай мало, в ігрову зону винесено тільки необхідне і ніщо не заважає огляду. Вся навігація знаходиться зверху, і наприклад фанат "RPG" вирішивши пограти, сильно здивується, побачивши таку компактність. Але, по факту вона відстає від сучасних проектів по функціоналу і можливостям, немов це такий привіт з початку 2000-х. Управляти ви будете тільки мишкою, а клавіатуру майже ніколи не будете використовувати, так як соціальна складова в спілкуванні з іншими гравцями слабо розвинена.

Геймплей

В Імперії Онлайн все зав'язано за великим рахунком на економіці і будівництві, без цього не досягти успіхів у військовій справі і завойовницьких походах. А для цього вам в першу чергу будуть потрібні ресурси в великій кількості, а саме: люди, дерево, залізо, камінь, золото і алмази (преміум валюта). У свою чергу в місцях покладів і виробництва ресурсів необхідно зводити і безперервно апгрейдити наступні ресурсно-видобувні будівлі: ферми, лісопилки, залізний кар'єр, золоту жилу, каменоломню і потрібно звести місткі склади, так як якщо вони заповняться, то видобуток припиниться. Але золото можна отримувати за стягування податків з населення, що може бути більш ефективно, ніж його видобуток, але при цьому необхідно підтримувати на високому рівні щастя народу. До того ж, якщо якийсь ресурс у вас в пріоритеті, то можна розподілити належним чином працююче населення на ресурсних точках.

Але Імперія Онлайн є не тільки сітібілдінгом і тому ігнорувати розвиток військової справи буде вкрай нерозумно. Так як після закінчення відведеного часу для захисту новачків від нападу, ви будете в зоні ризику. Тому необхідно готується своєчасно до передбачуваного нападу і як мінімум зробити рекрутинг оборонних військ, а як максимум своє поселення захистити високими кам'яними стінами. Будуйте військові будівлі нарівні з ресурсними, а щоб возвеличити себе і просунуться далеко вперед не забувайте про наукові будівлях, про храмах і про фортеці.

Імперська армія створюється в чотирьох будівлях: в казармах піхоти, казармах кавалерії, на стрільбищі і в облогової майстерні. Належна увага до різних юнітів, дозволить бути добре підготовленим як до захисту власних територій, так і до облоги чужих фортець. У тій же академії можна прокачати, то що необхідно саме вам: тактику, ударну силу, захисні навички або розвідку. Вивчення відбувається дуже довго і дорого, особливо на пізніх рівнях і в цьому випадку Донат як ніколи буде до речі.

Чим по справжньому виділяється Імперія Онлайн серед інших стратегій, так це створення власної царської династії, де ви зможете призначити імператора і його спадкоємця, грати весілля для укладення союзів і займатися політичною діяльністю використовуючи членів фамільного дерева. Кожен з яких і сам імператор зокрема має особливі характеристики і властивостями, які дають різні бонуси як при розвитку замку, та й при створенні армії.

Так як кожен норовить захопити ваші ресурси, то під час вашої відсутності необхідний той хто відіб'є атаку, або запобіжить її. Хоча спілкування між гравцями як такого немає, але коли гравець вступає в альянс починається найцікавіша частина гри. Де об'єднані армії кількох гравців починають стрясати сервер і приводити в жах ворогів. Крім звичайних боїв на глобальній карті, членство в альянсі дозволить гравцеві брати участь в турнірних міжальянсових битвах, де нагороди дуже істотні і престижні.

Imperia Online 1 системні вимоги та характеристики

Мінімальні
OCWindows XP, 7, 8.1
Процесор800 MHz
Оперативна пам'ять128 Mb
Місце на диску100 Mb
Відеокарта64 Mb
АудіокартаDirectX 9.0c
Швидкість Інтернету256 Кбіт/с
Рекомендуємі
OCWindows 10
Процесор1.2 GHz
Оперативна пам'ять1 GB
Місце на диску150 Mb
Відеокарта128 Mb і більше
АудіокартаDirectX 9.0c і вище
Швидкість Інтернету1 Мбіт/с
Більш докладно про ігровий світ

Як проходять битви в Імперії

Бої в Імперії Онлайн проходять в автоматичному режимі з анімацією і повідомленнями про фазах бою в текстовій таблиці. Перед битвою потрібно провести розвідку і використовувати спеціальний вбудований калькулятор для підрахунку зразкового результату, щоб не втратити військо даремно.

Потрібно золото не тільки для вербування, але і для утримання вже найнятих солдат, якщо золото скінчиться, то вербування зупиниться, і ви ризикуєте почати втрачати вже найнятих воїнів. Перед самою атакою у вас є можливість протестувати різні побудова армії і підібрати відповідні тактики в спеціальному приміщенні під назвою "командний центр".

Ефективність військ класична, мечники можуть легко захоплювати стіни замків, а лучники їм дати відсіч, вершники можуть без особливих зусиль втоптати в землю загін лучників, а солдати зі списами ефективно протистоять вершникам, облогові знаряддя природно руйнують стіни замків, а й їх можна знищити за допомогою лучників або вершників. Як ви можете бачити, кожен юніт ефективний проти певних юнітів і комплектувати військо необхідно різними солдатами в необхідній кількості перед військовим походом.

Для облоги кращий вибір це велика кількість мечніків, а для захисту лучників. Сам бій йде по рандомних системі широко поширеною в браузерних стратегіях "Камінь-Ножиці-Папір". Якщо ви підберете не відповідних юнітів і не вірну тактику, то ви з переважаючими силами можете зазнати поразки від слабшого противника.

Переваги та недоліки гри
Плюси
Популярний сеттінг стратегій
Олдскульний дух
Різноманітність юнітів
Будівництво власного замку
Слабка залежність від доната
Мінуси
Застаріла графіка
Слабо анімована графіка

Підбиття підсумків

Імперія Онлайн добре передає дух середньовіччя, і той час коли зароджувався жанр браузерних стратегій вийшли в маси. Проект рясніє декількома цікавими фішками, зокрема фамільним древом як у відомій кліенсткій грі "Medieval". З огляду на рік запуску проекту, то стає дивним затребуваність у геймером, хоча є ігри з більш крутою графікою і так не домоглися успіху. Економічна і дипломатична складові опрацьовані на досить високому рівні. Вивчення технологій підштовхує більше проводити часу в грі і діяти. Єдиний мінус це необхідність вводити реальні гроші на пізніх рівнях, щоб заощадити час і величезну кількість ресурсів.

Радимо ознайомитись з іншими цікавими онлайн іграми