Історичні браузерні ігри в жанрі стратегія і мморпг

Історичні ігри для браузера, як правило, це військово-економічні стратегії про середньовіччя або другу світову війну. І в цьому розділі ми постаралися зібрати список найкращих браузерок даного жанру, які знаходяться на слуху, і в них до сих пір не перестають грати геймери.

Розмаїття досить щоб ви змогли побувати в різних епохах і відчути себе в ролі правителів і полководців різних народів і привести їх до величі. При цьому ви не тільки пронесетеся по історичними хроніками, але і розширите свій кругозір і дізнаєтеся про значимі події та реальні факти, так як розробники надають своїм проектам достовірності, починаючи від локацій і закінчуючи юнітами.

-->

Чого очікувати від цього жанру і сеттінгу?

Вам належить розібратися в організації, в економіці, призначенні будівель і технологій, і на основі цього побудувати вірну стратегію просування на глобальній карті. А так як воювати ви будете в будь-якому випадку, то доведеться розібратися в політичній системі і навчиться бути дипломатом. Так як кооперація між гравцями часто розвинена і примножувати скарби можна без меча або з малими жертвами разом з союзниками.

Деякі браузерні ігри пропонують промайнути від кам'яного віку до вуглецевої промисловості і закінчити всю цю справу польотами в космос, саме таке ознайомлення з історією людства дозволяють провести Forges of Empires і Шляхи Історії. Всі ці ігри мають вільний доступ і абсолютно безкоштовні, так як поширюються по free-to-play, але майже всі вони з довгим розвитком і щоб прискориться доводитися зрідка донатити на бустери.