Браузерні гри про космос для комп'ютера

Жанр браузерних космічних ігор є одним з найбільш лідируючих після фентезі і війнушек, адже він вабить нескінченними просторами для пригод, а головне можливостями для ведення воєн і колонізації незліченних планет. Як правило, це стратегії або шутери з екшен битвами схожими на типову стрілялку з видом від третьої особи. Але найчастіше космічні браузерки знаходяться в міксі, і одні з найяскравіших представників це Астролорди і Стартрек.

Саме масштабність і епічний розмах стоять за бажаністю цього сеттінгу, адже майже кожен геймер обожнює ігри про космос. Якщо хочете реального масштабу, то варто придивитися до Зоряної Федерації і KingStars, саме там ваш навігатор збожеволіє, адже карта майже нескінченна. А якщо хочете доторкнутися до осучасненого олдскула, то до вашої уваги XCraft. Ну, а якщо ви завзятий космонавт старої школи, то ласкаво просимо в гру по стилю початку 2000-х років званою AEON.

-->

Чого очікувати від цього жанру?

Браузерні гри про космос це не тільки романтика дослідження, тут є стандартні рутини будь-якої стратегії або rpg, де в першому випадку потрібно облаштовувати базу і добувати ресурси. А в другому необхідно прокачувати свій космічний корабель, є і ті, де потрібно робити все і відразу. Абсолютно будь-яке підкорення космосу починається з маленької бази на невідомій планеті або астероїді, де вам необхідно добувати цінні ресурси і розвивати інфраструктуру або ж виконувати бойові завдання знищуючи ворогів, тим самим прокачувати корабель, капітана і команду, механіки виходять різноплановими.

А найцікавіше, що все відбувається в режимі реального часу і можна кооперуватися і взаємодіяти з реальними гравцями. Саме в браузерних іграх такого жанру є велика кількість різноманітного геймплея, якого просто не може бути в клієнтських аналогах, де все відбувається по типу сесійних боїв з mmorpg спрямованістю.

У наш час космічні браузерні ігри знаходяться на підйомі, і навіть не дивлячись на велику схожість сучасних проектів на консольні ігри, їх популярність зростає завдяки тому, що можна відчути себе справжнім імператором всесвіту розширюючи свої володіння або космічним вовком, який нашпіговує ворогів лазерами і бластерами. Видовищність досягається завдяки движку 3D Unity.

При цьому вони максимально доступні, так як, по-перше, не вимогливі до комп'ютерів і запускаються, навіть на найслабкіших і не вимагають установки, так як ігровий процес відбувається у браузері. А по-друге вони абсолютно безкоштовні, але при free-to-play доступний донат, який може вносити дисбаланс, але при інших рівних завжди виграє більш досвідчений гравець.