Браузерна онлайн гра Let's Hunt

Let's Hunt (Підемо на Полювання) огляд гри для комп'ютера

Let's Hunt це унікальний симулятор справжнього спортивного полювання на ПК, який підійде хлопчикам і справжнім чоловікам. Гра дає можливість полювати на лісових звірів і на птахів, як трофей можуть бути як хижаки, так і травоїдні. Не багатьом людям цей процес в реальності може принести задоволення, так як тварин за великим рахунком шкода. А тут же можна побувати в ролі мисливця, отримати безліч трофеїв і нікому не заподіяти шкоди. Вас чекає безліч локацій на всіх континентах, різноманітна стрілецька і вогнепальна зброя і понад 40 видів тварин. Творець компанія Ten Square Games, а локалізатор російською мовою портал RBK Games.

Найголовніше, що Let's Hunt завдяки движку Web-Unity, виводить браузерну гру на новий рівень з високою якістю графічного оформлення в 3D, але природно є клієнтські аналоги даного жанру в більш кращій якості. Добре виконані анімаційні ефекти, також присутні погодні умови, які не тільки візуальні, але також впливають на ваші результати. На спеціальному стенді, можна подивитися на 3D макет зброї і провести його апгрейд за допомогою модифікаторів.

Як і у “Let's Fish” база акаунтів гравців складає приблизно 30 мільйонів, цю популярність можна також пояснити мультиплатформенністю зокрема Android & IOS, і широким поширенням в соціальних мережах. Щоб почати збір трофеїв необхідно пройти реєстрацію, створивши обліковий запис, видавець пропонує спеціальні сервера для гравців з СНД на вибір. Проект доступний по free-to-play, що дозволяє безкоштовно без доната і підписок побувати в іншому для себе амплуа.

Таблиця основних характеристик
ТипБраузерна гра
ЖанрСимулятор, Полювання, Стрелялка, Шутер
РозробникTen Square Games
ВидавникTen Square Games, RBK Games, Соціальні мережі
СтатусЗапущена
Особливість3D, Flash
Дата виходу2014
Тип розповсюдженняfree-to-play (безплатно)
Офіційний сайтrbkgames.com/games/lets-hunt

Сюжет

Сюжету в Let's Hunt не існує, ви опиняєтеся в ролі фаната спортивного полювання, який буде стріляти з лука, з гвинтівок з оптикою, добуваючи трофеї і нагороди, щоб стати кращим в цій справі. Добувати трофеї вас будуть стимулювати постійні турніри і змагання, так як ви будете отримувати не тільки престиж, а й додаткові очки досвіду з золотими монетами, які допомагають прискорювати прокачування.

Інтерфейс і управління

Let's Hunt володіє простим інтерфейсом властивим флеш ігор в соціальних мережах, таких як: вконтакте, facebook і однокласники. Умовно його можна розділити на три частини, безпосередньо на ігрову, де можна вибирати континент, локацію і підтвердити завдання. На нижній частині повний мінімум, а саме рейтинг і магазин з оснащенням, де можна купити особливі патрони, зброю і модулі для апгрейда. Зверху ж кілька індикаторів: кількість отриманого досвіду, золото, преміум валюта (банкноти) і специфічний параметр енергія. Безпосередньо в режимі "Полювання" ви будете використовувати три кнопки: пкм для прицілювання, лкм для пострілу і R для перезарядки. Про клавіатурі можна просто забути, але якби можна було повноцінно рухатися по локаціях як в "RPG", то у гри було б більше фанатів в кілька разів./p>

Геймплей

Перше що відразу помітно, після входу в Let's Hunt, так це класна фонова музика в стилі кантрі, який нагадує мотиви дикого заходу і додає драйв. Наступні локації доступні для полювання: Європа, США, Росія, Північна Африка, Австралія. Залежно від типу локації буде різна живність, така як: козулі, качки, олені, лисиці, вовки, ведмеді, пуми, леопарди, буйволи, зубри і багато інших, в загальній кількості понад сорок.

Стріляти можна з різноманітного спортивного зброї, такого як: цибуля, блоковий арбалет, рушниця, гвинтівка, штуцер, і всю цю зброю можна поліпшити за допомогою модулів. Ця можливість дозволить підвищити саме ті параметри, які необхідні при полюванні на певну живність. Залежно від континенту буде різна флора і місцевість, яку необхідно враховувати, щоб вистежувати дичину, так як тільки на перших вирівняти гра буде схожа на тир. Але далі, дичину буде спритно ховатися і пересуватися.

Ваше мета це виконувати завдання і прокачувати свій рівень, який буде відкривати нові локації і зброю. Внаслідок чого у вас буде більше результативності та трофеїв, якими можна хвалитися і засвітиться на перших місцях в рейтинговій таблиці. За виконання денних завдань, ви будете отримувати не тільки досвід і золото, а й банкноти і додаткове оснащення. Що сподобалося, так це ефект слоумо при попаданні куль в критичні місця. Також на певних рівнях, у вас наче буде рентгенівський зір, яке буде допомагати укладати кулі чітко за критичними точками.

Let’s Hunt системні вимоги та характеристики

Мінімальні
OCWindows XP, 7, 8.1
Процесор800 MHz
Оперативна пам'ять128 Mb
Місце на диску100 Mb
Відеокарта64 Mb
АудіокартаDirectX 9.0c
Швидкість Інтернету256 Кбіт/с
Рекомендуємі
OCWindows 10
Процесор1.2 GHz
Оперативна пам'ять1 GB
Місце на диску150 Mb
Відеокарта128 Mb і більше
АудіокартаDirectX 9.0c і вище
Швидкість Інтернету1 Мбіт/с
Більш докладно про ігровий світ

Ігрові режими

Let's Hunt пропонує чотири режими, які різні за складністю, за геймплеєм і за нагородами за виконання поставленого завдання.

 • Турніри - це змагання з іншими гравцями на сервері, де є дуже круті призи за перші місця в таблиці.
 • Завдання - звичайний раунд, де потрібно вбити певну кількість тварин певного типу, за виконання яких передбачена нагорода і відкриття нових локацій.
 • Вільне полювання - це полювання на рідкісних тварин, потрібно отримати дозвіл, купивши спеціальний квиток. Але щоб була результативність, необхідно купити спеціальну амуніцію у вигляді приманки.
 • Переполох - вам потрібно за короткий проміжок часу потрапити в критичні точки бігти звірів в різні боки. Чим більше настріляв, тим більше очок отримаєте.

Інстинкт мисливця

Успіх буде залежати від розуміння звичок тварин і того яка амуніція потрібна для гарного результату полювання в певному випадку. Тобто ви повинні розвинути в собі інстинкт мисливця нарівні з хижаком. При цьому в ідеалі ви повинні стати хижаком, який полює на хижаків. Кожна туша тварини це шкури, кігті, зуби і м'ясо за яке можна виручити непогані гроші. Це не звичайна стрілянина, а вибір тактики, поліпшення основних характеристик, наприклад спритність, швидкість реакції. Потрібно підбирати патрони і ставити модулі, але і цього не досить в вашому розпорядженні ще є капкани, приманки і тисячі гравців з якими необхідно конкурувати.

Особливості

 • Ігрова фізика і механіка подібна реальних умов;
 • Близько 50 видів хижих, травоїдних звірів і птахів;
 • Повноцінна 3D графіка з видом з рук;
 • Ефекти Slow motion;
 • Різноманітні локації на всіх континентах планети;
 • Зміна погодних умов;
 • Колекція трофеїв і змагання з іншими гравцями;
 • Апгрейд луків, арбалетів та вогнепальної зброї.
Переваги та недоліки гри
Плюси
Безліч мисливської зброї
Спортивна атмосфера
Полювання по всій планеті
Рейтингова конкуренція серед гравців
Мультиплатформеність
Мінуси
Відсутність російськомовного суспільства

Підбиття підсумків

Let's Hunt це один з небагатьох браузерних симуляторів мисливця, орієнтованого на спортивні змагання між іншими гравцями. Тим більше в грі, можна відчути всю красу справжнього полювання, не заподіявши шкоди жодному звірятку. Якщо ви фанатієте від подібного роду занять, але не можете дозволити собі таке в реальному житті, то гра виразно доведеться вам до смаку. Цей проект по графіку і механіці пішов далеко вперед від риболовлі цих же розробників.

Радимо ознайомитись з іншими цікавими онлайн іграми