Кращі безкоштовні логічні ігри для браузера за версією KulakIgri

Тут ми підібрали список популярних браузерок в основі ігрової механіки, яких лежать логічні рішення з головоломками, але вони не є як таким чистим жанром, а є місце домішкам. Найбільш бажані жанри це mmorpg і стратегія, також є формати у вигляді менеджера управління, але їх рівень складності набагато вище, і в них присутній елемент випадковості. В основі логічних ігор лежить їх корисність і можливості для розвитку, де в ігровій формі ви будете вирішувати ланцюжки із завдань і мислити.

-->

Чого очікувати від даного жанру?

Як правило, логічні забави йдуть упереміш з рольовою грою, де необхідно розвивати персонажа і вони не є основним контентом, а лише доповнюють основний геймплей. Також у багатьох mmorpg можна зустріти велику кількість міні-ігор, де в тій чи іншій формі потрібно напружувати мозок. Браузерні ігри на логіку ідеально підійдуть для власників слабких комп'ютерів і для втомлених офісних працівників.

Вони не вимагають ніяких установок і можна обійтися без скачування, необхідна лише реєстрація для збереження ігрового процесу, також є абсолютно безкоштовними, але є можливість задонатити. Серед списку нашої добірки ви зустрінете також симулятори менеджера і культові стратегії, через те що в них доведеться вирішувати складні завдання планування, в яких головоломка припиняє бути як такою, а виходить на новий рівень.