Онлайн гра Небеса за типом збери три в ряд з текстовою механікою

Небеса огляд логічної гри і докладний опис

Небеса (История Хранителя) це унікальна браузерна багатокористувацька гра, як заявляють самі розробники, і дійсно вона дуже яскрава з добре промальованою графікою і епічним сюжетом, де потрібно часто розкинути мізками і застосовувати логіку. За фактом проект поєднує повноцінно в собі три жанри, таких як стратегія, RPG, головоломка, і все це приправлено неперевершеною атмосферою фентезі.

І відразу що кинеться в очі, так це відсутність класів, за місць них присутня система культів, яка робить гру унікальною і впізнаваною за рахунок своєї незвичайності в колі любителів браузерок. Спочатку проект з'явився в соціальній мережі вконтакте від розробників з російської компанії, далі отримавши успіх, перекочував в самостійне плавання і вже майже десять років перебуває в ранзі культових серед подібних текстових ігор.

В небесах у вас завжди є можливість похвалитися своїм прокачаним героєм і розвиненим повітряним островом в соціальних мережах. Гравця постійно повідомляють про успіхи товаришів, що будуть підстьобувати робити подвиги. Здебільшого весь антураж, по крайней мере, візуально тримається на індуської міфології і все асоціації пов'язані з нею.

Це той рідкісний випадок, коли у рольовій браузерці можна самостійно вплинути на результат бою і це радує, хто з цим стикався, зрозуміє, про що йде мова. Щоб почати грати, рекомендуємо зареєструватися саме на офіційному сайті гри, прискорити цей процес можна за допомогою соц. мереж таких як facebook, vk, ok, mail.ru. Як і всі подібні проекти поширюється безкоштовно за моделлю free-to-play, але є донат магазин, де можна часто побачити гравців, які закуповуються на захмарні суми.

Таблиця основних характеристик
ТипБраузерна гра
ЖанрФентезі, MMORPG, Стратегія
Розробник2Reallife
ВидавникCOSMOSNASH
СтатусЗапущена
Особливість2D, Flash
Дата виходу2009
Тип розповсюдженняfree-to-play (безплатно)
Офіційний сайтnebogame.com

Сюжет

В грі сюжет природно епічність, а розмах подій величезний, але при цьому немає пафосу, як у інших MMORPG, де все зав'язано на загальному протистоянні пригноблених абсолютного зла. Тут світ не ділиться безпосередньо на біле і чорне, все буде набагато складніше в розумінні. Ви ж виступаєте не звичайним героєм в грі, а Хранителем Небес в світі який ширяє над хмарами, де царює магія і де кожен день ведуться війни між представниками різних культів. Добро і зло тут відносне і чіткої розмежувальної лінії не існує.

Інтерфейс і управління

Навігаційні об'єкти дуже гармонійно вписуються в інтерфейс, все виглядає лаконічно і просто, що навіть не знайомий з жанром браузерних RPG за пару хвилин розбереться, що до чого і як. Вам навчання не знадобиться, все інтуїтивно зрозуміло, а кожна деталь інтерфейсу дружня і чуйна до користувача. Ви будете використовувати тільки мишку, клавіатурою взагалі не будете користуватися, так як все взаємодія і взаємовідносини між гравцями зведені тільки до боїв і хвастощів досягненнями. Соціальна спрямованість здебільшого стосується інтеграції просто на просто в соціальні мережі.

Геймплей

Це барвистий світ, де ви воюєте на небесах проти богів і в вашому розпорядженні власне королівство, що складається з одного острова ширяючого над землею. Весь геймплей зосереджений на двох складових, таких як прокачування персонажа і забудова свого володіння. Це необхідно для однієї мети, а саме участь в битвах, як з мобами для видобутку цінних артефактів, так і в протистоянні проти реальних гравців на PvP. Вся ігрова механіка зав'язана на цьому, щоб ви брали участь в нескінченній гонитві озброєнь.

Унікальність гри полягає в подобі ведення бою, де потрібно брати участь у примітивній головоломці зрушуючи квадратики паралельно активуючи скіли і використовуючи зілля з артефактами. Це впадає в очі, так як в переважній більшості браузерок в такому жанрі вирішує бойової рейтинг і гравець не бере участі в битві, а просто спостерігає. Тут же результат бою залежить від матьорості гравця, а везіння відходить на другий план.

Цей всесвіт дійсно прекрасний і все через дуже ефектної картинки, художники постаралися на славу. Було заявлено, що це стратегія, так як є елементи містобудування, хоча і в якийсь демо-версії, але все ж домінуючим жанром є RPG, так як герой є центральною фігурою. На протистоянні правих і лівих з їх культами, які за фактом повна протилежність один одного зав'язаний конфлікт. Він одночасно і захоплюючий з зашкалюванням епічності і також складний спочатку в розумінні переваг і недоліків кожного з культів.

Радує, що всі ваші досягнення заохочуються і стимулюють грати, так як своєю крутизною можна похвалитися і показати хто справжній воїн небес. У плані битв тут кожен знайде собі заняття до смаку, можна гриндити в печері, або молотити ворогів на PvP. А якщо ж ви відчуваєте що можете перетворити в пух і прах будь-якого, тоді ласкаво просимо на турнірні змагання. Спочатку може здатися, що проект рядовий і не примітний, але наводимо вам до відома, що часто можна зустріти гравців, які донатять 100K + рублів, майже для будь-якої браузерки це щось позамежне. Більш докладно важливі аспекти, ми розглянемо далі в огляді, читайте нижче в описі.

Nebesa системні вимоги та характеристики

Мінімальні
OCWindows XP, 7, 8.1
Процесор800 MHz
Оперативна пам'ять128 Mb
Місце на диску100 Mb
Відеокарта64 Mb
АудіокартаDirectX 9.0c
Швидкість Інтернету256 Кбіт/с
Рекомендуємі
OCWindows 10
Процесор1.2 GHz
Оперативна пам'ять1 GB
Місце на диску150 Mb
Відеокарта128 Mb і більше
АудіокартаDirectX 9.0c і вище
Швидкість Інтернету1 Мбіт/с
Більш докладно про ігровий світ

Небесні битви і бойова система

Бойова механіка в грі Небеса є унікальною, але не такий вже особливою, і при цьому вона не може залишити байдужим геймерів. Так як тільки тут за сёт кмітливості і доброї логіки можна брати верх над іншими. І так, битви проходять в покроковому режимі, де кожен по черзі діє, на крок відводиться 30 секунд. Головне не проґавте відведений час, так як за вас ніхто не походить.

Якщо коротко, то все складається з безпосередньої логічної гри, де гравець, який показав всю свою вправність, перемагає при паралельному застосуванні скілів (умінь) і залученні артефактів. Видовищності на виході не так вже й багато, а ось динаміки досить, так як по-швидкому необхідно обміркувати свою дію. Навіть ледачий знайде свою битву в будь-який час дня і ночі, битви проти мобів на PvE знаходяться в печері, а поміряються силами з реальним гравцями в режимі PvP можна на арені.

Тепер переходимо безпосередньо до самого дійства, яке ми так розмусолювали і хвалили, воно являє собою гру під назвою три в ряд. Ігрове поле поділене на квадрати 6 x 6, де знаходяться дорогоцінне каміння трьох кольорів: жовтого, червоного і зеленого серед яких є черепа і хрести. З боків цього поля знаходяться картки двох бійців, а під ними доступні закляття і еліксири з артефактами, які можна використовувати. Вам необхідно міняти камені таким чином, щоб вийшло зібрати лінію з трьох. Якщо це будуть камені, то у вас поповниться манна, якщо хрестики, то збільшиться здоров'я, а черепки ж завдадуть шкоди ворогу. Щоб задіяти вміння необхідно володіти в запасі необхідною кількістю енергії. Переможе той, хто швидше обнулить здоров'я опонента.

Будівництво

З цієї частини в грі Небеса містобудування не так сильно розвинене і паритися особливо не доведеться. У вашому розпорядженні після вибору класу персонажа виявиться острів що висить у повітрі, де в центрі знаходиться маленьке деревце, яке необхідно виростити до великого дерева. Від його рівня буде залежати видобуток ресурсів і споруда інших будівель, до речі, їх не так вже й багато. Це так би мовити ваш плацдарм і штаб, з якого почнеться ваше завоювання небес. Ось список п'яти будівель, в який ви постійно будете тасуватися:

 • Дерево - впливає на апгрейд інших будівель і видобуток ресурсів;
 • Печера - тут ви здобуваєте цінні ресурси і можете побитися з монстрами;
 • Школа магів - тут вивчаються і поліпшуються магічні вміння, є що належить до культу, а також нейтральна;
 • Арена - тут ви можете боротися на PvP, а також поспостерігати за іншими і зробити ставку на результат бою;
 • Магазин - тут знаходиться екіпірування, кількість і якість якої збільшується з кожним новим взятим вами рівнем.

Фракції і сторони конфлікту Небес

Як ми говорили вище, фракції умовно діляться на добро і зло, самі розробники поділяють ігрові культи на праву і ліву руку. Але все ж одна сторона виступає за все хороше і добре, а друга за все жахливе і страшне. Ці культи продумані і оформлені на високому рівні, відмінно збалансовані, і однаково приємно грати за кожен з них. Також в залежності від обраного культу буде залежати вигляд, особливості та заклинання персонажів. Класи, тобто культи можна порівняти за аналогією з воїнами, стрілками і магами.

Права рука

 • Діва - це вправні цілителі та зберігачі сердець закоханих;
 • Захисник - це воїни, які охороняють мир, і боротися за справедливість;
 • Свято - дарують світу щастя і веселощі, роблять його світліше.

Ліва Рука

 • Скорбота - це похмурі й суворі особистості, визнають лише біль і страждання, вважаючи їх істинними рушійними силами;
 • Жах - це лиходії найвищої проби, які тримають весь небосхил в страху;
 • Руйнування - їхня зброя ненависть, вони розпалюють ворожнечу і постійно ініціюють розбрати.

Предмети

Відносно даної частини, то гра Небеса більш ніж типова, речі можна одягати, продавати або складувати в тайник на майбутнє. Так як будь-яка дрібниця зношується і приходить в непридатність, тому простіше замінити на нову, ніж займатися її ремонтом. Кількість обмежується лише осередками вашого рюкзака, якщо вони закінчаться, то можна розширити слоти за донат валюту. Так як предмети межі різноманітні і вам будуть потрапляти унікальні одягу зі зброєю не з вашого культу, які можна продати вигідно іншим гравцям в магазині, то його необхідно власноруч побудувати і апгрейдити для доступу до більш великих речей.

Домашні тварини

Вихованці представлені лише драконами різних варіацій, яких необхідно вирощувати, і піклується про них, при цьому годувати дорогої амброзією. Випадковим чином при перемозі в битві ви можете отримати яйце дракона, зауважте, це трапляється не дуже часто. Спочатку поруч з вами буде миленький малюк, а потім величезна вогнедишне створення. Вони дають вам різні бонуси до характеристик і умінь тільки безпосередньо в битві. Крім цього можуть повісити на вас додаткову броню або хілити, а також беруть на себе частину одержуваного вами шкоди.

Розвиток в грі

В Небесах можна розвиватися до захмарних висот просто нескінченно, досконалості немає меж, а знищених ворогів буде нікуди дівати. В цілому розвиток полягає в апгрейді древа на вашому хмарному острові, кожен рівень поліпшення дає вам плюс до характеристик персонажа і відкриває доступні йому вміння до використання. При цьому рівень древа впливає на апгрейди всіх інших будівель.

В грі передбачено три ресурса, такі як кристали, діаманти і енергія. Перші необхідні для побудови і поліпшення будівель, другі це Донат валюта купується за реали для придбання всіляких цінних фішок або спрощення ігрового процесу. Від останньої залежить використання умінь культу, до якого належить персонаж і вступ в сутичку. Зауважте, що за виконання певних місій можна отримати трохи діамантів.

Крім основної мети в якості тотального домінування і гноблення слабших, ви можете колекціонувати досягнення. І немов медалями обвішаний піджак будете красуватися заслуженими різноманітними нагородами, апчівками і іншими відмітними знаками. Досягнення часто дуже примітивні, наприклад, використовувати один і той же вміння п'ять разів поспіль з нанесенням шкоди або виграти три бої підряд. Причому більшість медалей додають бонусів до характеристик вашого персонажа. Також можна займатися збором комплектів, які отримують винагороду різними предметами і додатковими ігровими можливостями.

Переваги та недоліки гри
Плюси
Просто розібратися
Красива і барвиста графіка
Дуже багато контенту
Швидкий і насичений бій
Мінуси
Дуже проста ігрова механіка
Мінімум взаємодії між гравцями

Підбиття підсумків

Небеса це цікава і дуже яскрава казка, в якій барвисті подорожі гарантовані, музичний супровід також на висоті, що в сумі з різноплановим і захоплюючим геймплеєм залишає тільки позитивні враження. Даний проект справжній вітчизняний MMO гігант, який без проблем запуститься на будь-який древньої мотлоху і не буде лага. У цьому фентезійних світі грають на протязі довгих років десятки тисяч вірних фанатів.

Навіть не дивлячись на повсюдний Донат спрощує життя, можна тягти без вливання реальних грошей і отримувати великі порції задоволення. Однозначно вам рекомендуємо, якщо ви віддаєте перевагу браузерні ігри, і краще спробуйте свої сили безпосередньо в грі, ніж читайте огляд з описом, так як ми її будемо тільки хвалити і знаходити лише плюси. Єдиний камінь, який можна кинути в город, так це порівняно довге очікування перезарядки енергії, але все інше на висоті.

Радимо ознайомитись з іншими цікавими онлайн іграми