Кращі браузерні шутери (MMOTPS) з 3D графікою за 2018-2019 рік!

Шутери (Shooter) для браузера це той жанр, який відійшов від звичного канону "бігай і стріляй" і багато популярних проектів можна назвати так "їдь і стріляй", "літай і стріляй", також чимало геймерів плутають і називають все стрілялками , так як класифікація жанрів стала розмитою.

Також існує жанр не властивий для браузерок, такий як шутер від першої особи, не те, що якісних, а взагалі таких мало і багато з них схожі на клікери з міксуванням всього, що тільки є в онлайн іграх. Як правило, ви будете використовувати різнопланову вогнепальну зброю для знищення противників. І, як правило, даний тип ігор має сесійний характер з короткими за часом раундами.

-->

Наш міні каталог

Браузерні шутери не можуть похвалитися крутою картинкою, так як важко показати якісний реалізм на движку Web Unity 3D, але вони мають вагому перевагу. А саме доступність, так як вони запускаються на будь-якому простому мотлоху і ідеально підходять для слабких ПК, головне щоб був стабільний інтернет.

Наш каталог містить топ бажаних проектів, в які можна грати абсолютно безкоштовно по мережі з друзями, необхідно лише зареєструватися, створивши обліковий запис для збереження ігрового процесу. Шкода, але на даний момент початок 2019 року, наша колекція не може похвалитися великим вмістом цього жанру.

Безкоштовні браузерні онлайн шутери

Друга перевага шутерів для браузера поряд з низькими вимогами до заліза це безкоштовність, завдяки моделі free-to-play, де існує донат, але він не є обов'язковим. Ми створили добірку, де список містить тільки якісні проекти в які можна пограти як мінімум пару вечорів.

Серед представлених, ви знайдете дві категорії, одна дуже проста з видом від першої особи. Але там треба стояти як укопаний і вражати цілі, немов мішені в тирі, для прикладу це Давай Пополюємо і Битва Снайперів. А другий це вже з видом від третьої особи, де шутер міксується з екшеном і гра нагадує тактичну стратегію на подобі Dark Orbit.

Як таких чистих представників даного жанру, як в клієнтському аналогу, дуже мало. Але велика кількість простеньких можна знайти в соціальних мережах, зокрема вконтакте, там взагалі можна грати на автопілоті з вимкненим мозком.