Кращі безкоштовні онлайн ігри для браузера

В більшості випадків браузерні ігри про спорт представляють собою футбольні менеджери або якогось іншого напрямку спорту в командних змаганнях, де відбувається взаємодія з реальними командами інших гравців, а не ботів. Даний тип ігор не користується великою популярністю серед геймерів любителів браузерок і тому асортимент мізерний.

Але ми зібрали гідний список браузерних спортивних симуляторів, де ви зможете навіть покерувати школою гладіаторів і взяти участь в кривавому спорті. Або відчути релакс на березі водойми закидаючи вудку. Як правило, вони мають низьку динамікою, перед самою подією вам необхідно буде добряче підготуватися і провести організаційні моменти.

-->

Чого очікувати від даного жанру?

Якщо це гонки як Money Racing, то розвивати доведеться скілл і навички водіння, якщо це спортивне полювання або риболовля, то ви просто будете виконувати досягнення. І завдяки цьому ви будете відкривати доступ до нових локацій і амуніції. Але, як правило, вам доведеться бути в ролі керівника та лідера якогось спортивного клубу. Де потрібно будувати і розвивати домашню арену, призначати тренерів, обслуговуючий персонал, займатися розвитком гравців і трансфертами. У браузерних спортивних іграх створюється максимальна достовірність в організаційному моменті, але видовищності не досить. Але, вони ідеально підходять для слабких комп'ютерів і є безкоштовними.