Кращі ігри стрілялки для браузера в 3D без скачування

Браузерні стрілялки це не такий вже популярний жанр на відміну від rpg і стратегій, але в цьому жанрі присутні динамічні битви і екшен, як і в клієнтських, але тільки в мініатюрі. У них ви знайдете барвисту тривимірну графіку з цікавими механіками, які поєднують в собі кілька сеттінгів.

І при цьому ці ігри ідеально підійдуть для власників слабких комп'ютерів. Вони не потребують у скачуванні клієнта, але є стрілялки, де доступний також спеціальний установник, і є такі, які перекочували з браузера для зручності користувачів, але зберегли всі принади браузерки. Найпопулярніші жанри це природно війна і космічні баталії, причому останніх значна більшість.

-->

Представлений нами список стрілялок невеликий, так як жанр не наймасовіший, але з доступних ви зможете знайти, у що пограти і скоротати час з демоверсією хардкору, яку напевно створювали спеціально для працівників офісів. На відміну від старшого брата, майже всі вони абсолютно безкоштовні поширювані по free-to-play, завдяки чому ви зможете вдосталь настрілятися, і порубитися без внесення коштів.

Як правило, в більшості випадків вашими противниками будуть боти, а протистояти реальним гравцям вийде тільки в змаганнях і турнірах. В цілому цей жанр браузерок мало багатий різноманітністю, щоб розпилятися, прочитайте наші огляди і ознайомившись виберіть саму бажану гру.