Онлайн гра Uptasia сітібілдер з пошуком предметів

Uptasia огляд гри в жанрі економічного симулятора

Uptasia це браузерна економічна ММО стратегія, де потрібно будувати місто, шукати предмети, виконувати квести і вирішувати логічні завдання, щоб в результаті створити величну бізнес імперію. Варто зауважити, що є дуже мало подібних проектів, які досягли такого успіху, як цей. А все завдяки антуражу дев'ятнадцятого століття і суміші декількох жанрів. Банальна забудова не про цей проект, на перший погляд вам здасться, що це чергова безлика стратегія, яких сотні. Але, це не так, щоб отримати право на забудову потрібно постаратися і кожна будівля має зводитися згідно вашого бізнес плану. Навіть можна сказати, що це симулятор, в якому ви навчитеся вести справи і відчуєте себе в ролі справжнього бізнесмена.

Upjers славиться своїми простенькими і неабиякими стратегіями для дітей. Хоча кожна гра підійде і дорослим. Їх коник це фермоподобні проекти, і зауважте, вони примудряються органічно вписувати квести, де логічна складова допомагає тренувати розум. І тоді ця гра з розряду розважальних, одночасно стає ще й корисною, а це вже рідкість. Якість графіки, деталізація текстур, звуковий супровід гідно виглядають. Уптасія стане для вас покроковим посібником про те, як досягти успіху і стати фінансово незалежним.

Щоб почати розвивати своє місто і виконувати квести з котиком, необхідно зареєструватися, створення аккаунта дозволить отримати доступ до всіх економічних проектів компанії Upjers, а перший вхід можна виконати за допомогою facebook. Грати можна безкоштовно, проект доступний за free-to-play, але за нашим досвідом можна сказати що без доната і бустерів, цілком можна обійтися.

Таблиця основних характеристик
ТипБраузерна гра
ЖанрЕкономічний Симулятор, Стратегія
РозробникUpjers
Видавник-
СтатусЗапущена
Особливість2D, Бізнес симулятор
Дата виходу09.07.2014
Тип розповсюдженняfree-to-play (безплатно)
Офіційний сайтru.upjers.com/uptasia

Сюжет

Події в Uptasia розгортаються в 19 столітті, ви є амбітним підприємцем, який жадає стати мультимільйонером. Правда до реалізації цієї мети, має бути перебороти довгий шлях. І на початку у вас в розпорядженні невелику ділянку землі, де можна торгувати дешевими ходовими товарами. Але, зароблені кошти просто так не витратити на розширення свого підприємства, потрібно отримати місце під будівництво. А для цього потрібно вплутатися в виконання квестів, а вони тут не звичайні, ви здивуєтеся. Квести представляють пошук предметів в вашому заміському особняку. Десятки кімнат заповнених всякою всячиною будуть вам натякати про те, що ви нібито вже успішний бізнесмен з сотнями мільйонів на банківському рахунку.

Інтерфейс і управління

Проблем з керуванням в Уптасії не повинно бути, вона в цьому плані примітивна, і до того ж вас постійно буде переслідувати помічник-консультант. Інтерфейс це суцільний мінімалізм, нічого зайвого, при натисканні на відповідну іконку будуть повалятися потрібні меню і навігаційні віконця. По-суті клавіатура, вам навіть для спілкування не знадобиться, все управління покладається на мишу.

Геймплей

Геймплей заточений на створення міста з усією інфраструктурою для комфортного життя мешканців, і щоб гості стали постояльцями, яким можна продавати свої товари і пропонувати послуги, а так же наймати на роботу. Головне, щоб капітал безперервно зростав, а отримані кошти інвестувалися в подалі розвинутою бізнес імперії. Кількість жителів буде постійно зростати, необхідно розширювати межі міста, будувати нові заводи і вдома, а для цього потрібно виконувати квести, просто так очки для активації додаткових клітин для будівництва не отримати. Квести двох типів, це прості міні-ігри знайомі майже кожному "Знайди відмінності" і "Пошук Предметів".

В Uptasia є два види архітектурних споруд для збільшення припливу туристів і для постояльців, це декорації, житлові будинки. Наприклад, це може бути тир, театр, футбольне поле, іподром, пляж. З ресурсів є дерево, камінь, дукати, і Донат під назвою "рубіни", який дозволяє отримати унікальні будівлі, предмети, а також виконати багаторазове прискорення внутрішньо ігрових процесів. З підвищенням рівня, вже можна взаємодіяти з іншими гравцями, торгувати, обмінюватися предметами і брати участь в змаганнях, конкурсах.

Uptasia системні вимоги та характеристики

Мінімальні
OCWindows XP, 7, 8.1
Процесор800 MHz
Оперативна пам'ять128 Mb
Місце на диску100 Mb
Відеокарта64 Mb
АудіокартаDirectX 9.0c
Швидкість Інтернету256 Кбіт/с
Рекомендуємі
OCWindows 10
Процесор1.2 GHz
Оперативна пам'ять1 GB
Місце на диску150 Mb
Відеокарта128 Mb і більше
АудіокартаDirectX 9.0c і вище
Швидкість Інтернету1 Мбіт/с
Більш докладно про ігровий світ

Колоністи

Колоністи в Uptasia це нові жителі вашого міста, які шукають кращого життя і роботу, щоб прогодувати себе. Але, не все так просто, вам необхідно залучати їх, наприклад інфраструктурою, роботою, і місцями для відпочинку, чим краще ви справляєтеся з завданням містобудівником, тим більший приплив населення отримаєте. А внаслідок цього і гроші, так як вони будуть користуватися вашими послугами, і купувати ваші товари. З удосконаленням міста і підвищенням вашого рівня, колоністи будуть більш вибагливими, і тоді необхідно будувати розважальні заклади і балувати їх розкішшю.

Трохи про квести

В квестах головне це пошук предметів, вони в 90% випадків будуть саме такими. Власне, що вдає із себе завдання. На все вікно браузера з'являється зображення, засіяне різноманітними предметами, вам дається короткий проміжок часу для виявлення озвученого предмета, і так в одному раунді потрібно знайти кілька речей. Серед них може бути все що завгодно, наприклад: касовий апарат, монети, квіти, граблі, мітла, кіт, папуга, скріпка і навіть голка. Ви подумаєте, що це легко і просто, але потрібно попрактикуватися і часом уважно придивлятися.

Переваги та недоліки гри
Плюси
Цікаві квести
Можна отримати бонус за запрошення друзів
Барвиста графіка
Стиль 19 століття
Міні гра "Знайди предмет"
Мінуси
Немає місця війні
Тільки будівництво і заробіток грошей

Підбиття підсумків

Uptasia підійде гравцям, яким не подобаються війни та стрілялки, вона ідеально сприяє релаксу. З нею можна розслабитися, без напрягу будувати будиночки, і з радістю дивитися на збільшення кількості грошей на банківському рахунку. Загалом, це не погана економічна гра, в якій спритно поєднується пошук предметів, так би мовити два в одному. І грошенят для розвитку своєї імперії підзаробити і розкинути мізками. Якщо, ви фанат по типу ферм, то ви полюбите її.

Радимо ознайомитись з іншими цікавими онлайн іграми