Браузерні ігри про війну для комп'ютерів в каталозі KulakIgri

Ми представили список кращих браузерок війнушек за нашою версією, де ви побачите як стратегії, так і шутери з стрілялками в історичних, сучасних і футуристичних сеттінгах. Це просто не хитромудрі ігри, але в той же час вони мають різнопланові геймплеї, які підтримують інтерес. Хоча з боку графіки вони значно поступаються і при цьому більшість в 3D. Тут геймер зможе себе відчути в різних амплуа, починаючи від рядового солдата і закінчуючи генералом командувачем арміями або імператором, керуючим своїми володіннями. Також війна проходить на морі, на суші і в повітрі, де в вашому розпорядженні танки, роботи, кораблі, літаки, дрони, солдати.

Найпоширеніший жанр в сетінгу браузерних ігор про війну це стратегія, і, як правило, весь ігровий процес відбувається в режимі реального часу з тісною взаємодією гравців в тій чи іншій формі. І найчастіше це спрямовано на об'єднання одних груп для знищення інших груп заради заволодіння їх ресурсами. Ігри подібного роду не вимагають скачування і можна обійтися без установки і часто вони безкоштовні поширювані по free-to-play, необхідна лише реєстрація для збереження прогресу проходження.

-->

Що є в жанрі військових браузерок?

В цьому типі ігор головне достоїнство це різноманітність і можливість реалізації різноманітних механік, які дуже складні в реалізації на клієнтських аналогах, за умови великої кількості залучених гравців. І тим більше розробники можуть штампувати нові проекти мало не кожен місяць. Відповідь на підзаголовок виходить такою, ви зустрінете армію клонів, але завдяки цьому ви зможете швидко пройтися по багатьом сеттінгам і побуваєте в різних амплуа. Найчастіше це битви і битви середньовіччя і конфлікти 19-21 століття.

Наприклад, в тому ж Plarium всі ігри як один, але з різними скінами, і все ж при цьому бажання грати не пропадає. Клонування в браузерних іграх про війну, одне суцільне клонування і підвищена аркадність, де взагалі не потрібно напружуватися, казуальність зашкалює, але при цьому на автопілоті грати не вийде. Також вас чекає:

  • Масштабність і величезні території з великою кількістю контенту;
  • Кооперація і взаємодія між гравцями стає необхідною умовою для досягнення успіху, в поодинці вам не встояти, укладати доведеться союзи і входити в альянси;
  • Необхідно продумувати глобальну стратегію у своїх діях, а також тактично вірно мислити в одиночних сутичках, так як від цього залежить швидкість вашого просування;
  • Фермерство тут необхідно лише для видобутку ресурсів, що підтримують вашу армію для ведення війн, тихо мирно розвудовуватися не вийде, якщо це стратегія. Як правило, майже всі війнушки цього жанру. А якщо це шутер, то все відбувається в режимі сесійних боїв, де в результаті ви отримаєте досвід, гроші і речі для прокачування і постачання амуніцією.
  • Ви з легкістю зможете побувати практично в будь-якій епосі, починаючи від кам'яного віку, античних часів, римської імперії і закінчуючи, другою світовою з веденням футуристичних воєн в космосі.
  • Автобій, автопілот, автоматизм у багатьох діях - це в 80% ігор жанру, інші це шутери-війнушки і там все ок.