Онлайн гра Час для Героя (Время для Героя ) від розробників культової mmorpg Carnage

Час для Героя огляд гри із захоплюючою бойовою системою

Час для Героя це хардкорна браузерна mmorpg в жанрі темного фентезі з характерним нуарним антуражем, де в основі сюжету лежить протистояння між богами. За класикою жанру бійки проходять в покроковому режимі, а вся ігрова механіка є текстовою. Але крім різанини і нескінченних бійок проти монстрів і протистоянь на аренах ви можете стати великим купцем, якщо освоїте досконало економічну частину гри.

Графіка повністю статична, без анімації, але дуже якісна, фішки проекту це система масок для перевтілення і битви за підземелля між кланами, які є натягнутим аналогом облог замків. В цілому ця іграшка може стати для вас цікавою пригодою на довгі місяці, де немає потреби сильно напружуватися.

В англомовному інтернеті її можна знайти під назвою Time to be a Hero, хоча вона типова для рунета, але там шанувальників не менше. Якщо ви не очікуєте постійних і масових PvP, тоді час для героя вам підійде, так як квести займають приблизно 70% від усього контенту з торгівлею і крафтом. І то з реальними гравцями буде комфортніше змагатися тільки коли ви затарились нормально. А це, як правило, на пізніх рівнях відбувається, також при всій її милоті, хардкору їй не віднімати.

Щоб почати грати необхідно пройти реєстрацію, увійти в гру можна швидше за допомогою соціальних мереж вконтакте, однокласники, і мейл ру. Запам'ятайте чіти заборонені і за шахрайство або порушення правил суворо карають. Завантажувати нічого не потрібно весь ігровий процес проходить безпосередньо в браузері. Розповсюджується безкоштовно по free-to-play, але так само як в "Бійцівському клубі" можна затаритись вкрай донатскім шмаття і стати реальним богом на сервері. Тут ви зустрінете в переважній більшості гравців з СНД і Росії, так що проблем з кооперацією не буде.

Таблиця основних характеристик
ТипБраузерна гра
ЖанрMMORPG, Фентезі
Розробник2RealLife
Видавник2RealLife
СтатусЗапущена
Особливість2D, Flash
Дата виходу2013
Тип розповсюдженняfree-to-play (безплатно)
Офіційний сайтtimetobehero.ru

Сюжет

Всесвіт, де відбуваються події гри, називається намисто Світів, де крім двох борються фракцій, ворогами є боги знищили безліч планет, і вони тепер прийшли сюди. Сюжет по справжньому цікавий і вражає своїм розвитком історії з квесту в квест. У світ, де живуть ваші персонажі, вторглося три божества. І вони почали свої підступності з малого, перетворивши звірів, зробивши їх сильніше, агресивніше і наділивши їх частинкою розуму, шокуючи все навколишнє в хаос. Вам як відважному герою прийшов час взяти в руки зброю і буде битися з збожеволілої трійкою, не давши їм знищити, то, що ви любите.

Інтерфейс і управління

З цієї частини інтерфейс можна охарактеризувати як доброзичливий, простий і зрозумілий, де навіть без NPC помічників, початківець не знайомий з жанром за короткий проміжок часу розбереться з призначеннями вкладок. Причому на відміну від того ж "бійцівського клубу", від радників на перших рівнях гри, хоч тікай, і хочете не хочете, а вам пояснять куди клацати щоб виконувати певні дії і ще цінних ресурсів зі старту зберете. Як і в 80-ти% випадків в браузерках, тут управлятися будете мишкою, але і не станете забувати про клавіатуру, так як соціальна спрямованість полягає не тільки в мордобої, ви зможете кооперуватися, торгувати і обмінюватися матеріалами для крафта з іншими гравцями.

Геймплей

Час для Героя здебільшого це PvE з добре продуманим сюжетом і квестами під нього, де підібраний реально крутий бестіарій, і можна побувати в шкурі якоїсь тварюки і бити по ній її ж зброєю і прийомами. Причому квести не заради квестів, ви будете планомірно розвивати героя і одягати його в більш кращі обладунки. А якщо відповідне не зможете добути самостійно, то вам допоможе система крафта і активна торгівля між гравцями. Якщо ви новачок в жанрі, то вас навчать і пояснять, як натискати на кнопочки, навіть якщо ви знаєте, як грати, то все ж шлях перших рівнів все одно проведете під пильною увагою NPC.

В грі передбачено житло, призначення якого це зберігання масок для перевтілення, завдяки ним ви зможете трансформуватися у всяких сильних звірів, монстрів, а також в героїв цієї всесвіту. У грі є місце хардкору, де казуальність знижена і якщо ви будете тупити і робити помилки, то це буде каратися втратою цінних речей. Також є система заохочень і нагород, де в кінці тижня і кожного місяця кращі гравці отримують призи відповідні місця в турнірній таблиці. За кожну перемогу на аренах ви отримуєте спеціальні очки іменовані трофеями, ось їх потрібно добути якомога більше. Ще класної фішкою є можливість окупувати підземеллі кланом і фармити тільки своїми представниками мобів, щоб отримувати цінний лут. За них ведуться запеклі війни, як правил

Механіка тут абсолютно типова за всіма канонами класичних текстових mmorpg, за що подібні файтинг і полюбити тисячами гравців. Але довгий час мало не десятки тисяч потенційних фанатів відлякувала майже ніяка створена на коліні графіка з артом. Творці гри Час Героя керувалися чужим досвідом, своїм досвідом у створенні Carnage, і вони зробили саме те, чого очікували багато. Хоча і з запізненням майже в десять років, коли золота епоха таких ігор майже підійшла до заходу.

Щодо графічного дизайну, він виконаний навіть більш ніж добротно і добре, і він своєю атмосферою затягує молоде покоління геймерів. Що примітно, розробники не йшли від крайності до крайності, де у більшості проектів все дуже яскраве і рясніють або темне, що деколи треба придивлятися. Все виконано в нейтральних тонах і якомога більше відповідає тематиці середньовіччя, хоча і додали божевільних богів, огорнувши сюжет таємницями. Причому квести проходити буде цікаво, особливо тим, хто любить рольові ігри.

Час для Героя системні вимоги та характеристики

Мінімальні
OCWindows XP, 7, 8.1
Процесор800 MHz
Оперативна пам'ять128 Mb
Місце на диску100 Mb
Відеокарта64 Mb
АудіокартаDirectX 9.0c
Швидкість Інтернету256 Кбіт/с
Рекомендуємі
OCWindows 10
Процесор1.2 GHz
Оперативна пам'ять1 GB
Місце на диску150 Mb
Відеокарта128 Mb і більше
АудіокартаDirectX 9.0c і вище
Швидкість Інтернету1 Мбіт/с
Більш докладно про ігровий світ

Базові характеристики персонажа і розвиток героя

Щодо вибору належності до фракції, не заморачувайтеся, так як це впливає лише на колір ваших обладунків і на прапорець, який ви представляєте і не більше того. На параметри вплив відсутній, а також фракційна конфліктність умовна, так як вас об'єднує єдиний і підступний ворог. Весь розвиток і прокачування зав'язані на проходженні квестів, тому чогось особливого вигадувати не доведеться.

Єдине, що свій затар, скіл і рівень логічного мислення можна показати на PvP. Чим більше рівень, тим ви могутніше, але за інших рівних вирішувати буде тільки шмаття і удача. Так як напевно ви не будете знати, заблокуєте чи атаку супротивника або зможете нанести шкоди ворогу. У грі передбачено п'ять базових характеристик, інші інші атрибути відштовхуються від них:

 • Здоров'я - рівень життя;
 • Щит - рівень броні;
 • Пошкодження - міць ушкоджень;
 • Мана - необхідна для магічних прийомів;
 • Лють - необхідна для фізичної атаки.

Бойова система і битви

Як в класиці будь-яких російських mmo бійок, і на чолі Часу для Героя за все варто бойова система і розвиток героя до легендарного воїна здатного протистояти богам. Коротше кажучи, вас чекає "нескінченне качалово" в боях проти мобів та інших гравців. Вам доведеться не тільки навчиться вміло махати мечем, а й грамотно одягати персонажа. Так як саме шмаття при інших рівних дає значимий перевага. Все це дійство проходить в покроковому режимі, де ваші дії реально впливають на все. Авто-боїв і автоматизму немає, лише тільки ви і ваш скілл.

Битви відрізняються від канонів тим, що навички і вміння, які можна застосувати в битві, визначаються випадковим чином. А саме як в лотереї або казино, обертається барабан, зупинившись, видає вам те, що можна застосувати. У разі везіння, ви отримаєте, що треба і зауважте, навіть з невідповідними скілам ипри грамотному їх використанні можна неабияк зіпсувати життя противнику. Але, якщо ви маєте в своєму розпорядженні запасом золотих монеток, то за 100 зможете провернути барабан ще один раз. Звертайте завжди увагу на рівень манни і беріть пляшечки з нею з собою, так як для захисних скілів вона теж буде потрібно.

Додатково себе можна укомплектувати допоміжним спорядженням, таким як магічні сувої, пляшечки з зіллям, кинджали, і рідше всякі апчівки з бустерами. Саме вони допомагають, коли все йде шкереберть, а застосування масок, основний фішки гри, не дає належного ефекту. Крім битв проти навколишнього світу на PvE, вас чекають розвинені поєдинки на PvP, де є дуелі 1 на 1, групові, і гільдія проти гільдії.

Бойова система простенька, але щоб стати кращим потрібно намагатися і проявляти свою кмітливість. Вам перед кожним раундом даються очки для атаки і захисту, ці очки потрібно розподіляти на такі зони, як на персонажа противника, так і на своєму:

 • Череп;
 • Шия;
 • Руки;
 • Груди;
 • Тулуб;
 • Ноги.

Якщо ви потрапили в блок противника, то шкоди не завдається, а якщо потрапили в зону без блоку, то завдасте пошкодження. Також є увороти, контратаки, анти-увороти, анти-атаки, і в залежності від застосовуваної зброї можуть бути різні ефекти. Ще вас буде підштовхувати і стимулювати грати краще зменшена аркадність, де за поразки або безглузді дії ви будете втрачати досвід і золото. А якщо порушите правила і будете бити слабких і знедолених, то ризикуєте в бою втратити дуже цінну річ або зброю знаходяться у вас в слотах одягненою амуніції. Але якщо ви встигнете відновити гідність і відчистити свою честь до наступного поєдинку з ворогом, який зможе вас здолати, то забезпечите себе від вагомою втрати. Це буде вас змушувати думати і не творити дурниці, а так же додасть нікого почуття гостроти і боязні робити помилки.

Соціалізація, торгівля і крафт

Відносно цих пунктів пробіжимо побіжно, так як це не є основним заняттям в грі, Время для Героя це бійки, де важливу роль відіграє кланова структура, так як можна заволодіти певними локаціями і контролювати доступ для інших гравців. Наприклад, яскравим прикладом є підземелля, де вхід, як правило, по інвайтам, але якщо ви сильний воїн, тоді зможете увірватися і всім нараздавати люлів. Соціалізація проявляється в боротьбі одного об'єднання проти іншого об'єднання за право користування певними локаціями для збагачення.

Якщо вам подобається займатися економічними справами і рости не тільки як воїн, а й як купець, щоб дозволити собі будь-яку зброю, то в грі Час Героя є така можливість. Причому функціонал повноцінний, де можна відвідувати магазинчики всіляких NCP, розкиданих на різних локаціях. А ось крафт нетиповий, як в класичному уявленні mmorpg жанру фентезі. Різниця не суттєва, але змінює багато, ресурси можна добути лише одним шляхом, а саме розібравши знайдений і вибитий лут з мобів. Виходячи з цього, буває так, що ви не можете знайти складаються елементи для крафта самостійно, і тоді аукціон вирішує цю проблему і заповзятливі гравці роблять на цьому стан. Крафт і аукціон пов'язані воєдино і залежать один від одного. Більш докладно розглядати немає сенсу, ми розповіли тільки про важливе, щоб ви вловили суть.

Маски і перевтілення героя

Крім не типового бою, де потрібно продумувати свої кроки, немов як у логічній грі, в проекті Час для Героя передбачено безліч іншого контенту впливає на манеру дій і прийняття тих чи інших рішень в битві відповідно. Найголовніше і виділяється серед інших проектів це наявність системи масок і перевтілень, завдяки якій ви можете спробувати себе в різних амплуа і міняти хід бою, навіть програючи, якщо приловчитеся. На момент написання огляду було дев'ять основних перевтілень, 6 людей по 3 з кожної фракції і три представники бестіарію, такі як:

 • Майстер арени;
 • Розбійник-полукровка;
 • Полководець орлів;
 • Стражник Аквіларда;
 • Полководець левів;
 • Стражник Леоніс;
 • Кристалічний страж;
 • Степова гієна;
 • Змій Нідхьогг.

Більшість активуються поступово, при виконанні складних квестів, доступ до яких відкривається з взяттям певного рівня. Є дуже круті маски, які доступні тільки за реали, тобто потрібно задонатити. Так як чіткої класовості крім орієнтації на фізичний або магічний шкоди немає, то маска дасть вам особливо не типові бойові навички, не відштовхувати від прокачувати характеристик персонажа, які зажадають запасу мани або люті до використання. Також ви отримаєте суттєві бонуси до характеристик, наприклад такі як:

 • Спритність;
 • Сила;
 • Стійкість;
 • Точність.

Ця фішка є коронною в грі і мало не основою в ігровій механіці використовуваної безпосередньо в бою. Від її орієнтованості залежить ваша прокачування і затареність шматтям. Тобто забіжимо наперед, перевтілення це немов трансформація, яка кардинально змінює все. Тому ставтеся до неї не як до додаткового контенту, а як до основного.

Переваги та недоліки гри
Плюси
Дуже багато контенту
Регулярні оновлення
Проста в управлінні
Позамежний хардкор
Дуже якісна картинка
Мінуси
Супровідна музика не дуже
Відсутня енциклопедія
Не оптимізована під великі монітори

Підбиття підсумків

Час для Героя має вагому перевагу серед сучасних текстових рольових ігор, яким вдалося через майже 20 років не втратити свою популярність, а саме гідну графіку і до того ж арти виконані в одному стилі темного фентезі. А головною перевагою, над тими ж легендами жанру як "карнейдж і бійцівський клуб", є велика залученість в мирні заняття, такі як торгівля і крафт при цьому можна економічно взаємодіяти один з одним, а не банально молотити всіх підряд. І тут не ефемерне протистояння добра і зла, а велика конфронтація таких фракцій як орли і леви, що породжує історію в грі і дає ще один плюс в скарбничку. Так як зрозуміло, що ми боремося за свою правду, а не щоб просто бити один одного, з'являється сенс і підсумкова мета в квестах.

В цілому даний проект дуже цікавий і геймерів знайомих з подібним жанром може змусити сказати "Вау", так як художники попрацювали на славу, створивши неперевершений нуарний антураж середньовіччя. Єдине, що нам до сих пір незрозуміле, так це відсутність власної енциклопедії, більш прийнятні поради та керівництва по проходженню можна зустріти тільки на фан сайтах. А що дуже приємне і вельми до речі, так це кроссплатформенність гри Час для Героя, ви зможете завантажити спеціальний установник з додатком для Android, IOS і пограти на будь-якому мобільному пристрої. Якщо ви шукайте собі заняття на довгі місяці, то це навіть більш ніж гідний кандидат з якісною графікою і хорошою ігровою механікою, яка увібрала в себе найкраще від класичних представників rpg.

Радимо ознайомитись з іншими цікавими онлайн іграми