Онлайн гра Wauies про зоомагазин і домашніх тварин

Wauies огляд гри в жанрі економічної стратегії і докладний опис

Wauies (Зоо Магазин Тварин), вона ж The petshop game це браузерна стратегія з симуляцією бізнесу для маленьких дітей в сеттінзі ферми, яка сподобається як хлопчикам, так і дівчаткам. Суть полягає у вирощуванні маленьких звірят, зокрема котиків і собачок з подальшим їх прилученням до нових господарів. Отримані гроші необхідно інвестувати в перший магазин і розширення своєї милої бізнес імперії. Ви виступаєте в ролі менеджера, директора і простого працівника, якому потрібно годувати, купати, розчісувати і стежити, щоб ваші підопічні були здорові і задоволені.

В грі що має важко промовляєму назву Wauies добре продумані всі етапи від "А" до "Я", де у вас крім облаштування торгового залу і спілкування з покупцями, буде налагодження зв'язків з постачальниками і підсобним виробництвом кормів, наповнювачів для туалету та інших аксесуарів. Головним вашим завданням буде задоволення потреб клієнта, так як це ваш прибуток. При цьому існує взаємодія між іншими гравцями і конкуренція, даний проект буде відмінною альтернативою війнушкам, а любителі городів і тваринницьких господарств спробують себе в комерції і в іншому не звичайному для себе сеттінзі.

Щоб почати грати необхідна реєстрація, при якій використовуйте код "YOUR-FREE-CODE" для отримання стартового набору. Також на офіційному сайті Upjers ви знайдете безліч інших проектів в жанрах економічного симулятора різних сеттінгів, де немає місця битвам, а ігри вчать доброті й турботі. Проект багатомовний і в тому числі переведений повністю на російську, для гравців з СНД є спеціальний сервер і сформоване співтовариство на базі сайту розробників. Розповсюджується безкоштовно по free-to-play з ненав'язливим Донатом. Всі преміальні можливості необов'язкові, і їх придбання може розцінюватися, як подяку розробникам.

Таблиця основних характеристик
ТипБраузерна гра
ЖанрСтратегія, Симулятор
РозробникUpjers
Видавник-
СтатусЗапущена
Особливість3D, Flash
Дата виходу2016
Тип розповсюдженняfree-to-play (безплатно)
Офіційний сайтwauies.upjers.com/ru

Сюжет

Сюжету в принципі тут і бути не може, так як епічної конфронтації немає і гра максимально миролюбна, ви хіба що зможете корм розсипати, або пролити молоко і не більше того. Ви починаючий підприємець, який обожнює домашніх тварин і хто хоче приносити радість людям, вирішуєте відкрити зоомагазинчик і намагаєтеся його зробити найкращим, і ось в принципі і все. Якийсь кінцевої мети немає, ви можете до нескінченності розширювати свою торгову мережу.

Інтерфейс і управління

Інтерфейс в Wauies є типовим для свого жанру і більше схожий на те, що любителі ферм звикли бачити в соціальних мережах. В цілому він дуже доброзичливий, ми-ми-мішний і дуже простий в ознайомленні, все вкладки та конки стилізовані під представлений сеттінг. Управління, як і всюди, в вашому арсеналі тільки мишка, всі дії виконуєте за допомогою її. Навіть про чат згадувати не будете, екшен відсутня, так що емоційних потрясінь ви не відчуєте.

Геймплей

Wauies є дуже доброзичливою і мі-мі-мішною грою, в якій неможливо програти або дійти до краху, діти або любителі овечих виразно будуть задоволені. Спочатку вас немов за ручку проведуть по інтерфейсу і навчать керувати вашим магазинчиком і направлять на шлях розвитку і вкажуть на цілі, які необхідно досягти. Головна мета в грі це заробити, як можна більше грошей. Основний спосіб це продаж котиків і собачок різних порід різних цінових категорій, які задовольнять кожну групу цільових покупців.

Для початку вам потрібно дістати дві особини протилежної статі й створити необхідні умови, щоб у них з'явилося потомство. Для цього знадобиться відповідний вольєр відповідний перевагам обраної породи, а також відповідний корм і ветеринар, який буде стежити за їх здоров'ям. Малюків потрібно плекати, піклується про них, грати і робити все для того щоб у них був презентабельний вигляд і потенційний покупець забрав їх додому без роздумів.

Крім основної діяльності торгівлі тваринами, у вас буде налагоджено виробництво супутніх товарів в підвалі, там же буде склад і офіс менеджера з оптових закупівель необхідних товарів з подальшим продажем. Це повноцінна і важлива частина магазину, якій необхідно займатися на належному рівні і правильно витрачати площа приміщень.

Крім того в Wauies є можливість задати свій стиль і неповторний антураж магазина, який буде залучати покупців робити покупки частіше і саме у вас. Загалом контенту не так вже й багато і за пару вечорів можна розібратися уздовж і поперек, а через тиждень вже бути на шляху створення своєї імперії зоомагазинів. Більш докладно про основні складові в грі читайте далі в огляді.

Wauies системні вимоги та характеристики

Мінімальні
OCWindows XP, 7, 8.1
Процесор800 MHz
Оперативна пам'ять128 Mb
Місце на диску100 Mb
Відеокарта64 Mb
АудіокартаDirectX 9.0c
Швидкість Інтернету256 Кбіт/с
Рекомендуємі
OCWindows 10
Процесор1.2 GHz
Оперативна пам'ять1 GB
Місце на диску150 Mb
Відеокарта128 Mb і більше
АудіокартаDirectX 9.0c і вище
Швидкість Інтернету1 Мбіт/с
Більш докладно про ігровий світ

Тварини

Хоча Wauies і позиціонується як зоомагазин, в ньому продаються тільки виключно собачки і кішечки різних порід, але було б смішніше побачити і гризунів і папужок з канарейками і жаб з черепашками і іншими дрібними братами меншими. Ваше головне завдання задовольнити клієнта і продати йому найкрасивішого і веселого і розумного кошеня чи цуценя. З рівнем ще буде кілька тварин, яких не так часто заводять у себе вдома і тому їх можна вважати екзотикою.

Вся живність сидить в індивідуальних вольєрах-кошиках і особливо не вибаглива, коли необхідно їх годувати і поїти, а також робити базовий догляд з'являється сповіщення по кожній клітині, далі від вас вимагається виконати всі необхідні дії. Кожна тваринка має базові параметрами і від ступеня прокачанності і рідкості формується ціна. Для кожної животини необхідні спеціальні вольєри, якщо у вас дорослі особини, то вони мають шансами на успішну в'язку (розведення) і середня кількість спроб, щоб виводок з'явився на світло.

Крім цього є різні цільові аудиторії, яким підійде той чи інший вихованець, наприклад: діти, підлітки, дорослі, люди похилого, або молоді сім'ї. У загальній сумі їх близько трьох десятків, але щоб відкрити доступ до всіх, необхідно планомірно прокачувати рівень магазину і надавати кращі послуги клієнтам.

Вольєри, інтер'єр, відділи

Так як в Wauies головні представлені вихованці це природні вороги кішки і собаки, необхідно потурбуватись про якісні, просторих і зручних вольєрах, щоб вони один одного не покусали і не покалічили. Особливого ставлення не потрібно, лише необхідний спеціальний тип вольєра, який підходить саме тієї породи. Зауважте місце в магазині обмежена, і тому вам необхідно розставляти пріоритети або ставити на продаж всіх по трохи або самі ходові породи. Причому на перших порах особин дорогих порід дозволити не зможете, значить необхідно виставляти на продаж найрентабельніших. Так як дана гра зав'язана на економіці і є бізнес симулятором, то необхідно вибудовувати свідомо прибуткову стратегію.

Магазин ділиться на відділи, наприклад котячий і собачий відділ, засоби по догляду, медичні засоби, профілактика і лікування паразитів, корми, гребінці, шампуні і наповнювачі для туалетів. Планування вільне і залежить лише від вашої фантазії і бажання. Також можна прикрасити магазин і розмістити всілякі фонтанчики, статуетки, скульптури, меблі, дивани, акваріуми, тераріуми і всілякі інші елементи, що формують інтер'єр і уявлення про магазин. Чим більше ви вкладете грошей в облагороджування торгового залу, тим більше охочих буде зробити покупки.

Підвал магазину

Крім самого магазинчика з красивими вітринами і милими звірятами з усім необхідним для їх утримання, є місце, про яке не знають багато покупців. Але воно є невід'ємною частиною всього ланцюжка і це підвал. Квадратні метри, якого необхідно економно і з розумом витрачати, так як тут розгортаються різноманітні виробництва, серед яких корми, наповнювачі для туалетів, іграшки та інше. Також тут знаходиться ваш склад. І крім цього, коли у вас стане достатньо грошей, то ви зможете розгорнути логістичний центр і займатися оптовими покупками з подальшою націнкою і роздрібним продажем. Це важлива частина гри і їй необхідно приділяти належну увагу.

Картки і завдання

Всі предмети і тварини в Wauies представлені у вигляді карток, а не як звичніше всього в цьому жанрі, як юніти на локації. Тобто візуалізація є, але вона не коректна. Кожна тварина або необхідна складова в торговому залі або в підвалі складається з частин-карток, які потрібно збирати, як пазл. Дістати їх можна виконуючи завдання, обмінюватися з іншими гравцями або брати участь у вікторинах та лотереях.

На перших порах і більшу частину часу в грі ви будете отримувати досвід, виконуючи квестові завдання, так би мовити сюжетна кампанія, яка є шляхом становлення вас, як бізнесмена. І одночасно це навчання всім премудростям ведення справ в зоомагазині. Коли квести закінчаться, ви будете качати рівень за допомогою досягнень, наприклад, продаючи стільки-то кошенят певної породи.

Компаньйон і радник

Ви можете завести собі компаньйона-помічника, який буде піднімати вам і відвідувачам настрій. Це собака, з якої потрібно звертатися в точності як з домашнім вихованцем. Його можна розвивати і необхідно прокачувати рівні, грати з ним, годувати, купувати іграшки, тобто вести з ним так само як з будь-яким іншим улюбленцем. У нього може змінюватися настрій, а також він здатний робити різні трюки.

Радник за великим рахунком необхідний найменшим або тим хто ще не грав в ферми. При цьому радник є книгою і керівництвом з ведення справ в магазині, так само тут можна взяти сюжетне завдання, виконавши яке отримаєте цінні нагороди. При всьому цьому даний розділ виконує функцію секретаря, який веде облік всіх ваших дій і нагадує постійно про завдання, якщо ви їх взяли.

Переваги та недоліки гри
Плюси
Пізнавальна гра для дітей
Дуже просте управління
Зрозумілий інтерфейс
Не потрібно володіти особливими знаннями
Повноцінна симуляція зі всіма складовими
Мінуси
Застаріла графіка
Довгий ігровий процес

Підбиття підсумків

Об'єктивно в цю овечих зі складною назвою Wauies дорослі грати не будуть, основний контингент це діти зокрема маленькі дівчинки, ще можна розглядати жінок працюють в офісі. Це проста без заморочек гра, в яку можна грати на автопілоті без побоювання зламати мозок і без страхів, що всі ваші праці підуть нанівець. Представлений сеттінг навіть більш ніж оригінальний, хоча і схожий у своїй механіці на фермоподібні іграшки. Але тут дуже багато різноманітного контенту, і при бажанні можна дійти майже до максимальної прокачування за тиждень. А потім залишається рутино і монотонно повторювати всі дії для розширення, і в підсумку це набридає і лише соціальна складова з можливістю конкурувати і хвалитися досягненнями дозволяє не закинути гру на протязі місяця.

Радимо ознайомитись з іншими цікавими онлайн іграми