Браузерна онлайн гра Знамя Войны (Warbanner) схожа на легендарних козаків

Прапор Війни (Warbanner) огляд гри з ефектними баталіями і видовищними битвами

Прапор Війни (Война Флагов) це крута військово-економічна стратегія в історичному сеттінзі європейських воєн 18-19 століття, яка сподобається фанатам козаків. В англомовному інтернеті геймерам відома під назвою Warbanner. Дана гра перевершить всі очікування любителів браузерних стратегій, так як тут відбувається розрив звичних шаблонів в жанрі. Так, є типове будівництво, створення армії і завоювання сусідніх територій. Але, битви не просто візуалізовані в сумній анімашці. Тут розгортаються справжні баталії, за якими приємно спостерігати і ви безпосередньо будете командувати юнітами на полі бою. Завдяки цьому ви з радістю підіймете знамена над своєю імперією і підете війною на ворогів.

В цілому Warbanner не сильно відрізняється від своїх родичів і багато гравців швидко розберуться, що до чого, складнощів виникнути не повинно. Якщо вам набридли всякі ельфи, гноми з лицарями, то це хороший варіант з симпатичною мальованої графікою, але вона і досить і проста, можна сказати однокнопочна.

На момент написання огляду було більше 15-ти ігрових наддержав того часу. Спочатку в рунеті з'явилася на порталах 101XP і RBKGames, поширюється по free-to-play і тому можна грати безкоштовно, але гравці скаржаться, що на пізніх рівнях, без доната важко розвиватися. Для того щоб почати необхідно пройти реєстрацію на офіційному сайті, натиснувши на кнопку нижче.

Таблиця основних характеристик
ТипБраузерна гра
ЖанрСтратегія
РозробникEnixan Entertainment
Видавник101XP, RBKGames
СтатусЗапущена
Особливість3D, Flash
Дата виходу2016
Тип розповсюдженняfree-to-play (безплатно)
Офіційний сайтrbkgames.com/games/warbanner

Сюжет

Історія гри Прапор Війни розгортається в один з найбільш захоплюючих проміжків людської історії, коли імперії воювали між собою за нові землі і влада в усьому світі. Вам необхідно стати одним з полководців який очолить свою державу і вирішить долю нації. На цьому все, у міру прокачування будуть відкриватися інші фракції.

Інтерфейс і управління

Інтерфейс тут багатий на інформативні віконця, але вони компактно розміщені з боків. Єдине, що місце чату для спілкування з союзниками і іншими гравцями необхідно використовувати всередині ігрову пошту. Ігрова зона повністю вільна і ніщо не заважає огляду, є повноекранний режим. Управлятися будете повністю мишкою, в цілому все більш стандартно як для браузерної стратегії.

Геймплей

Ваші пригоди в прапорах війни починаються з вибору нації, зараз є 17 великих імперій. Від вашого вибору залежить, не тільки прапор з картками героїв і скінами армій, а й унікальні властивості з юнитами властивими тільки певної нації. Наприклад, одні багато можуть створити юнітів, інші можуть здешевити виробництво юнітів, а треті швидше за всіх добувають ресурси. Серед імперій на вибір Російська, Австрійська, Іспанська, Британська, Шведська, Китайська і багато інших. З особливостей по цій частині, можна в будь-який момент поміняти націю, і всі будівлі, юніти змінять свій вигляд.

В загальному, крім видовищних баталій, геймплей стандартний. Якщо ви перемагаєте в битвах, то отримуєте золото і переміщується вгору по загальній турнірній таблиці, а якщо програєте, то падаєте вниз. Це підігріває спортивний інтерес, так як кращі гравці отримують призи. PvE представлено одиночної кампанією, де потрібно завоювати континент. PvP це захоплення ворожих поселень і оборона своїх. Існують іменні загони, які необхідно прокачувати і постачати трофейною зброєю.

Більша частина армії це лінійна і легка піхота, у міру проходження буде відкриватися кавалерія і артилерія. Кожен юніт володіє бойовими характеристиками, такими як: рівень здоров'я, швидкість, скорострільність, сила в ближньому бою, дальність стрільби і пошкодження, що наноситься. Загони мають очки бою, які використовуються на ту чи іншу дію. Є якась пошаговість в стрільбі, перезарядці і переміщенні, хоча сама битва відбувається в режимі реального часу. Якщо ваші загони знищують противника, то вони отримують додаткові бали для продовження битви. Більш докладно про бойову систему читайте нижче в огляді.

Warbanner системні вимоги та характеристики

Мінімальні
OCWindows XP, 7, 8.1
Процесор800 MHz
Оперативна пам'ять128 Mb
Місце на диску100 Mb
Відеокарта64 Mb
АудіокартаDirectX 9.0c
Швидкість Інтернету256 Кбіт/с
Рекомендуємі
OCWindows 10
Процесор1.2 GHz
Оперативна пам'ять1 GB
Місце на диску150 Mb
Відеокарта128 Mb і більше
АудіокартаDirectX 9.0c і вище
Швидкість Інтернету1 Мбіт/с
Більш докладно про ігровий світ

Бойова система Прапор Війни - Найкрутіша в браузерних стратегіях

Бойова система, в загальному і цілому дуже схожа на більшість інших стратегій, з одним лише але. Вона дуже видовищна, захоплююча, що супроводжує класними звуковими ефектами і анімацією борються солдатів. Саме картинка баталій є родзинкою гри, подача потужна чогось подібного немає, і тому гра сприймається як особлива. Хоча битви більше автоматичні, але вплинути на результат бою безпосередньо під час битви можна. А тепер по порядку. Перше, що необхідно зробити - це провести розвідку і на основі цих даних сформувати військо для походу, так як тільки розвідка допоможе скоректувати склад для висунення і убезпечити себе від прихованого підкріплення ворога. Так як така підмога реально може переламати результат битви.

І так ви рушили свою армаду на ворога і досягли точки призначення, далі вам необхідно розставити своїх юнітів. Як правило, у вашому розпорядженні різні типи віск, які можна комбінувати між собою. Це піхота, копійщики, кавалерія, артилерія і особливі юніти властиві тільки для кожної з націй. Далі йде розстановка і вибір загонів для зіткнення. До того ж можна заздалегідь в таверні найняти полководця, який додасть бонусів до армії і зможе надихати солдатів і задіяти особливі вміння. Це може бути артобстріл, виклик санітарів для збору поранених, команда йти напролом і вступити в рукопашний бій. Якщо ви добре замаскували підкріплення, тоді зможете в один з важливих моментів вломитися кавалерією з флангу і знести всю піхоту ворога.

Як можете бачити, Прапор Війни пропонують гравцеві чимало тактичних дій під час бою в порівнянні з іншими стратегіями. Крім квестових боїв у відкритому полі або поблизу поселень, необхідно штурмувати міста або бути в ролі захисника. Крім безпосереднього війська можна зміцнитися додатково ровами, окопами, вежами і гарматами, а також приховати в гарнізоні загони і висувати солдат в кілька хвиль.

Будівництво

Що видів ресурсів багато, що всіляких будівель досить, але будівництво тут не головна частина геймплея. Так що не розраховуйте на спокійне фермерство і містобудування. Зауважимо, що зводити будиночки, ви будете дуже довго і без бустерів можна занудою. Хоча за сюжетом вам потрібно створити імперію, але по факту ви будете будувати село. Тут ви зустрінете і лісопилки і каменоломні і рудники, і золоті копальні з фермами. Всякі казарми, кузні, інститути для формування і поліпшення армії, нічого нового немає, тільки все що необхідно для проходження канонам жанру. При кожному апгрейді будівлі міняють свою зовнішність і перетворюються з руїн у приємні для ока будиночки. Місто захистити можна за допомогою веж, гармат і окопів з гарнізонами. Відносно технологій, то тут 4 гілки розвитку, які впливають на доступність споруди і апгрейда тих чи інших будівель, необхідних в першу чергу для рекрутингу армії.

Переваги та недоліки гри
Плюси
Видовищні бої
Історичний сетінг
Приємна графіка
Багато різноманітних юнітів
Можна міняти приналежність до нації
Мінуси
Довге будівництво
Не прості бої

Підбиття підсумків

Якщо ви фанат баталій і битв в дусі козаків і подібних ігор, то Warbanner однозначно вам сподобається. Вона не є чимось понад унікальним і особливим, але коротати вечори можна, насолоджуючись перестрілками колона на колону. Задумка дуже хороша, що виділяє проект на тлі інших і роблячи помітним для пересічного геймера. Але мінус все ж є, кампаній мало і вони короткі, що не дозволяють утримати довше гравця. Щоб досягти успіху, необхідно проявляти щоденну активність. В цілому гра витримана в канонах жанру і створює неповторну атмосферу епохи колоніальних воєн.

Радимо ознайомитись з іншими цікавими онлайн іграми