Список з 12-ти порад і підказок у Fortnite для початківців

Fortnite це яскравий приклад того, як потрібно правильно дивувати геймерів, щоб сервера були забиті завжди під зав'язку. Це реально мега епічний проект, який виконаний на високому графічному рівні, в цій грі родзинок більше ніж в самому солодкому кексі. Якщо в цілому охарактеризувати гру, то вона є справжнісінькою пісочницею з виживанням серед монстрів і зомбі, де ще реальні гравці будуть вам ускладнювати життя.

Днем ви будуєте фортифікаційні споруди для захисту, а вночі будете боротися проти ходячих мерців. Але приємних моментів більше, ніж ви думаєте. Тут дуже сильно розвинений кооперативний режим, де ви будете боротися проти інших гравців за цінні ресурси і деталі для крафта свого замку-бастіону. Як ви могли зрозуміти, то в FortNite будівництво є найголовнішою частиною геймплею, від якої ігрова механіка цілком відштовхується. Більш детально ми розглянули гру в огляді, а прочитати ви його можете тут.

Обзаведіться навушниками

Можливо, вам здасться дивним, але тримати вуха гостро є основою виживання в Fortnite. Кожен шерех може ознаменувати наближення ворога, а може він вже у вас за спиною і замахується битою або киркою. Наприклад, коли хтось відкриває скриню з лутом, це можна почути, що в свою чергу видасть приблизну позицію вашого опонента. Також ця інформація допоможе вам зі старту не здійснювати цю очевидну помилку і діяти більш обережно. І запам'ятайте, аудіосистема добре, але навушники врятують життя вашого віртуального персонажу.

Зробіть виняток з правил і пройдіть навчання

Так, в онлайн іграх навчання нудне і веселощів мало, в Fortnite воно навіть більш нудне, ніж в інших іграх. Так як необхідно конструювати всякі неабиякі споруди, до того ж вас навчать користуватися різними типами озброєння. На рахунок будівництва, інформація буде базовою і приземленою, архітектором необхідно стати самостійно. Після проходження всього екскурсу ви навчитеся користуватися навіть предметами на локаціях і використовувати їх як укриття або зброю. Якщо коротко, то особливо складних схем в проектуванні або в битві немає, але все складається з безлічі дрібних деталей, в яких необхідно розібратися, щоб не було розчарування в грі в подальшому.

Не зволікайте з виконанням завдань

Так, якщо ви просто виконаєте завдання, то природно отримаєте нагороду, але якщо ви швидко розблоковуєте всі супутні предмети і супутні системи, то отримаєте великий бонус на додачу, який може бути порівнянний з нагородою за саме завдання.

Дійте з союзником спільно

Командна гра з спільними діями це завжди добре, а тим більше в грі FortNite, де всі режими це тотальне виживання. Перша порада тримайте оптимальну дистанцію між собою, не надто далеко і не дуже близько, щоб ви завжди могли вчасно відреагувати на появу ворога або засідку. І найголовніше разом стріляйте в одну мішень одночасно, а після її знищення перемикайтеся на іншу.

Розбирайте все, що вам попадається під руки

Як то кажуть, грошей багато не буває, а в Fortnite багато не буває ресурсів і предметів для крафта, застосування знайдеться абсолютно всьому. Майже все, що у вас буде зустрічатися на шляху можна розібрати і багато в інвентарі місця не займе. Ви можете у себе в рюкзаку носити матеріалів на кілька великих будинків. Основними об'єктами для отримання матеріалів для крафта будуть ящики, бочки, шматки металу, дошки і навіть якийсь непотріб на перший погляд. А найцінніший лут знаходиться в будинках, шахтах, де зруйнувавши підлогу, стіни і стелю можна відшукати тайники.

Не виходьте і не воюйте на відкритому просторі

Це очевидна для більшості порада, яка допоможе довше бути живим в грі новачкам, на відкритому просторі. Звичайно хардкорніше і більш видовищніше шмаляти один в одного, але головним завданням в грі є виживання. Ще через те, що гра від третьої особи, у вас буде огляд камери таким, що ви зможете бачити ворогів на підході, якщо їх будь-які текстури не закривають. Тим більше крім будівель карта вся всіяна камінням, кущами і деревами. І як ви зрозуміли найкрутіший режим гри іменований Королівською Битвою схожий за змістом як сюжет фільму Сойка Пересмішник.

Ресурси для крафта не тільки для будівництва захисних споруд

Навчання в грі звичайно є, але круто і ефективно за вас будувати ніхто не буде, будівництво в грі основна фішка, потім вже йдуть зомбі з виживанням і знищення один одним гравців. У вашій кишені може перебувати цілий запас матеріалів для зведення багатоповерхового житлового району, але є всього чотири складових, що утворюють саму будову: стіна, кут, підлога і сходинка. Швидше за все спорудити стіну, так що ви зможете в найкоротші терміни зробити собі щит. А якщо потрібно піднятися на важкодоступну височину, то у вас є можливість спорудити сходи в небо. Сподіваюся, ви посил зрозуміли, що крім будиночків можна спорудити щось і більш цікаве, тим самим влаштувавши непередбачуваність на полі битви.

У будь-якої будівлі створеної гравцем є слабке місце

Природно можна створити неприступну фортецю, але в Fortnite будь-який замок можна перетворити на купу запчастин для крафта. При необхідній вправності можна розглядати слабкі місця в укритті і бити саме туди в першу чергу, що значно вам полегшить завдання.

Не залишайте відкритими двері

Це не є чимось головним, але це зробить вас більш результативним, і ви зможете досягти великих позицій в рейтингах. Якщо ви будете в будинку, а двері за собою закриєте, то зможете противника застати зненацька. Якщо ж залишите відкритими, то він подумає, що цінні тайники вже знайшли і не стане туди заходити. Але це дуже примітивне мислення, хоча багато хто забуває про це. А можете взагалі в холі будинку кинути щось цікаве як приманку, і чекати на сходах поки ваша жертва не виявиться на горизонті.

Розберіться зі зброєю

Якщо ви нуб або просто любитель бігати і стріляти, то Fortnite вас здивує, вона майже як симулятор виживання в апокаліпсичному світі, хоча і досить в смішному. З холодною зброєю майже все зрозуміло, а ось з вогнепальною буде трохи складніше. Так як її мінімум чотири види: автоматична, пістолети, дробовики і навіть ракетниці-базуки. Якщо зрозумієте, що означають цифри в картці гармати, то будете знати, як впорається майже з будь-яким ворогом. Тут логіка є і базова, з пістолета тільки поблизу потрібно стріляти, і тільки в закритих приміщеннях. А гвинтівки знадобляться, щоб перетворювати поле бою в сафарі. Все відповідає, як і в будь-який інший стрілялці, але знання це сила. Де будь-яка інформація, застосована на практиці, рухає вас на крок вперед інших.

Зброю можна використовувати як матеріал для крафта

Запам'ятайте ваш рюкзак не гумовий, одного разу там закінчаться вільні слоти. І так матеріали для крафта підійдуть для створення гармат, боєприпасів та іншої всячини, якщо у вас будуть необхідні для цього креслення. Пахкалки в Fortnite мають таку особливість як знос, при якому зброя приходить в непридатність і можна її сміливо викидати, або переробити для крафта. Чим крутіше ваш ствол, тим він довговічніше.

Не стрибайте в гущу битви з найперших секунд

Завжди оцінюйте ситуацію, особливо коли в режимі Королівської Битви ви вибігаєте з автобуса, то не будете ви воювати відразу, а прагнете дістатися до укриття і потім подалі від зони висадки забирайте ноги. Бо якщо ви залишитеся там, то з великою часткою ймовірності в цій м'ясорубці ви згине.

Цінні речі для подальшої боротьби ви знайдете в скринях захованих або замурованих рандомно в кожному будинку на мапі. А якщо вас викинуть з літака, то за допомогою планера координуйте своє приземлення, а не падайте немов камінь, так як опинитеся в одній купі разом з усіма. Якщо ви дочитали до кінця, то у вас склалося враження, що все гранично очевидно, але новачки часто подібні до гарматного м'яса, а це залишає негативні враження при старті.


Радимо почитати і інші статті з гайдами