Онлайн-ігри порталу 4game в добірці з оглядами

-->

Тут представлений список комп'ютерних ігор від платформи ru.4game.com, яка вважається однією з найбільших і культових майданчиків в російськомовному інтернеті. Творцем є Innova Systems, спеціалізується цілком і повністю на виданні і локалізації ігор з клієнтом для ПК. Саме чудове, що портал 4game не просто агрегатор ігор, а майже повноцінна соціальна мережа для геймерів з системою досягнень і величезними тематичними дискусіями. Також для своїх гравців передбачені хітові гри в Steam і Uplay за вигідною ціною.

Саме тут ви знайдете офіційні російські сервера таких легендарних mmorpg, як Lineage 2 и Aion, а також шутер Point Blank для слабких комп'ютерів. Щоб почати грати необхідно зареєструватися, створивши аккаунт, завантажити додаток запускатор і встановити його. Зауважте робити це потрібно тільки на офіційному сайті, щоб не підхопити шкідливі програми і віруси.

І ще приємна особливість ваш обліковий запис Фогейм захищенbq додатково утилітою Frost, щоб зловмисникам було важко пробитися. В цілому це дуже якісний агрегатор справжніх бестселерів, які високо оцінять шанувальники mmorpg. А зробити правильний вибір вам допоможуть наші огляди з докладними описами.