Онлайн-ігри порталу Espritgames в добірці з оглядами

-->

Espritgames це величезна російськомовна платформа для браузерних онлайн ігор, яка локалізує і видає ігри для геймерів з СНД. Переважна більшість представлених mmo це рольові ігри з характерними азіатськими колоритами і сеттінгом фентезі.

Основний сегмент спеціалізації це власники слабких комп'ютерів, але при цьому браузерки можуть похвалитися багатими на події сюжетами, боями з крутими спецефектами, епічними артами, а також соціальною залученістю гравців. Для гри згодиться навіть дуже старий комп'ютер, головне щоб був браузер з встановленим флеш плеєром і був підключений інтернет.

Свій шлях Espritgames почав в 2014 році, і успіх був блискавичним, на той час таким розмаїттям браузерок в одному місці ніхто не міг похвалитися. При цьому російський локалізатор впроваджував додатки в соціальні мережі вконтакте і однокласники, що сприяло ще більшому напливу аудиторії. Це повноцінний ігровий браузерний центр з великим співтовариством і групами, де можна задавати будь-які питання розробникам.

Для зручності відвідувачів нашого сайту ми зібрали список оглядів, які допоможуть вибрати вам цікаву гру. Після чого вам необхідно буде зареєструватися, створивши аккаунт, який надасть доступ до більш ніж 30-ти захоплюючим всесвітам.