Онлайн-ігри порталу Gaijin Entertainment в добірці з оглядами

-->

Gaijin це легендарний розробник військових симуляторів, який почав свій шлях у 2002 році. Але тільки з появою War Thunder в 2010, ця студія стала культовою і одночасно головним конкурентом Wargaming в сеттинге війни, де ви зможете спробувати себе танкістом, моряком, пілотом і навіть піхотинцем другої світової війни. А якщо цього буде мало, то можете політати на космічному кораблі Star Conflict в футуристичному майбутньому або ж випробуйте свої сили в танкоподібному пост-апокаліпсичному майбутньому Crossout, де потрібно самостійно створювати бойову машину з підручного металобрухту і кришити своїх ворогів подібно Божевільному Максу.

Також Gaijin може похвалитися крос-платформенністю своїх ігор і доступністю на різних консолях, таких як PS4, Xbox, на додачу є версії для мобільних пристроїв на Android і IOS. Бувалі геймери знають, що початок популярності припав на вихід літаків WarThunder, але перед цим серця гравців були підкорені ІЛ-2 Штурмовиком, який можна завантажити з сайту розробників, і доторкнуться до цього раритету.

Локалізація проектів проведена більш ніж на 10 мов, і тепер російські розробники повноцінно займаються підкоренням світового геймерского олімпу. Вибір ігор вам полегшать наші докладні огляди, список представлених проектів не великий, але всесвіти кардинально різняться і тут все залежить лише від уподобань.

Для того щоб почати вам необхідно пройти реєстрацію, створивши єдиний аккаунт на офіційному сайті Gaijin і завантажити клієнт обраної іграшки. А далі доведеться закачувати свого персонажа подібно азіатської грінділки в мморпг, але тут майже 95% всіх битв це групові PvP.