Онлайн-ігри порталу GameNet в добірці з оглядами

-->

GameNet це досить відомий локалізатор і видавець клієнтських, браузерних онлайн ігор в російськомовному інтернеті, який став повноцінним розважальним порталом-платформою. Де під єдиним акаунтом гравцеві відкривається доступ до більш ніж 30-ти захоплюючим і популярним всесвітам. Вам потрібно лише інсталювати спеціальний додаток схожий на "Steam", і далі вибрати які ігри встановити, з тією лише різницею, що всі вони повністю безкоштовні, завдяки free-to-play і браузерні інтегровані у клієнт. У підсумку виходить такий ігровий центр з величезним каталогом ігр та заточуванням по максимуму, що розраховані на багато користувачів РПГ.

На сайті GameNet ви зустрінете тільки ті проекти, які добре зарекомендували себе за кордоном, ні яких лампових і олскульних проектів немає, тільки бестселери, що здатні залучити більшу аудиторію. Серед яких є симулятори, шутери, пригодницькі та стратегічні ігри різних сеттінгів, особливо багато фентезі.

Помітно сильно адміністрація піарить ігри з клієнтом зокрема Black Desert. Щоб зануриться у всесвіти порталу NameNet вам необхідно зареєструватися на офіційному сайті, створивши аккаунт і завантажити спеціальний клієнт-додаток, що схожий на якусь станцію подібну центру розваг. Далі запускаєте лаунчер і завантажуєте вподобану вам гру. Зробити правильний вибір вам допоможуть наші докладні огляди, а ми ж рекомендуємо спробувати оновлену mmorpg жанру фентезі Aika 2.