Онлайн-ігри порталу Майл Ру в добірці з оглядами

-->

Mail Games це величезний ігровий портал, який немов агрегатор бере під своє крило цікаві проекти і проводить локалізацію культових ММО ігор російською мовою. По факту це монстр галактичних масштабів, у якого в арсеналі є все, починаючи від пошти і закінчуючи соціальними мережами.

Зараз більшість знає майл ру, як величезну розважальну платформу, на якій базуються такі відомі азіатські ммопрг і за сумісництвом грінделки як ArcheAge и Revelation, а також тут знайшлося місце культовому шутеру школярів усього СНД Warface і танковому симулятору Armored Warfare.

Щоб увірватися на простори всесвітів Mail Games і почати грати, необхідно зареєструватися, створивши обліковий запис і завантажити ігровий центр. Який відкриє доступ до всіх клієнтських і браузерні ігор одним махом, причому абсолютно безкоштовно. І це ще не все, так само ви знайдете безліч простеньких флешок в кількості 1000+, які дуже поширені в соціальних мережах.

В цілому це просто гігантський локалізатор успішних зарубіжних ММО проектів, який здатний зібрати велику аудиторію геймерів навколо себе. Більш детально ознайомитися з кожною грою ви зможете, прочитавши наші детальні огляди.