Онлайн-ігри від Nekki в добірці з оглядами

-->

Nekki це відомий розробник і видавець своїх власних ігор, який в еру зародження і буму на браузерні ігри став справжньою легендою, зайнявши нішу у всіляких менеджерах. Шлях в ігровій індустрії було розпочато в 2002 році з симулятора управління футбольним клубом "Золота Бутса".

Назва компанії означає ентузіазм з японської мови, до того ж, що її проекти можна так сказати гранично прості, є філії в Німеччині та США, і що не дивно їх дітища користуються попитом в зарубіжжі. Локалізації проведені більш ніж на 10 мов. Раніше їх основний напрямок був браузерними іграми, а зараз вони додали в свій арсенал казуальні індії-ігри для Android і IOS, серед яких є круті екшени Vector, Shadow Fight, а також легендарних 11x11 перероблений під мобільну платформу.

Всі проекти Nekki крім простоти можуть похвалитися різноплановими сеттінгами, де особливе місце віддається спорту. А саме повноцінному розвитку команди, гравців, і домашньому стадіону зокрема, де ви можете займатися розвитком футбольної команди в 11x11 або хокейної в Королях Льоду. А також у вас є унікальна можливість спробувати себе в ролі диктатора бананової країни, якому допомагатиме, мила бабуся збагачуватися і прикувати в ланцюзі людей. Ну а якщо ви любите битви і побоїща, то це вам може дати симулятор школи гладіаторів.