Онлайн-ігри порталу RBK Games в добірці з оглядами

-->

RBK Games це величезна ігрова платформа, яка відома в широких колах геймерів рунета. В її колекції понад 80-ти різних ігор, як клієнтських, так і мобільних з браузерних, саме останнім приділяється особлива увага, і вони займають більшу частину представлених ігор. Вам варто лише зареєструватися, створивши обліковий запис, під якою у вас буде доступ до безлічі розваг.

Всі ігри від РБК структуровані і поширюються безкоштовно по free-to-play, без додаткових умов, є тільки лише стандартний добровільний донат. Всі зручно розсортовані за жанрами і сеттінгом, так що ви точно знайдете для себе щось. Ми ж зібрали список ігор, які вас зацікавлять, і для більшої інформативності пропонуємо прочитати наші докладні огляди.

Також цей ігровий портал може похвалитися одним з найбільших ігрових спільнот в СНД, всі представлені проекти локалізовані на російську мову. Але за фактом RBK Games просто величезний агрегатор, який пропонує ігри з підвищеною аркадою і казуальністю, де є місце ретро і олдскульним динозаврам, таким як Фрагорія и Осколки Снів, причому вони користуються підвищеною популярністю.

Компанія RBK Games була створена однойменим медіа-холдингом 2013-ого року до складу, якого входить відома платіжна система, що для багатьох було сюрпризом. Набір пропозицій стандартний як у всіх, але при цьому портал має складну структуру підключень, при якому ваш аккаунт дозволить пограти в ігри від Wargaming і Гайджін і інші мморпг з клієнтом.

Чого тільки варто відзначити різноманітні мобільні додатки, при всьому цьому ігровий портал РБК перетворюється в круту розважальну платформу-станцію. Просто ознайомтеся з оглядами і виберіть для себе одну з цікавих всесвітів.