Кращі клієнтські ММОРПГ гри на ПК 2018 - 2019 года!

В цій категорії сайту, ми зібрали хороші, а найголовніше безкоштовні клієнтські ігри жанру MMORPG різних сеттінгів і стилів, де кожен проект в списку детально розібраний в докладному огляді з усією інформацією, що цікавить геймера. Даний жанр у всьому ММО є самим затребуваним з нині існуючих, і лідирують сеттінги з фентезійними всесвітами населеними всім звичними ельфами, гномами і орками.

В центрі будь-якої багатокористувацької гри знаходиться персонаж або не натхнений об'єкт, який потрібно прокачувати, розвивати, покращувати і забезпечувати необхідною амуніцією. І тісно взаємодіяти з навколишнім світом, де вам потрібно отримувати досвід, золото і речі, тим або іншим способом, завдяки чому ви будете підвищувати рівень, поліпшувати характеристики, змінювати зовнішній вигляд героя.

Для того щоб почати свою подорож в світі клієнтських mmorpg, вам необхідно визначитися з бажаним всесвітом. Для вашої уваги ми підготували міні-каталог c кращими іграми з більш ніж тридцятьма гідними кандидатами. У кожну з них можна грати абсолютно безкоштовно завдяки моделі free-to-play з добровільним донатом, також у кожного проекту є локалізація російською для СНД регіону.

Далі вам доведеться завантажити клієнт, завантаживши його до себе на ПК, потім розпакувати інсталятор і докачати всі необхідні файли. Зауважимо, що важити все в підсумку може далеко за 40 гігабайт. І найголовніше, що вам знадобиться, так це швидкісне нерозривне інтернет з'єднання не менше 256 кбіт / с. Нижче вас чекає гідний список клієнтських mmorpg для PC, де кожен геймер навіть на слабких комп'ютерах зможе запустити гру і отримати насолоду від вбивання часу.

-->

Підбірка

Безкоштовні MMORPG ігри з клієнтом в каталозі KulakIgri

Як показує практика, то майже 70% всіх mmorpg поширюються по free-to-play і різниця між іграми з підпискою, де деколи доводиться викладати по 150-200 доларів на місяць, полягає в наступному. Донатер може отримати перевагу над тим, хто не вдавався до покупки чого-небудь в преміум магазині, а в другому випадку всі рівні і дизбалансу штучного немає. Але для нас, як для геймера в СНД перевага полягає в безкоштовності і вільному доступі без обов'язкової плати, і нерівне становище можна компенсувати скілом і довгим проводженням у грі. Тому якщо ви дорослий дядько, то грайте в шутери.

Причому зауважте, в нашому каталозі є рольові ігри, які тільки на ексклюзивних правах поширюються в СНД безкоштовно без підписок, серед яких є Aion, Tera і круті Riders of Icarus. Також є проекти зіставні за популярністю з MMORPG, і які можна зарахувати з натяжна до нього, і цей жанр MOBA, де все відбувається в форматі сесійних битв, як в стрілялках, до яких відноситься Dota, Ліга Легенд і хардкорний бойовик Panzar.

Жанр настільки затягує, що ви не помітите, як пройдуть роки, причому нові оновлення змушують дивуватися знову і знову. Як правило, майже у всіх клієнтських мморпг графіка ідеальна. І просто йде гонка по унікалізації контенту і впровадження якомога більшої кількості родзинок, а вільний безкоштовний доступ дозволяє охопити величезну аудиторію.

Особливості клієнтських mmorpg і що очікувати геймеру!

  • Незрівнянно більш якісна і промальована графіка, ніж у браузерних аналогів, і в зв'язку, з чим можна бачити більш опрацьовані спец ефекти, від яких захоплює дух, і гравець максимально занурюється в цей світ і зливається з ним воєдино.
  • Масштаби всесвіту розбурхують уяву, так як в деяких mmorpg карти можуть бути порівнянними з якоюсь маленької європейською країною і це як мінімум, тому що не рідко вам доведеться борознити в просторі 300 на 300 кілометрів, де свого Маунта ви заганяєте в усмерть.
  • Глобальна різниця між класичними клієнтськими RPG і ММОРПГ полягає в тому, що кампанію або квести проходить одночасно безліч гравців в режимі реального часу. І при цьому вони можуть між собою взаємодіяти, битися і разом виконувати ці ж завдання.
  • Є безліч можливостей щоб зайняти себе у грі, завдяки чому багато хто порівнює пригоди в цих віртуальних всесвітах з другим життям. Наприклад, ви зможете добувати руду, обробляти її і кувати з неї собі зброю, але також зможете рибалити, збирати всякі трави для зілля. І не забуваємо про безліч інших можливостей, серед яких є весілля і навіть зведення свого маєтку з замком.
  • MMO не обмежується тільки ельфами і орками, будь-який геймер зможе знайти що душі завгодно. Наприклад, поганяти на танку або політати на зорельоті. Так що не тільки ельфа до 99-го рівня зможете викачати.
  • Різнопланові режими і ігрові механіки, де є PvP, PvE, PvR і інші мікси спрямовані на створення великої заворушки, яка виглядає епічно і на неї приємно дивитися. Деякі всесвіти можуть дати вам заміс в масштабі 1000 на 1000, одночасно на одній локації.
  • І найголовніше, що багато сучасних клієнтські mmorpg стають досить самобутніми з масою контенту, як основного, так і додаткового і з графікою, яку часом можна сплутати з реальністю і в зв'язку з цим з'являється мінус. А саме, необхідність в дуже крутому залізі, щоб була можливість оцінити всі принади. І так як у більшості слабкі комп'ютери, то доводиться задовольнятися мінімалками і дивуватися, чому гра не виглядає, як на промо геймплею від якого у всіх текли слюні.