Безкоштовні онлайн шутери з клієнтом

-->

Представляємо вашій увазі наш список кращих клієнтських шутерів, де ви знайдете два найпоширеніших типа. Перший це вид від першої особи mmofps, де створюється ефект повної присутності і участі у всіх діях. І де свого солдата необхідно прокачувати з перками за аналогією з rpg, саме цей тип шутерів є домінуючим, найпоширенішим і популярним серед геймерів.

Популярність таких стрілялок обумовлена сесійними боями і відсутністю необхідності регулярно грати і гриндити як божевільний. Тут кожен зможе по швидкому настріляти купу ворогів, отримати задоволення і показати всім який він герой. Яскравий представник шутерів цього жанру Warface , який свого часу розбурхував розуми сотень тисяч школярів в СНД.

А другий тип клієнтських шутерів це від третьої особи mmotps, які менш популярні, але мають схожість з розрахованими на багато користувачів рольовими іграми і вони можуть запропонувати більше екшену. Також ви можете бачити свого персонажа цілком і в вашому розпорядженні більший радіус огляду і більше можливостей для взаємодії з навколишнім світом. Серед клієнтських mmotps беззаперечним лідером є Warframe, він же розносить в мотлох будь-яке комп'ютерне залізо.

Всі представлені в добірці ігри поширюються безкоштовно по free-to-play, але з преміум магазинами, де можна затаритись по саме не хочу, тим самим отримавши перевагу. Також до шутерів можна зарахувати симулятори з лютим екшеном і ураганною стріляниною, такі як WoT і Armored Warfare . Щоб почати грати необхідно зареєструватися, створивши обліковий запис і завантажити клієнт-установник, а далі вас чекають тільки незліченні битви.