Кулак Гейм зібрав всі популярні ММО для посередніх комп'ютерів

Час прийшов і всі ігри зібрані в одному місці, немов пальці руки в кулак. Цей сайт вирішили створювати троє друзів, які люблять грати в ММО ігри. Інтереси у всіх різнопланові, хтось любить клієнтські з хорошою графікою і фізикою, де потрібно просто бігати, їздити і стріляти. А хтось вважає за краще днями на проліт залипати в стратегіях для браузера. А також в цій компанії знайшлося місце офісного планктону, що вважає за краще в перервах між роботою, які можуть розтягуватися в довгі години, грати в корейські і азіатські грінделки ммморпг в браузері.

Так як ігрового досвіду за роки зібралося не мало, і ми точно знаємо, що потрібно пересічному геймеру, який не може дозволити собі круте залізо, а розважити себе бажає, тому ми вирішили створити місце в інтернеті, де абсолютно будь-хто зможе знайти для себе іграшку здатної зайняти його на довгі вечори після трудових буднів.

У нас ви знайдете проекти двох найбільших категорій для браузера, а саме клієнтські і браузерні, які розсортовані зручно за категоріями, жанрами і сеттінгом для більш зручного вибору геймером, який не знає у що саме бажає пограти сьогодні ввечері. І так бестселерів у нас майже не буде, так як вони вимагають дуже потужні комп'ютери. А у нас задумка була, де основна орієнтованість на тих, хто не має коштів на апгрейд щороку свого ПК, і на тих, хто не може дозволити купувати ліцензію. Тут тільки free-to-play проекти.

Зараз наш каталог налічує трохи більше, ніж 150 ігор, в подальшому у нас є великі амбіції довести цю цифру до 500, щоб абсолютно будь-який знайшов собі розвагу до душі.


Опубліковано: 24-10-2018
Інші новини зі світу ігор та інтернету