Онлайн ігри про коней на ПК безкоштовно

Тут ми розмістили підбірку найкращих на наш погляд віртуальних симуляторів пов'язаних з кінним спортом, вирощуванням та доглядом за гордими скакунами. У кожен представлений проект ви можете грати безкоштовно, завдяки поширенню по free-to-play, де у вас будуть різнопланові заняття від розчісування гриви до участі в масових забігах на іподромах. Варто зазначити, що даний жанр дуже малочисельний і майже всі представники виконані в фентезійних і пригодницьких сеттінгах для дівчаток, де все дуже дитяче і велика частина це браузерні проекти, а з клієнтом гідних ігор досить мало, маємо на увазі ММО, а не поодинокі.

Наш топ список в добірці з описами

В цьому топі немає позицій, всі оцінки суб'єктивні, ми розповімо про те, що у нас є на сайті в оглядах і про ті ігри, які гідні, щоб про них згадати. Вони будуть як з підвищеним реалізмом, так і з відверто мультяшні майже однокнопочні, так би мовити для самих меленьких.

Беззаперечний фаворит Star Stable

Це найідеальніший варіант з нині існуючих, щоб познайомити свою дитину зі світом онлайн ігор, ну якщо ви вже доросла дама, то цей милий симулятор просто добре урізноманітнить ваше дозвілля. Тут ви виступаєте в ролі наїзниці, яка доглядає за своїм скакуном, тренує, лікує, плекає, і розчісує гриву. І попутно будете проходити квести, які засновані на порятунку диво острова, де відбувається весь сюжет і на якому живуть ці прекрасні конячки. У вас може бути не тільки лише один улюбленець, а ціла стайня. Причому можна не тільки скакуна зробити стильним за останнім писком моди, але і себе вирядити, як слід.

Економічний симулятор з назвою Лоwаді

Тут вже більше реалізму і найменші дітлахи навряд чи оцінять по достоїнству і знайдуть для себе цю гру цікавою. Так як тут відбувається повноцінна симуляція в економічних аспектах кінного спорту, хоча і виглядає все як просунутий тамагочі. І тут більше організаторських справ для менеджера, де буде прокачуватися і розвиватися, як власник стайні, так і його підопічні. Фішкою є схрещування тварин, де в результаті можна створити самостійно ідеальну породу.

Horse Isle – простенький симулятор конюшень

Це древній розрахований на багато користувачів симулятор конюшень для браузерів, де з 2007 року інтерфейс, графіка і ігрова механіка залишилася майже без змін. В цілому гра настільки олскульна, що в неї можуть грати жінки у віці або навіть доросленькі дядечки гіки, які відчувають себе дівчинкою. І при цьому гра може нагородити психотравмою дитину, так як конячки можуть вмирати. Всього є дві локації ранчо, де ви зрощує своїх підопічних і іподром, де показуєте їх в справі. В цілому гра на пару разів і не більше, але сервера досі живуть і завжди на них можна знайти собі суперника.

Riding Out – професійне розведення коней

Це вже напевно більш якісна гра з точки зору графіки та геймплея з усіх представлених, але є один мінус, безкоштовною версією є тільки демка. А потім необхідно при бажанні зробити одноразову покупку ключа гри. Riding Out можна охарактеризувати, як симулятор заможної людини, яка сприймає коней, як хобі. Так як тут змаганям відводиться майже ніяка роль. Більшою мірою, ви будете просто створювати, будувати стайні і збільшувати кількість своїх улюбленців, займаючись їх дресируванням. Причому попутно зможете будувати свій будиночок з каміном, і облаштовувати володіння різними інфраструктурними будівлями в цілому.

Legends of Equestria – гра для самих маленьких!

В це тільки дівчата до 10-ти років гратимуть, і тільки фанати серіалу "Мій маленький поні", де багато локацій і квестів створені на основі оригінальної історії. Графіка, повністю мальована з не дуже вражаючою картинкою, але вона анімаційна, немов інтерактивний мультфільм. Все дуже казково і добро, що можна залишити дитину самою за цією грою і з нею нічого не трапиться. Причому тут замість порід поділ відбувається на раси, як в однойменному мультику, де ви знайдёте звичайних поні, єдинорогів і пегасів. Також на вашому шляху попадуться всі головні дійові особи, але пограти за них не можна. При цьому гра виконана в класичному жанрі мморпг, де свою конячку доведеться прокачувати і вивчати нові вміння з трюками.

Horse Paradise - My Dream Ranch – Відчуй себе конем!

Це максимально казуальна гра, де все будується на кшталт аркади, бігай і виконуй прості, не складні завдання для доступу до нових рівнів. Ви є конячкою в головній ролі, при цьому крім забігів на іподромах, облаштування стайні, необхідно вирощувати овочі для прожитку у себе на грядці. Свого улюбленого скакуна можна прикрасити бантиками, макіяжем, масками, шапочками, капелюхами, а також крилами і рогом. Гра так виглядає, немов створювалася для мобільних телефонів. Хоча її необхідно завантажувати та встановлювати на комп'ютер, але і є спеціальні програми для Android & IOS.

Riding Club Championships

Це дуже крутий і серйозний симулятор іподрому, що володіє гарною графікою і детальною фізикою. Грою можна захоплюватися і в більшій мірі вона підійде для дорослих або тінейджерів. Тут все побудовано на основі професійного кінного спорту, де майже також все серйозно, як і в реальному житті. І тут вам не коники, а справжні коні, горді скакуни. Вам доведеться прокачувати ігровий скіл, а також розвивати наїзника і свого скакуна, а все що заробите на скачках, турнірах і конкурсах зможете витрачати в магазині, що допоможе перетворитися вам і вашому улюбленцю. Є одиночний режим і розрахований на багато користувачів кооперативний, де можна запросити приєднається до вас друзів. Існує ще важлива деталь, скакати, безперервно не вийде. Так як є запас енергії, який при повному витрачання необхідно відновлювати і під час цього очікування не можна взагалі нічого робити, тільки ратазіти.


Радимо почитати і інші статті з гайдами