Онлайн ігри схожі на Diablo

Для шанувальників цієї культової серії ми підготували добірку діаблоподібних ігор з акцентом на екшен і розкачування героя як в RPG, які можуть виявитися цікавими більшості геймерів. У першій версії була використана ізометрична графіка, якщо так висловитися то 2,5D, а подальші версії і нескінченні клони застосовували тривимірну, яка добре зайшла.

Минуло більше 20-ти років, а стара школа до цих пір обожнює подібне, так як стиль click & slash простий і захоплюючий. До того ж кожен відчуває себе епічним героєм, який врятує всесвіт від абсолютного зла. В цілому з сеттінгом все зрозуміло і він в 90% випадків є темне фентезі, а виділяється на цьому тлі добра казка Royal Quest, яка в ігровій механіці точь-в-точь як Diablo, але тільки краще. І всіх їх об'єднує одне і це знищення незліченної кількості мобів за одну одиницю часу, у вас не буде перепочинку, ви реально зможете спалити свою мишку для комп'ютера.

Підбірка з наших оглядів безкоштовних ММО схожих з Diablo

Список популярних мморпг схожих на Діабло

Тут розмістилися ігри в стилі Діабло для ПК, про які знає більшість фанатів культової серії, з якої практично зародився жанр hack`n`slash і став у ранзі культового, після чого було безліч клонів, як успішних, таки і не дуже. У цій же збірці ми розглянемо і коротко опишемо, ті проекти, які вам сподобаються, якщо ви грали в Діабло. Але є один нюанс вони не безкоштовні і вимагають одноразової плати за ліцензію або ключ. Ну а якщо дуже хочеться, то можна знайти і скачати безкоштовно з торентів, що сподобається.

Royal Quest – Наш фаворит!

Перше місце Royal Quest в нашому списку цілком заслужене, так графіка відпадна і дуже барвиста, а екшену хоч відбавляй. І при цьому локації і сеттинг виділяються серед інших діаблоподібних ігор. Тому що весь антураж і атмосфера створювана грою, немов говорить, що надія є, і зло можна перемогти. Розташування камери ізометричне, що явно виконано в дусі старої школи. Можливостей для унікалізації персонажа мало, тому на PvP будете бачити часто своїх клонів, а ось PvE дає величезні можливості для подорожі по всесвіту. Схожості з Діабло трохи, це просто якісна мморпг, яка виконана в тому ж стилі.

Neverwinter Online – Тут зима назавжди!

Це абсолютна протилежність азіатським ММО з нескінченним гриндом, NeverWinter по тематичності і атмосферності дуже схожа з Діабло, але графіка від третьої особи, як нині подобає сучасній рпг. Тут теж загальне зло руйнує залишки світу і цьому потрібно перешкодити і повернути порядок з благодаттю на випалені землі. Дуже багато рас, великі можливості для унікалізації персонажів, а також напевно краще, ніж у інших аналогічних проектів розвинена система професій. Розробникам вийшло досить вдало поєднати середньовіччя і похмуре фентезі, що вийшла гармата, а не просто гра.

Path of Exile

Довгий час Path of Exile вважався гідною заміною діабло, багатьом геймерам дуже сподобалася розгалужена система навичок і скілів, в якій навіть сам чорт ногу зломить. В цілому вона виглядає як нами всіма улюблений диявол, але вона більш агресивна і більш харкорная. Але саме свій унікальний нелінійний спосіб прокачки привернув гравців, адже завдяки такій можливості можна створити свій власний неповторний стиль ведення бою. Якщо одним реченням охарактеризувати гру, то це яскравість чарівна і гнітюча одночасно, де зло дуже гіпертрофовано, немов весь всесвіт це безвихідь, але тільки з Міккі Маусом.

Titan Quest

Після того, як довгий час нічого путнього і гідного заміні Diablo 2 не виходило, Titan Quest став певним порятунком і ковтком свіжого повітря в мморпг, хоча і кооперативні режими з пвп були не зовсім повноцінними. Графіка і фізика на той час кардинально різнилася зі звичними іграми в цьому жанрі, а сеттінг був античним рябіючим колоритами Греції з її легендами і міфами, що дуже сподобалося геймерам. І гру звели в ранг культових, хоча і не на довго. Художники постаралися на славу, особливо добре запам'ятовуються лиходії в цьому всесвіті, такі як циклоп, горгона, цербери з пекла.

Dungeon Siege

Це немов Діабло, але тільки з більш продуманим і повноцінним кооперативним режимом, де можна сформувати загін до 8-ми чоловік, що буде на порядок веселіше і ніякі монстри не будуть вам страшні. Dungeon Siege є серією, яка починаючи з 2002 року, постійно розвивається і перетворюється, підлаштовуючись під модні тенденції в мморпг і запити геймерів. Якщо взяти до уваги першу і другу частину нашої улюбленої гри, то це просто буде більш модернізована версія з найкращим мультиплеєром.

Sacred

Це серія мморпг з ураганним екшеном в битвах, де на вибір гравцеві надається велика кількість класів, і величезний світ з вільним переміщенням. Атмосферність в боротьбі зі злом на рівні з Діабло, але сюжет більш глибокий і в деякій мірі вона може нагадати Готику, яка майже в той же час користувалася величезною популярністю. Перша частина вийшла в 2006 році і дуже нагадувала нашого улюбленця. А в 2014 вийшла третя частина, яка вбила всіх на повал і стала культовою. Локації лінійні, відкритого світу немає, але можна кооперуватися в загони до чотирьох чоловік.

Torchlight

Це просто мультиплікаційне Діабло з добренькою графікою, яку можна порівняти з WoW, але подібностей буде більше з Royal Quest. І що примітне в створенні гри брали участь розробники з першої і другої частини однієї з найбільш легендарних ігор світу, яку ми так любимо. Ще тут є професії, що не характерні для hack`n`slash, так як в них аркадності більше, а професії вже більше до реалізму і рутини схиляють. А також, як і в азіатських гріндилках, можна обзавестися вихованцем, який буде збирати за вас вибите з мобів золото і предмети. В цілому це кумедна гра дуже схожа на Діабло, але тільки з відкритим світом і фішками популярних мморпг.

Grim Dawn

Це надзвичайна гармата, яка вийшла значно пізніше, ніж Diablo 3 і семимильними кроками розвивається і обзаводиться вірною фанатської базою, але на наше глибоке здивування, поки не виходить говорити про популярність, серед широких мас. Стилізація майже один в один, навіть розташування камери ізометричне, антураж радує, атмосфера темного фентезі реалізована на висоті, а різноплановий геймплей з ігровими механіками прекрасно доповнюють все перераховане. Можливостей скрафтити свою унікальну зброю більш ніж достатньо, завдяки чому ви зможете кастомінізувати персонажа, і виділитися серед інших геймерів. А найголовніша особливість, якої не вистачає діаблоподібним іграм це величезний відкритий світ без будь-яких обмежень у русі.

The incredible adventures of van helsing

Цей Ван Хелсінг в стилізації Діабло і з належною атмосферою. Ви будете в ролі мисливця, який в постійній гонитві за упирями, нежиттю і вампірами, він майже як Відьмак, але напевно з Румунії. Гра виділяється, тим, що дуже часто доведеться задіяти всю свою кмітливість і розбиратися в складних механізмах, щоб проходити квести. На вибір при старті дається три класи, дуже звичні для всього мморпг, а саме: воїн, маг і стрілець. Також вас будуть супроводжувати вірні супутники в якості свити. Кооперативний режим тут практично не розвинений, і тому ви, можливо, будете відчувати себе самотнім, але в оточенні вампірів.


Радимо почитати і інші статті з гайдами