Топ 10 безкоштовних клієнтських ММО ігор для комп'ютера

Тут представлений топ-список кращих клієнтських онлайн ігор, щоб рядовий геймер зміг вибрати, у що пограти з сотень різних ММО і залишився задоволеним. Серед нашого рейтингу ви знайдете самі ходові і затребувані жанри mmorpg і стрілялки з усілякими варіаціями їх об'єднань.

Саме клієнтські ігри вважаються найкращими через реалізації сміливих ідей і захоплюючого геймплею в якісній графічній оболонці. При цьому, сучасні проекти, націлені на масовість дають можливість грати навіть власникам слабких комп'ютерів і ноутбуків. Всі наші топи мають докладні описи в оглядах, завдяки free-to-play вони є безкоштовними, а також всі вони мають локалізацію російською мовою.

-->

Переваги клієнтських онлайн ігор

Наш топовий список клієнтських ММО очолює наша найулюбленіша гра WarFrame, де ви зможете відчути себе справжнім космічним самураєм, якому в бойових здібностях позаздрить навіть людина павук і Iron Man . У цій грі багато екшену і стрільби в міксі з застосуванням різнопланової холодної зброї.

Срібло дісталося захоплюючій діаблоподібній фентезі мморпг від російських розробників Royal Quest. Бронзу ми віддали не менше топової стріляльці з рпг спрямованістю CrossOut, де гра виглядає як класичний танковий симулятор, але з крафтовою складовою, де ви можете робити свої власні бойові автомобілі. Чому свій голос можна впевнено віддавати ігор з клієнтом:

  • Це якісно промальована графіка, відповідна сучасним реаліям і вимогам гравців;
  • Можливість самостійно вибирати параметри якості графіки, щоб у власників слабких ПК була можливість грати;
  • Величезні світи з масою можливостей для веселощів;
  • Безліч взаємодіючих гравців в режимі реального часу на одній локації;
  • Великий вибір сеттінгів і жанрів, які задовольнять навіть найвитонченіших геймерів;
  • Фентезі, симулятори, стрілялки, mmorpg міксуються і об'єднуються між собою, створюючи тим самим різноманітні і захоплюючі ігрові механіки.