Безкоштовні онлайн шутери (FPS) для комп'ютера

-->

Список онлайн шутерів

Тут ми зібрали список класних з багатьма користувачами шутерів з динамічними битвами і перестрілками на величезних театрах бойових дій. У нашій добірці ви знайдете ігри, як від першої особи, так і від третього (TPS) і всіх їх об'єднує спільний режим сесійного характеру, де раунди регламентовані часом або повним знищенням однієї з команд учасниць або виконання заданої місії.

Причому такі ігри не віднімають у вас багато часу, навіть якщо брати до уваги що багато проектів мікс з rpg. В першу чергу варто звернути увагу на екшен шутери такі як WarFrame, Warface або на один з танкових сумуляторів. Крім доступності і простоти, вони ще й повністю безкоштовні завдяки free-to-play, тобто вони не вимагають обов'язкової плати. Донат на всякі бустери і плюшки суто добровільний, якщо ви хочете прискорити прокачування. Наприклад, гравці часто вносять гроші, щоб візуально кастомізувати свою техніку або солдата різними камуфляжами або елементами декору.

Каталог онлайн шутерів з багатьма користувачами

Ви можете зробити вибір між браузерними шутерами і всім звичними з клієнтом, де крім реєстрації необхідно скачати з офіційного сайту клієнт-установщик і провести інсталювання всього необхідного програмного забезпечення. А сам процес вибору прийнятного для вас шутера спростять наші огляди з докладними і розгорнутими описами по кожній грі. Щоб у геймера було розуміння, у що він збирається грати, до того ж ви дізнаєтеся більше про сеттінг, про ігрову механіку і можливості геймплею у цілому.

Подібний жанр виділяється величезною кількістю екшену і активних дій, природно, якщо ви не є кемпером, якого всі ненавидять в шутерах. Також якщо це вид з рук, то ви можете взаємодіяти з технікою, такого плану як танки, бронемобілі, БТР, літаки вертольоти. А якщо ж це військовий симулятор як War Thunder, то ви зможете побувати в ролі пілота бойової машини, а наприклад в Crossout навіть зможете самостійно склепати собі корито.