Безкоштовні онлайн ігри аніме для комп'ютера

Тут ми розмістили список мморпг ігор в стилі аніме або зі схожим на нього сеттінгом відповідним за критеріями і описами, в які можна грати безкоштовно, без обов'язкових підписок і поповнень. Відмінною рисою таких ігор є те, що часто можна створювати свого персонажа в редакторі, тим самим унікалізувати героя.

На відміну від звичних європейцеві фентезійних ігор, в аніме підвищена няшність до межі, що так і хочеться сказати "кавай". Але, в СНД такий сеттінг не особливо користується попитом, всім подобається Lineage 2 і Aion, і геймери поголовно вважають корейську кузню mmo за аніме, де їм поголовно ввижаються ніндзя і самураї.

-->

Список онлайн ігор з японським сеттінгом і анімацією

Каталог mmorpg у стилі аніме

Наш каталог містить анімешні і тому подібні розраховані на багато користувачів рольові ігри, що містять характерні азіатські мотиви і сеттінг виконаний в особливому графічному стилі. Також кожен з представлених проектів має повноцінну україномовну локалізацію.

Подібні аніме ігри відрізняються яскравістю, персонажами з гіпертрофованою зовнішністю, що кожен герой або героїня виглядає, немов ангел, що зійшов з небес, а битви рясніють спалахами і бурею спецефектів.

Більшість це браузерні ігри з двовимірною графікою, де жанру аніме на всі 100% саме відповідають Naruto Online і Shini Game, так як цілком засновані на однойменних серіалах і манзі. А під спойлером, ви знайдете клієнтські ігри, які містять частково в собі даний сеттінг, але геймери помилково ці всесвіти вважають анімешні, як такими.

Тепер після короткого опису та екскурсу в жанр, ви зможете дати відповідь на те, що таке аніме і чим воно відрізняється звичайного фентезі.