Каталог безкоштовних економічних ігор

В цій категорії розмістився складений нами каталог, де представлені тільки кращі економічні ігри, які можуть зацікавити пересічних геймерів. Велика частина ігор в списку є жанром браузерна стратегія, де можна обійтися без скачування, але необхідна обов'язкова реєстрація, хоча грати можна безкоштовно. І це є причиною №1 такої не згасаючої популярності. Вони є не просто розвагою, а тренують мозок і у геймера розвиваються навички економічного управління, хоча і в віртуальній мініатюрі.

Часто домінуючим представником є стратегії з військовим сеттінгом, де в основі лежить економічний розвиток в першу чергу, без якого неможливе подальше просування. Мало проектів змушують або стимулюють гравця показувати вищий клас, ерудицію та економічну кмітливість, але якщо в основі лежить збагачення реальними коштами, то геймери перетворюються в великих економістів.

В нашому каталозі є тільки одна гідна гра з виведенням реальних грошей і це AstroLords для браузера. А ось проект Entropia Universe найяскравіший приклад, в якому вся ігрова механіка зав'язана на загальних економічних зв'язках і вливаннях справжніх $$$. Якщо ви бажаєте оселитися в віртуальному світі, і розчинитися в ньому без залишку, то описана нами клієнтська mmorpg порадує вас.

-->

Якими бувають економічні ігри

В загальному, варіацій в даному напрямку досить багато, але ми розберемо тільки найпопулярніші і ходові, які задають тренди. І, як правило, ігри з економічним ухилом це стратегії різних сеттінгів і ігрових механік, як версії з клієнтом, так і для браузера, яких більшість і вони підходять найкраще для слабких комп'ютерів.

Але загальні характерні риси є у всіх, все зводиться до нескінченного нарощування економічних потужностей для більшого видобутку ресурсів, золота, грошей, які вкладаються в вивчення технологій і знову ж для примноження площ, що забудовуються для отримання дивідендів.

Чистих проектів, без військової складової досить багато і всі вони в класичному розумінні ферми, як для прикладу Big Farm, але з більш просунутою ігровий механікою. Також є симулятори ведення бізнесу, де зачіпаються всі аспекти від "А" до "Я", де кращої гри, ніж Rail Nation годі й шукати.