Кращі онлайн ігри жанру фентезі для комп'ютера

Тут розмістився список популярних онлайн ігор в стилі фентезі, які поширюються по free-to-play і абсолютно безкоштовні з вільним доступом для всіх бажаючих. Розваги подібного плану підійдуть для тих хто фанатіє від казок, чарівництва, епічних битв, легендарних героїв, магії, вогнедишних драконів, ельфів і іншого бестіарію властивого для фентезі.

Раніше люди захоплювалися книжками і фільмами, а з появою онлайн ігор, почали масово чадіти за вигаданими всесвітам. І самими культовими природно виявилися першопрохідці в жанрі. А саме вихідці з азіатських країн, зокрема легендарні корейські mmorpg, такі як Lineage 2, Aion, а й варто згадати американське диво WoW. Вони буквально перевернули, підірвали і розбурхали геймерське співтовариство і задали напрямок всієї індустрії, завдяки чому ігри в жанрі фентезі стали такими популярними.

-->

Каталог фентезі ігор mmorpg

Ми зібрали велику колекцію онлайн ігор в сеттінгу фентезі, серед яких є проекти з клієнтом, які необхідно завантажити та встановити, саме вони можуть похвалитися крутою графікою з фізикою. Також ви зустрінете і браузерні ігри без скачування, де не менше загострення пристрастей, вони найкращим чином підійдуть для слабких комп'ютерів і ноутбуків. Всі проекти різнопланові з різними сюжетами і ігровими механіками, які гарантовано знайдуть свого геймера.

Саме цей сеттінг в жанрі mmorpg є наймасовішим і затребуваним у гравців і фактично ототожнюється з фентезі. І, як правило, всі вони з відкритим світом великих розмірів і свободою дій. Також кожен представлений нами проект має повноцінну україномовну або російськомовну локалізацію, відповідно весь контингент, який ви зустрінете на серверах, буде з СНД.