Онлайн ігри про космос для комп'ютера

В даному розділі ми розмістили кращі космічні онлайн ігри, які завдяки поширенню по free-to-play повністю безкоштовні. За цим крім захоплюючого сеттінгу, і криється, така величезна популярність тематик пов'язаних з підкоренням зоряних систем, планет, галактик і управлінням космічних кораблів, адже тут світи і всесвіти часом бувають по справжньому грандіозних масштабів.

Щоб почати свою подорож необхідно для початку завантажити установник для ігор з клієнтом, а для браузерок необхідна лише реєстрація для створення облікового запису, що дозволяє зберігати ігровий процес. А спростити вибір вам допоможуть наші описи, де кожен огляд на гру в деталях розглядає проект.

Більшість представлених нами космічних ігор з відкритим світом, особливо масштабами можуть похвалитися стратегії. А більш наворочені і звичні з клієнтом знаходяться на вершині списку, де є проект Астролорди з можливістю заробити реальні гроші і вивести їх в подальшому.

На дану тематику ігри в інтернеті з'явилися на зорі mmo і є лідерами, де у сучасних геймерів знайшлося місце для двовимірних проектів, таких як Зоряна Федерація і Aeon. А з тривимірних варто придивитися до Зоряних Примар, які оцінять олдскульні фанати, які в угарі досі по Космічним Рейнджерам.

-->

Каталог космічних ігор

Список безкоштовних космічних ігор на ПК

Майже всі в списку ігри про космічні кораблі це браузерні стратегії. А ось для любителів mmorgp будуть цікаві WarFrame з динамічними битвами і Entropia Universe з величезною глобальною картою , яка може замінити реальне життя. Якщо ж у вас немає величезної кількості часу, то пропонуємо ураганний сесійний шутер-симулятор з прокачуванням своєї бойової космічної техніки.

Також зауважимо, що список містить тільки військові ігри, де економіці відводиться основна частина в розвитку, але головна задача це воювати, для чого в тій чи іншій формі необхідно буде добувати ресурси. Даний сеттінг дуже великий і в наш час жанри між собою міксуються, і можна виділити три напрямки, які зустрічаються найчастіше. І так ваші улюблені пригоди по безкрайньому всесвіту бувають такими:

  • Рольові (mmorpg) - найменш популярні з усього сеттінга, так як дуже схожі з азіатськими грінделками. Хоча вони і на порядок з кращою ігровою механікою, сюжетом і продуманим світом. В основі лежить прокачування персонажа і виконання квестів, зав'язаних на тому ж сюжеті. У браузеркі це можна побачити на прикладі Dark Orbit, де замісць героя ви прокачиваете космічний корабель і переміщується по глобальній карті.
  • Симулятор - саме mmo, які відтворюють всі процеси з великою достовірність і реалізмом, а тим більше популярних майже немає. Колоністом планет ви зможете відчути себе в тій же Entropia Universe. А побувати пілотом зоряного винищувача у вас вийде в Star Conflict, де гра як в усіма відомих танках, але тільки в 100 разів крутіше і в космосі.
  • Стратегії - в інтернеті, щось глобальне з взаємодією безлічі гравців можна зустріти лише в браузерках, вибирайте будь-який розміщений у нас в каталозі проект і побачите великий розмах і необхідність у витраті великої кількості часу.