Безкоштовні онлайн ігри в жанрі Moba на комп'ютер

Тут розташувався міні-список кращих Moba на наш погляд, причому кожен з розміщених проектів різноплановий, не схожий один на одного і уособлює жанр в цілому. Тому що цей напрямок з моменту виходу "Доти", як повноцінної гри, сильно змінився і запозичив багато інших трендових ідей.

Практично всі поширюються по free-to-play і можна грати без обмежень, геймери можуть лише купувати всілякі плюшки для кастомінізаціі, щоб унікалізувати своїх героїв для відмінності на бойовий карті. Все з того, що ми пропонуємо добре підійде для власників слабких комп'ютерів, так як в налаштуваннях ігрових клієнтів можна самостійно налаштувати якість графічних параметрів.

-->

Для того щоб увірватися своїм героєм на поля баталій в МОБА необхідно вибрати відповідну вбивалку часу, хоча у нас асортимент не великий, але це спростять наші докладні огляди на кожну гру. Далі вам доведеться зареєструватися, створивши обліковий запис і завантажити клієнт-установник, з подальшою його інсталяцією. Зауважимо, що простір на жорсткому диску може бути зайнято до 40-ка гігабайт./p>

І так знайомтеся зі стартовим каталогом, насамперед рекомендуємо League of Legends, так як вона є самою, що не на є класикою, хоча і значно модернізованої. А для любителів екшену і пекельного мочилова у нас є Panzar в якому з'єднується шутероподібне mmorpg і командне moba.

Може бути таке, що ці два оскароностних проекта не зможуть вас здивувати, то Heavy Metal Machines з пост-апокаліптичними гонками, де потрібно закидати в ворота суперника бомбу точно не залишать вас байдужими, адже в цій брязкальці кілотонни драйву і важкого року.

Що таке ігри в жанрі MOBA і як вони з'явилися?

Ігри жанру мобу користуються величезною популярністю, особливо у школярів, а у російськомовних геймерів цей жанр жорстко закріпився в розряді жартів про мам. Ну якщо ви в темі, то розумієте, про що ми ведемо мову. Даний напрямок в онлайн іграх став культовим і знаходиться в топі з моменту його появи, трійка лідерів на даний момент складається з Dota 2, League of Legends, Heroes of Newerth.

На англійській мові MOBA розшифровується як Multiplayer Online Battle Arena, ці ігри характеризуються сесійними битвами, де головною метою є знищення головної будівлі на ворожій базі або інших будівель в необхідній кількості в задані інтервали часу. Все залежить від самої гри, але велика частина представників один на одного схожі і об'єднує їх арена.


Сам процес виглядає наступним чином, на старті всім гравцям дається рівна кількість золота, і очок досвіду для розподілу між скілами. А після старту починається 60-ти секундний відлік до початку битви, де гравці повинні визначитися з займаними флангами. У класичному варіанті команди борються 5 на 5, але є режими 1 на 1 і 3 на 3 з трохи іншими картами, також є харкорні і ті, де потрібно бити тільки крипів.


Ще зауважимо, що битви з процесом отримання рівнів персонажами, отримують більш динамічний і ефектний окрас, так як воїни стають сильнішими і з великим арсеналом смертоносних прийомів. Також moba приваблює тим, що в ній поєднується стратегія, де необхідно застосовувати тактичні прийоми, і елементи рольової гри з прокачуванням персонажа, купівлею необхідних артефактів для посилення його характеристик і здібностей, як активних, так і пасивних.


Прародителем, з якого стався цей жанр, був мод для карт WarCraft, який дуже нагадував стратегію, а потім його назвали Dota. Після чого звичайне доповнення стало повноцінною і самодостатньою грою, яка реально створила один з найперспективніших напрямків в індустрії віртуальних розваг, де тільки на офіційні сервера заходять щодня сотні мільйонів гравців з усього світу.