Покрокові та пошагові онлайн ігри на на комп'ютер

Представляємо вашій увазі каталог покрокових тактичних ММО-ігор для комп'ютерів, в яких весь процес ґрунтується на почергових діях, як ваших, так і противника. Велика частина представників в цьому жанрі є mmorpg, де рекомендуємо в першу чергу Епос: Воїн Стихій з дуже яскравою картинкою. А серед стратегій радимо придивитися до Elvenar.

Саме ці дві гри добре описують даний жанр в двох основних його іпостасях. Причому всі вони в меншій або більшій мірі мають сеттінг фентезі і володіють 2D графікою, якісні проекти з 3D це рідкість, а ще буває навіть ізометрична як в Taern Online.

І 90% з нині існуючих успішних комерційних проектів саме браузерні для слабких комп'ютерів, якщо брати масовість, як критерій оцінки. Тим більше всі вони безкоштовні і можна грати без обмежень. Основна характеристика покрокових ігор полягає в правильних логічних відповідних діях на кроки вашого опонента, де реально потрібно подумати, виконати розрахунки і вибудувати правильну тактику для досягнення мети.

-->

Список покрокових і тактичних онлайн ігор

Що це за жанр і кому він буде цікавий?

Саме ця гілка в ММО не є мейнстрімно. і мега затребуваною в більшій мірі, ніж інші жанри. А цільова аудиторія це стара школа, тим, кому за 40, практично кожен проект просякнутий олдскульним духом, навіть ті, які відносно нові і вийшли після 2015-ого року. На глобальній карті часто переміщення вільне без обмежень, в деяких випадках буває ліміт очок дій.

А поле бою є модернізованою шаховою дошкою з різноплановою структурою квадратиків або багатокутників, все залежить саме від конкретного проекту. Але всі вони схожі, і в основі лежить принцип всім відомих "Героїв Меча і Магії". Вам і противнику дається певна кількість часу на хід і очок дій, розрахованих на одного героя або загін або армію. Під час, якого як ви, так і противник не можете заважати, або перешкоджати один одному.

В покрокових іграх дуже важлива тактика, кмітливість і вміння розраховувати свої дії на кілька кроків наперед. Якщо ви це не робите, то будете частіше програвати, це вам не клікер з автопілотом. Якщо так висловитися, то це шахова стратегія, де ще потрібно переміщатися по карті і шукати собі пригоди, щоб в них вляпатися.

Даний жанр є досить складним, де навіть PvE вимагатиме концентрації на вчинення дій, а проти реальних гравців на PvP доведеться попітніти. Також є у більшості мережевих проектів кооперативний режим, де кампанію або квести можна проходити спільно з друзями.

А найголовніше від цих браузерок буде реальна користь, ви хоча б трохи розворушите мізки і придбане мислення допоможе вам в реальному житті. За допомогою наших докладних оглядів на кожний проект, ви зможете вибрати для себе кращі розраховані на багато користувачів РПГ і стратегії з покрокової ігровий механікою.