Пост-апокаліптичні онлайн ігри для комп'ютера

Зустрічайте, це кращі ігри для декількох гравців з доступних широкої аудиторії з популярним сеттінгом. В якому прийшов крах людству, всі міста перетворилися здебільшого на купу каміння, все кишить зомбі, мутантами, прибульцями або просто психопатами, які добивають залишки колишнього людства. Навколо панує хаос, а головна персона це ви, яку буде турбувати виживання в пост-апокаліпсичному світі, де ви будете боротися кожен день за право жити проти грізних чудовиськ на осколках людської цивілізації.

Абсолютно всі представлені у нас проекти це mmorpg з двох категорій, а саме браузерні, серед яких Оселя Зла, Dark Times і клієнтські серед яких незрівнянний Fortnite з великим відкритим світом і глобальної м'ясорубкою. А на машинах в стилі Божевільного Макса можна поїздити в Heavy Metal Machines і реально поугорати в аркадній стрілялці в міксі з гонками, де все тримається на командній грі.

Щоб відправиться в небезпечні далі, і почати рятувати зад свого віртуального героя необхідно визначиться з вибором, який спростять наші огляди. А далі в залежності від типу доведеться завантажити клієнт або просто можна зареєструватися і грати в браузері. Також всі ігри на ПК, які ви зможете у нас знайти з повноцінною російськомовною локалізацією і повністю безкоштовні на основі free-to-play, де у вас є можливість купувати за бажанням додатковий контент.

-->

Що собою являє апокаліптичний сеттінг?

Жанр пост-апокаліпсис у онлайн іграх, а тим більше в кінематографі це неоране поле, де можна придумати абсолютно, що завгодно. Ви можете бути в ролі людини, що вижила після якоїсь глобальної катастрофи, яка накрила весь світ. І це може бути астероїд, епідемія, зомбі, що втекли з лабораторії, ядерна зима, спалахи на сонці. Але пожирачі мізків користуються дуже великим попитом завжди, і на них часто тримається весь сеттінг будь-якого ММО. Це як би є класикою в фантазіях людей про кінець світу людей, і тому опис не варто перетворювати в поему. Сподіваємося, ви зрозумієте, з чим будете мати справу.