Безкоштовні онлайн ігри з pvp на комп'ютер

Тут ми помістили список ігор в режимі "гравець проти гравця", які є найбільш популярними і бажаними серед геймерів, що віддають перевагу mmo. Так як в них завжди можна з'ясувати хто крутіший гравець, як в дуелях, так і в масових замісах. На ігровий моделі PvP "Player vs Player" тримаються всі розраховані на багато користувачів рольові ігри. Найперші проекти були з текстовою механікою і в убогій графічній оболонці. Для прикладу, гідний представник старої школи, який не втрачає популярності це Час для Героя.

Але є і недоліки, щоб вийти на рівень постійних битв стінка на стінку або один на один, потрібно на безкрайніх віртуальних полях кришити мобів, виконувати квести і просуватися по сюжету одягаючи свого героя в крутіші обладунки. У нашому каталозі ви знайдете тільки кращі ігри з PvP різних жанрів, сеттінгів і типів, таких як клієнтські і браузерні.

Зверху нашого списку ви зустрінете mmorpg в сетінгу фентезі, нижче ми розташували класичні шутери та симулятори війни. А під спойлером ховаються браузерні ігри для слабких комп'ютерів, в яких знайшлося місце PvP розбіркам і аренам, але вони не такі видовищні і часто спрощені. На відміну від того ж режиму, де потрібно протистояти навколишньому світу, вам не скоро набридне м'ясорубка, де ви будете в якості гладіатора.

Ми розмістили тільки безкоштовні PvP онлайн ігри, що поширювані у вільному доступі по моделі free-to-play. Щоб увійти в світ одного з всесвітів, вам необхідно пройти реєстрацію і завантажити клієнт-установник, а якщо це браузерні тип, то створити лише аккаунт. Спростити і зробити більш комфортним ваш вибір допоможуть огляди з іграми у всіх подробицях в описах з картинками.

-->

Види PvP ігор і якими вони бувають

Ігри з можливістю пободатbся проти реальних гравців в тій чи іншій формі присутні в 95% всіх онлайн ММО. Але, як правило, всі вони спрямовані на знищення та руйнування своїх супротивників або опонентів. Також всі вони діляться на три види, які зустрічаються в переважній більшості, особливо в сеттінгах фентезі, де присутній пекельний попередній гринд для гідних показів себе проти інших.

  • Дуельний режим - ви можете в будь-який час за стінами міст запропонувати одному з гравців битися з вами і тільки після згоди, почнеться битва.
  • Битви на аренах - це спеціальне місце для проведення PvP битв, де можна влаштовувати справжні м'ясорубки командами в кілька десятків людей.
  • Вільні PvP - дуже мало ігор, де є основна орієнтація на даний режим в такій формі, він полягає в тому, щоб битися без згоди з ким завгодно, коли завгодно і хоч з різницею в 100 рівнів. Яскравий і гарний тому приклад Aika 2.
  • Осади замків або міст - це справжнє дійство і свято мордобою на сервері, а в деяких випадках на спеціальній локації б'ються між собою гравці з різних серверів. У деяких випадках можна побачити заміси по 1000 гравців з кожної сторони.

Види PvP ігор і якими вони бувають

Видовищності і ефектності, звичайно, не відняти, вище ви про це дізналися, що ігри в такому режимі поділяються на види, а також PvP бувають поодинокими і масовими, де відбувається кооперація різного рівня складності між гравцями, часом все виглядає як абсолютний хардкор .

Природно всі принади і штампи з жартами про ельфа 99-го рівня можна побачити тільки в фентезійних mmorpg, серед яких спуск в підземелля і полювання на ред босів, шалене прокачування героя без кінця, пейзажі що зачаровують, в тому ж Icarus барвистих локацій, хоч відбавляй, і різнопланові механіки взаємодії між гравцями.

  • Почнемо з більш молодої варіації, а саме за типом сесійного шутера, де після битви ви отримаєте досвід, золото і предмети для прокачування свого воїна, солдата або бойової машини, якщо це танкові симулятори. Саме в них PvP присутній на всі 100% і найяскравіші представники це WarFrame з ураганним екшеном і Panzar.
  • Фракційні, де можна битися з представниками своєї раси або фракції і конфлікти виявляють інше забарвлення, а битви проходять за розкладом і багато збираються на це подивитися. Яскраві приклади це ArcheAge, Сфера 3 і легендарний World of WarCraft. Ще такі PvP називають часто PvR.