Кращі ігри з виведенням грошей на нашу думку

Представляємо вашій увазі наш міні-каталог, де розмістилися перевірені онлайн проекти без найменших ризиків втратити свої вкладення. І ласкаво просимо геймерів, яких цікавить заробіток в мережі на іграх з можливістю вивести свої зароблені реальні гроші, після виконання умов.

Без обов'язкових вкладень не обійтися, як правило, в таких онлайн іграх, де весь процес від початку і до кінця проходить чесно необхідно оформляти щомісячну передплату і виконувати безліч дій спрямованих на отримання преміум валюти для подальшої її конвертації в долари, рублі або гривні . Все залежить від самого проекту і орієнтації на певну аудиторію або країну.

Щоб перевірити свої економічні сили, вам потрібно ознайомиться з кожним проектом в наших оглядах, а далі зареєструватися, створивши аккаунт в грі, сподобалася і дотримуватися умов, тим більше зі старту ви можете спробувати все безкоштовно, а потім на чистому облікового записі у вас буде можливість увірватися в битву за бабло.

Підбірка

Трохи про фінанси

Виведення грошей зможете зробити відразу, як тільки на вашому обліковому записі буде доступна для зняття мінімально необхідна сума коштів. Способи отримання можуть бути різноманітними, такими як:

 • На банківську карту;
 • На WebMoney гаманець;
 • Qiwi;
 • Yandex Money;
 • PayPal;
 • А також можуть бути не звичні для російського гравця, такі як Skrill і Neteller.

Що ми радимо робити і в що грати для заробітку

Зауважимо, що наш маленький список ігор, де реально можна підняти грошей і потім благополучно вивести їх в реал вас не вразить, але не поспішайте залишати сторінку сайту. У нас маленька пропозиція, але вона гарна і якщо ви все виконаете вірно, то час, проведений в грі з необхідним мінімумом вкладених фінансів, буде гарною інвестицією.

І так для всіх геймерів новачків, які літають в хмарах і мріють про золоті гори і великі гроші в онлайн іграх, ми трохи їх засмутимо. Але гарантуємо, що непогані суми ви будете отримувати точно, і це вам здасться вагомим, якщо ви студент першокурсник або школяр.

Розбираємо по порядку, Зоряні Привиди це реально майже проект без вкладень, вам потрібно лише запрошувати друзям набивати необхідний рівень з виконаними умовами і 1500-2000 рублів зможете отримувати кожен місяць. Далі йде серйозна браузерна гра Астролорди, де в огляді ми описали, як на ній можна заробляти. Адже там при місячній підписці в 6 $ через півроку наполегливої праці можна отримувати 500-600 доларів. А ті, хто з самого початку в цій темі можуть хвалитися астрономічними сумами.

А тим, хто не хоче особливо вкладатися, і має 10+ годин на добу вільного часу, то пропонуємо унікальну клієнтську гру Entropia Universe. Саме в ній величезний всесвіт, де майже абсолютно все можна обміняти на гроші у інших нужденних гравців. Але щоб дійти до реального виведення грошей та коштів, про яке не соромно буде розповісти друзям, що не дивно необхідно розібратися в головних аспектах і зробити початкові інвестиції, але тут рівень геймера повинен бути високим і гравець повинен бути підкованим в економічних питаннях.

І в підсумку ми рекомендуємо золоту середину в особі Astrolords, яка при правильному підході і початковому вкладенні грошей, дозволить вам в майбутньому виводити значні суми.

Важливе зауваження, на яке необхідно звернути увагу

Онлайн ігри з виводом грошей, тільки віддалено схожі на бізнес і його симуляцію, тільки через необхідність вкладати фінансові ресурси і вибудовувати правильні економічні вектори в розвитку, щоб не стати банкрутом і залишатися, як мінімум на плаву, і ось що ми можемо сказати:

 • Прохання не розцінювати гру, як єдине джерело доходу;
 • Знайте, тут є ризики, і ви можете втратити свої інвестиції;
 • Дохід може виявитися набагато меншим, ніж ви планували або бажали;
 • Це не казино, але везіння грає певну роль;
 • 90% всіх ігор з можливістю підняти грошей є браузерними, а ті котрих більшість мають пів пірамідальну структуру;
 • У цьому напрямку досить багато відвертих лохотронів і довірливі користувачі потрапляють на всякі ферми, де потрібно купувати курочок або саджанці квітів;
 • Основною проблемою геймерів є не бажання вникати в суть процесу і розбиратися з грою, яку вибрали для подальшого свого збагачення.

Наші рекомендації, якщо ви почнете грати

 • Спробуйте гру на безкоштовному акаунті, щоб зрозуміти чи треба воно вам;
 • Розплануйте свій бюджет;
 • Заведіть щоденник в соціальних мережах на своєму акаунті або групі;
 • Можна навіть створити свій блог на якийсь безкоштовній платформі;
 • А ще краще створюйте ютуб канал і описуйте свої досягнення і створюйте гайди, це допоможе вам стати краще, і ви з цього отримаєте прибуток, якщо запропонуєте глядачам або читачам зареєструватися по вашій рефферальному посиланні.