Кращі ігри з виведенням грошей на нашу думку

Представляємо вашій увазі наш міні-каталог, де розмістилися перевірені онлайн проекти без найменших ризиків втратити свої вкладення. І ласкаво просимо геймерів, яких цікавить заробіток в мережі на іграх з можливістю вивести свої зароблені реальні гроші, після виконання умов.

Без обов'язкових вкладень не обійтися, як правило, в таких онлайн іграх, де весь процес від початку і до кінця проходить чесно необхідно оформляти щомісячну передплату і виконувати безліч дій спрямованих на отримання преміум валюти для подальшої її конвертації в долари, рублі або гривні . Все залежить від самого проекту і орієнтації на певну аудиторію або країну.

Щоб перевірити свої економічні сили, вам потрібно ознайомиться з кожним проектом в наших оглядах, а далі зареєструватися, створивши аккаунт в грі, сподобалася і дотримуватися умов, тим більше зі старту ви можете спробувати все безкоштовно, а потім на чистому облікового записі у вас буде можливість увірватися в битву за бабло.

-->

Підбірка

Трохи про фінанси

Виведення грошей зможете зробити відразу, як тільки на вашому обліковому записі буде доступна для зняття мінімально необхідна сума коштів. Способи отримання можуть бути різноманітними, такими як:

 • На банківську карту;
 • На WebMoney гаманець;
 • Qiwi;
 • Yandex Money;
 • PayPal;
 • А також можуть бути не звичні для російського гравця, такі як Skrill і Neteller.

Що ми радимо робити і в що грати для заробітку

Зауважимо, що наш маленький список ігор, де реально можна підняти грошей і потім благополучно вивести їх в реал вас не вразить, але не поспішайте залишати сторінку сайту. У нас маленька пропозиція, але вона гарна і якщо ви все виконаете вірно, то час, проведений в грі з необхідним мінімумом вкладених фінансів, буде гарною інвестицією.

І так для всіх геймерів новачків, які літають в хмарах і мріють про золоті гори і великі гроші в онлайн іграх, ми трохи їх засмутимо. Але гарантуємо, що непогані суми ви будете отримувати точно, і це вам здасться вагомим, якщо ви студент першокурсник або школяр.

Розбираємо по порядку, Зоряні Привиди це реально майже проект без вкладень, вам потрібно лише запрошувати друзям набивати необхідний рівень з виконаними умовами і 1500-2000 рублів зможете отримувати кожен місяць. Далі йде серйозна браузерна гра Астролорди, де в огляді ми описали, як на ній можна заробляти. Адже там при місячній підписці в 6 $ через півроку наполегливої праці можна отримувати 500-600 доларів. А ті, хто з самого початку в цій темі можуть хвалитися астрономічними сумами.

А тим, хто не хоче особливо вкладатися, і має 10+ годин на добу вільного часу, то пропонуємо унікальну клієнтську гру Entropia Universe. Саме в ній величезний всесвіт, де майже абсолютно все можна обміняти на гроші у інших нужденних гравців. Але щоб дійти до реального виведення грошей та коштів, про яке не соромно буде розповісти друзям, що не дивно необхідно розібратися в головних аспектах і зробити початкові інвестиції, але тут рівень геймера повинен бути високим і гравець повинен бути підкованим в економічних питаннях.

І в підсумку ми рекомендуємо золоту середину в особі Astrolords, яка при правильному підході і початковому вкладенні грошей, дозволить вам в майбутньому виводити значні суми.

Важливе зауваження, на яке необхідно звернути увагу

Онлайн ігри з виводом грошей, тільки віддалено схожі на бізнес і його симуляцію, тільки через необхідність вкладати фінансові ресурси і вибудовувати правильні економічні вектори в розвитку, щоб не стати банкрутом і залишатися, як мінімум на плаву, і ось що ми можемо сказати:

 • Прохання не розцінювати гру, як єдине джерело доходу;
 • Знайте, тут є ризики, і ви можете втратити свої інвестиції;
 • Дохід може виявитися набагато меншим, ніж ви планували або бажали;
 • Це не казино, але везіння грає певну роль;
 • 90% всіх ігор з можливістю підняти грошей є браузерними, а ті котрих більшість мають пів пірамідальну структуру;
 • У цьому напрямку досить багато відвертих лохотронів і довірливі користувачі потрапляють на всякі ферми, де потрібно купувати курочок або саджанці квітів;
 • Основною проблемою геймерів є не бажання вникати в суть процесу і розбиратися з грою, яку вибрали для подальшого свого збагачення.

Наші рекомендації, якщо ви почнете грати

 • Спробуйте гру на безкоштовному акаунті, щоб зрозуміти чи треба воно вам;
 • Розплануйте свій бюджет;
 • Заведіть щоденник в соціальних мережах на своєму акаунті або групі;
 • Можна навіть створити свій блог на якийсь безкоштовній платформі;
 • А ще краще створюйте ютуб канал і описуйте свої досягнення і створюйте гайди, це допоможе вам стати краще, і ви з цього отримаєте прибуток, якщо запропонуєте глядачам або читачам зареєструватися по вашій рефферальному посиланні.