Безкоштовні онлайн ігри про зомбі для комп'ютера

Тут представлений список найкращих з багатьма корустувачами онлайн ігор з сеттінгом зомбі для тих, хто обожнює пожирачів мізків і фанатіє по загальній зомбіманіі. А найголовніше, що в них можна грати безкоштовно, ніяких обов'язкових внесень немає, завдяки всім відомої free-to-play моделі поширення.

-->

Зауважте, що тут розташувалися саме mmo і саме ті, за які не потрібно платити. Бестселерів, звичних як для стіма, ви не побачите. Велика частина розваг зі спраглими скуштувати людської плоті в нашому міні-каталозі є браузерними mmorpg, які найчастіше із спрощеною бойовою системою і ідеально підходять для слабких комп'ютерів або ноутбуків.

А клієнтські гри, які можна скачати, в нашій добірці представлені лише Fortnite з дуже крутим режимом на виживання, де крім пост-апокаліптичних зомбі, вам будуть протистояти реальні гравці. Хоча у нас мало mmo ігор про зомбі, але все ж наші огляди допоможуть вам зробити правильний вибір, також варто відзначити, що даний жанр користується великим попитом лише в оффлайн шутерах. А з того що у нас є ви можете побігати і постріляти по ходячим трупам в спеціальному моді командної гри стріляли Warface, яку обожнюють школярі.