Онлайн-ігри порталу Wargaming в добірці з оглядами

-->

Ми представляємо вашій увазі список найбільш культових і легендарних військових симуляторів в рунеті, який окупував весь світ, від шедеврального розробника комп'ютерних ігор Wargaming. Якісні і масові військові ігри з епічними баталіями це саме те, що білоруська команда робить краще за всіх інших. Ви зможете битися в повітрі на залізних яструбах, на воді на гордих есмінцях і на суші в вашому розпорядженні будуть танки десяти різних держав. Це все, в загальному, створює неперевершену атмосферу театрів бойових дій Другої світової війни.

Спочатку компанія випускала різні стратегії не відомі широкій аудиторії, але на початку 2010 голосно про себе заявила за допомогою World of Tanks. І на хвилі загальної любові геймерів з'явилися Word of Warplanes і World of Warships і цю трійку можна назвати World of War. В цьому напрямку Wargaming тримає беззастережну першість, а в потилицю дихає Гайджін.

Розробник родом з Білорусі, шлях якого почався в 1998 році, а зараз компанія налічує більше десятка офісів. Вартість корпорації більш ніж 3 мільярди доларів. Тепер же крім власних розробок, портал перетворюється в платформу агрегатор, яка бере під своє крило цікаві ігри. Більш детально з кожним проектом, ви зможете ознайомитися, прочитавши наші огляди. Відносно самого ігрового порталу зокрема, то особливого сенсу про його можливості говорити не потрібно, краще подивіться самі, є крута фішка, а саме єдиний ігровий аккаунт для всіх ігор.