Кращі безкоштовні MMORPG для комп'ютера українською мовою

Тут представлені безкоштовні онлайн ігри для ПК з російськомовною та українськомовною локалізацією, розраховані на багато користувачів. Раніше таку розвагу могли собі дозволити тільки щасливі власники швидкого інтернету, тепер цей жанр найпопулярніший і швидко зростаючий. Масові багатокористувацькі онлайн ігри стали сильно затребуваними завдяки вільному доступу. Жоден жанр не представляє можливості для такої взаємодії між гравцями, як даний. Якщо ви школяр чи студент, то не будете коливатися і міркувати про те у що пограти на цей раз, просто виберіть щось з добірки найкращих mmorpg ігр та точно не прогадаєте.

В MMORPG іграх основний функціонал заточений на соціальну складову, дії на сервері не припиняються ні на хвилину, сотні геймерів беруть участь в боях між собою. У відомих і найкращих проектах ігрові світи вражають своєю величиною, в тій же EVE online, по всій карті напевно не пройшовся жоден гравець. Такі проекти завжди використовують клієнтську версію гри, яку потрібно завантажувати за допомогою установника. Не обійтися без реєстрації для збереження досягнень. Але, є браузерні проекти, де все спрощено, для них підійде навіть слабкий PC. Хоча все мморпг поширюються по моделі free-to-play, часом без доната складно обійтися.

Список mmorpg на які потрібно звернути увагу

Представляємо вам підбірку гарних mmorpg на які радимо подивитися в першу чергу, якщо ви вперше відкрили для себе цей жанр. Ви познайомитеся з цікавими проектами різних стилів, практично всі ігри взяли за основу корейські проекти, і часом вам буде здаватися, що це все клони горезвісної Lineage в стилі аніме.

-->

Про ігровий жанр MMORPG

MMORPG - це класична рольова гра, яка поєднує в собі онлайн режим з багатьма користувачами з великою кількістю учасників, які не обов'язково прив'язані до певного регіону. Кожен проект це окремий віртуальний світ зі своїми особливостями і нюансами. Відмітна особливість це можливість створити клан або об'єднання, так вам буде простіше виконувати івенти, отримувати досвід і прокачувати свого персонажа.

Велику частину часу в грі у вас буде йти на виконання завдань пов'язаних зі знищенням мобів, так званих комп'ютерних персонажів. За виконання цих дій ви будете отримувати золото, досвід, коштовну зброю і предмети. Модель free to play дозволяє грати безкоштовно, а ті, хто внесе справжні гроші, зможе отримати вагому перевагу.

Широкі можливості для створення персонажа

У більшості MMORPG, навіть синглових все крутиться навколо героя, якого створюєте ви самі. Ви можете зробити з себе кого завгодно, найчастіше в грі існує сотні професій, ремесел і спеціалізацій. За нашими спостереженнями найбільше можливостей для кастомізації персонажа має легенда зі світу гейминга World of War Craft. Але, вона доступна лише тим, хто оплачує щомісячну передплату, оцінити весь розмах цього світу складно, в пікові години на серверах знаходяться мільйони гравців. Зараз 80% MMORPG повністю безкоштовні, у таких проектів інші способи монетизації. Ми не одноразово розповідали, що цей всесвіт багатогранний, і ви завжди знайдете щось цікаве. Найчастіше ви можете стати одним з чотирьох основних класів:

  • Воїном, який буде в якості щита для команди, що приймає основний удар на себе;
  • Магом, що завдає масовий шкоди за допомогою заклинань;
  • Лучником, який буде з безпечної відстані карати ворогів градом стріл;
  • Четвертий клас, часто ігнорують, а це напевно той самий боєць невидимого фронту, який постачає свою команду найкращим спорядженням і це коваль.

Ці класи сприяють тісній взаємодії гравців в рольових MMORPG. У підсумку ви просто не зможете бродити самому по собі. У кожному проекті є свої характерні особливості, наприклад в іграх за типом WOT йде прокачування не персонажа, а бойової машини і екіпажу. У стрілялках, де є багато екшену абсолютно інша система під назвою "перки". В космічних стратегіях все глобальніше і заплутаніше для розуміння. Нижче наведені основні переваги:

  • Масштабні івенти;
  • Квести за участю багатьох;
  • Масові бої за участю сотень гравців на одній локації;
  • Унікальні місії, націлені на соціалізацію в віртуальному світі;
  • Прокачування навичок персонажа відповідно до цілей користувача.

Огляди ММОРПГ в нашому каталозі

На нашому сайті всі шанувальники мморпг зможуть знайти відповідну до своїх вимог гру. Наш каталог в переважній більшості випадків вміщує в собі ігри з великим онлайном. Ми класифікували кращі з безкоштовних MMORPG на два основних типи для зручності сприйняття такої величезної кількості пропозицій. Наш огляд складається з двох основних складових, текстової та табличної частини, яка вміщує вичерпну інформацію сприяє правильному вибору.

Великого постера і скріншотів буде досить, якщо ви вибираєте собі забаву тільки за зовнішніми показниками. Таблиця з інформацією про класифікацію дасть зрозуміти, з чим ви маєте справу. Далі йде огляд важливих аспектів для кожного геймера. Блок з інформацією про необхідне залізо, що дає знати чи потягне ваш ПК даний проект. Додаткова інформація буде завжди відрізнятися, ми будемо оглядати класи, професії і їх особливості. В кінці винесемо вердикт, і розповімо що сподобалося, а що ні.