Список найкращих клієнтських ігор українською мовою для комп'ютера

Вітаємо вас в розділі, присвяченому клієнтським онлайн іграм, майже всі представлені проекти безкоштовні. Даний тип користується великою популярністю у власників ПК, тому йому віддається основна перевага на відміну від браузерних. Так як вони більш ефектні, навколишній світ великих масштабів. Найчастіше в рунеті ігри з клієнтом орієнтовані на бюджетні моделі комп'ютерів, і ви можете навіть з малими можливостями відчути максимум задоволення. Ми постаралися і зібрали кращий список екземплярів безкоштовних онлайн ігор, а знайомству з кожним сприятимуть наші детальні огляди.

Жанри і сеттінг клієнтських ігор з тематиками

-->

Підбірка

Головні переваги клієнтських онлайн ігор

Ігри такого типу як клієнтські створюються роками, в них вкладаються великі грошові ресурси. В кінцевому підсумку ви можете насолоджуватися значними спец ефектами і продуманою системою прокачування свого персонажа, завдяки цьому в сучасних онлайн іграх присутній постійний елемент суперництва і конкуренції.

Вам як простому користувачу буде важко розібратися в тисячах всіляких пропозицій, але тут вас чекатимуть тільки кращі проекти, які працюють за моделлю free to play і адаптовані під російськомовне ком'юніті. Варто зауважити, що ігровий клієнт може займати до 40 гігабайт на жорсткому диску, так що перед тим як завантажити установник перевірте обсяг пам'яті, доступний свого hdd.

Тут ви ознайомитеся не тільки з гучними закордонними клієнтськими іграми, такими як Lineage 2, Eve Online, Aion, які стали родоначальниками жанру MMO. Але і з російськими бестселерами від вітчизняних розробників, таких як Аллоди Онлайн від mail.ru і з серією військових аркадних симуляторів від Wargaming, таких як WOT, World of Warplanes, World of Warships. Останні клієнтські гри, що згадуються в залежності від операційної системи і якості графіки вимагають різний розмір завантажуваних файлів. Ми виділяємо на наш погляд ряд переваг, на які варто звернути увагу:

  • Просунута графіка;
  • Великий світ і широкі локації;
  • Взаємодія з сотнями гравців;
  • Різноманітність сюжетів;
  • Поєднання декількох особливостей різних жанрів;
  • Спілкування з іншими геймерами і спільна гра в реальному часі.

Ложка дьогтю в бочку з медом

Але є і кілька незначних мінусів. Перше, вам буде потрібна висока швидкість інтернету, щоб не скакав ping, тому що це безпосередньо впливає на затримки. Друге, іноді присутня платна підписка, але ми розміщуємо тут тільки безкоштовні клієнтські онлайн гри або ж "умовно-безкоштовні", де доступ вільний, але є деякі обмеження. Наприклад, серед таких покупка ігрових предметів, які ніяк не добути іншим способом. Все ж навіть при такому розкладі завжди знайдеться не мала кількість бажаючих витрачати реальні гроші на ігри.

Класифікація інтернет ігор з багатьма користувачами

Можна сміливо класифікувати клієнтські онлайн ігри для PC на наступні основні категорії, такі як MMORPG, MMOFPS (шутери), MMORTS (стратегії). Найпопулярніша, як всім відомо, це перша категорія. Розраховані на багато користувачів стратегії менш знамениті, але не менш цікаві і захоплюючі. До третьої категорії найчастіше можна віднести стрілялки від яких захоплює дух, наприклад той же Warface.

Каталог онлайн ігор з клієнтом

Тут ви зможете ознайомитися з нашою колекцією кращих ігор з клієнтом у вигляді каталогу, який має в своєму розпорядженні розгалуження на три основні категорії для більш коректної класифікації тієї чи іншої гри. Навігаційні кнопки для переходу в потрібну категорію знаходяться в самому верху сторінки.

Наскільки гарні проекти, представлені тут судити безглуздо, так як все суб'єктивно, і кожен геймер робить свій вибір. Вам не доведеться довго бути в пошуках, навіть за умови, що інтернет заповнений подібними компактними каталогами зі своїми добірками клієнтських ігор. Новіші знаходяться в самому верху, якщо ви жадаєте новинок, то рекомендуємо вам відвідати розділ новинки.