Гра Hunter Online

Рекомендуємо вам більш захоплюючу рольову гру, ознайомтеся з Icarus, прочитавши про неї в огляді!

Hunter Online огляд гри

Hunter Online це клієнтська mmorpg з механікою типової браузерки, де ви будете в черговий раз в ролі відважного молодця, що рятує світ від загального зла. Відмінність від подібних проектів мінімальне, це чергова барвиста вбивалка часу, але з великими можливостями на відміну від того що ви звикли бачити. Пейзажі тут гарні, світ безшовний і немає переносів на інші спеціальні локації для кожного PvE і PvP. Можна опанувати якусь професією і зростити бойового скакуна. І що примітне, за перші 20 хвилин ви проскочите 30 рівнів, а їх тут дуже багато, але далі кожен новий буде даватися з великими труднощами.

Официальный русский сайт предоставляет известный в рунете игровой портал Esprit Games, чтобы начать геройствовать необходимо для начала зарегистрироваться, создав учётную запись для сохранения игрового прогресса, эту процедуру и первый вход поможет ускорить одна из социальных сетей. Далее вам придётся скачать игровой клиент и провести его инсталляцию, в распакованном виде, он будет весить на вашем жестком диске более 8-ми гигабайт, что очень много как для браузерной игры.

-->
Таблиця основних характеристик
ТипКлієнтська гра
ЖанрMMORPG, Фентезі
РозробникEsprit Games
ВидавникEsprit Games
СтатусЗапущена
Особливість3D
Дата виходу2018
Тип розповсюдженняfree-to-play (безплатно)
Офіційний сайтespritgames.ru/hunter

Сюжет

В сюжеті Hunter Online дуже багато демонів, зла, і іншої нечисті, якою повинні протистояти браві воїни. І один з них це ви, ваша подорож почнеться з локації під назвою Храм Місячної Богині, він знаходиться під облогою тварюк, яким потрібні артефакти для воскресіння їх темного лорда. При цьому вони можуть, як знищити все живе, так і посприяти перемозі хороших хлопців над злом. І після того, як облогу ви провалили, весь ваш шлях буде присвячений пошукам, хвилиночку, слухайте, Екскалібура. Ось це раптовість, в іграх від Esprit Games напевно в кожному другому сюжеті є цей меч.

Інтерфейс і управління

Так як розробники вирішили перетворити класичну модель браузерних ігор на клієнтський лад, то виходить гібрид, який відповідає клієнтським mmorpg. Але в той же час Hunter Online виглядає як типова браузеркі. Що характерно, так це відсутність явного перевантаження, від якого часто геймерам випалює очі, і все виглядає навіть більш ніж компактно і органічно. Тобто все як у культових проектів, тільки картинка набагато слабкіше, щоб працювало все без лагів навіть на слабких комп'ютерах.

Геймплей

В Hunter Online вас за великим рахунком чекають пригоди, так як весь геймплей побудований на сюжетної лінії, де ви майже вічно будете вкачіватся на PvE. Що стає помітним майже відразу, так це обсипання новачків всілякими пляшками і кожне заохочення їх досягнень медальками-апчівкамі. Маунта ви отримаєте майже відразу, а потім, як не дивно поскачемо на ньому до Мерліна розгрібати складну ситуацію, що склалася в казковому королівстві.

Весь ігровий процес типовий для mmorpg і точь-в-точь повторює будь-які рольові пригоди. Зі старту ви визначаєтесь з класом свого персонажа, їх тут аж шість, не два і не три, як за класикою, в паті з друзями зможете що-небудь зміркувати. Сюжет природно епічний по максимум, щоб школярі відчували себе справжніми рятівниками цьому всесвіті.

Даний проект за великим рахунком і був створений спеціально для такого контингенту. Природно з взяттям нових рівнів, ви будете отримувати доступ і до додаткового контенту, якого достатньо багато. В цілому як мінімум один місяць вечорів середньостатистичний геймер витратить на цю іграшку. До того ж ви станете колекціонером не тільки медальок-апчівок, але і мантів, де до кінця пізніх рівнів у вас буде особистий зоопарк.

Hunter Online системні вимоги та характеристики

Мінімальні
OCWindows XP, 7, 8.1
Процесор800 MHz
Оперативна пам'ять128 Mb
Місце на диску100 Mb
Відеокарта64 Mb
АудіокартаDirectX 9.0c
Швидкість Інтернету256 Кбіт/с
Рекомендуємі
OCWindows 10
Процесор1.2 GHz
Оперативна пам'ять1 GB
Місце на диску150 Mb
Відеокарта128 Mb та вище
АудіокартаDirectX 9.0c і вище
Швидкість Інтернету1 Мбіт/с
Більш докладно про ігровий світ

Класи персонажів

З різноманітністю тут краще, ніж в більшості інших браузерок, редактора зовнішності не передбачено, але можна вибирати між статями. Який скін більше до вподоби на те і зупиняйтеся, так як кожен клас однаково збалансований.

  • Маг - його зброя це сили природи, може завдавати величезної шкоди кільком противникам одночасно.
  • Воїн - вся його сила і міць націлена на нанесення шкоди ворогам, не шкодує люті і натиску.
  • Лучник - спритний, швидкий, постійно знаходиться в русі, його знаряддя природно стрілецьку, а також пастки.
  • Паладін - одягнений в міцну броню, озброєний великим щитом та одноручним мечем, є хорошим танком.
  • Жрець - стоїть на службі бога і є захисником всіх, хто знаходиться на світлій стороні.
  • Жнець - використовує темну магію і силу зла, майстерно володіє кинджалами і короткими мечами.

Бойова система

Битви в Hunter Online відбуваються без переходу на іншу спеціальну локацію з дозавантаження, де ви просто спостерігаєте за тим, що відбувається. Дійство проходить тут і зараз в режимі реального часу, що не характерно більшості браузерок, але тут інший випадок, який можна охарактеризувати, як "клієнтська браузеркі". І в цьому випадку, як багато хто звик, ліниво попиваючи чайок або Луска сємки, більше не зможуть вбивати, таким чином, свій час.

Вам доведеться рухатися, ухилятися від ворожих атак і вміло застосовувати свої скіли, а також вчасно протискуєте Ульт. Тут вона ще збереглася. З PvE все ясно і зрозуміло, а ось PvP за великим рахунком будується на всіляких змаганнях і турнірах, де заробляються очки слави і престижу. До речі система тут таргетная, необхідно прицілитися і не упускати свою мету з уваги. У паті можна вигідно кооперуватися і з більшої результативності укладати ворогів, так як є шість повноцінних класів виконують свої задані ролі.

Гільдії, соціалізація, крафт

Соціалізація полягає в підвищеної доброзичливості, де ви відразу отримаєте пакет булочок для комфортного старту. Найприємніше, з якого це маунт. За допомогою нього ви швидко об'їздили стартові локації і виконайте сюжетні квести вводять в курс справи. Взаємини в гільдії полягають в спільних походах на рейдових босів, також клани мають особливі будівлі для крафта обладунків та заточування зброї. Так, найкращий крафт буде проводитися тільки всередині кланів, так як можливостей на порядок більше. В цілому все інше, як в більшості подібних mmorpg, від канонів не було відступу ні на сантиметр. Також на перших порах новачки стають учнями і за ними закріплюється більш досвідчений наставник-ментор, природно це все в рамках квестів, де кожен отримає свою вигоду.

Переваги та недоліки гри
Плюси
Кількість класів
Якісна графіка
Низькі вимоги до ПК
Захоплюючий сюжет
Минусы
Долгий кач

Підбиття підсумків

На момент початку 2018 року Hunter Online стала однією з небагатьох ігор, яка здатна була залучити широкі маси придатної картинкою, а головне утримати добре реалізованої ігровий механікою. Для Офісних працівників це буде найкращим вибором і якщо вирішите задонатіть 3-5 баксів, то кач буде набагато легше, і ви обженете своїх конкурентів. А головне, що низька вимогливість до комп'ютера дозволяє зробити, як можна більш широке охоплення аудиторії. В цілому це гідна вбивалки часу, зроблена на порядок вище за все того, що ви бачили, хоча вона не є найкращою. Спочатку проект замислювався, як браузерні, але потім розробники вирішили все винести в окремий клієнт, переробивши попутно графіком, що позитивно позначилося в цілому.

Радимо ознайомитись з іншими цікавими онлайн іграми