Кращі безкоштовні браузерні ігри українською мовою

Раніше ні хто не міг і подумати, що браузерні онлайн ігри зроблять такий прорив і складуть вагому конкуренцію більш звичному типу, якщо буду точнішим, то клієнтському. Зараз вони на порядок якісніше, яскравіше, з кращою графікою і великими можливостями. Вам потрібен тільки інтернет і будь-який комп'ютер або ноутбук, підійде навіть слабкий ПК і ви зможете себе розважити. В цьому випадку можна обійтися без скачування клієнта і не доведеться проводити установку додаткового ПЗ.

Весь процес проходить безпосередньо в браузері комп'ютера. Завдяки движку Unity собівартість цих ігор знизилася в рази і в усі їх можна грати безкоштовно, ми вже не говоримо про рівень продуктивності, який виріс в рази. Якщо, ви ще не стикалися з цим, то будете приємно здивовані наявністю таких жанрів як рпг, ММО, екшн і всіляких шутерів. Багато браузерних ігор доступні більш ніж з двадцятьма різними локалізаціями і в тому числі українською або російською мовою.

Жанри і сеттінг браузерних ігор з тематиками

-->

Список браузерних онлайн ігор

Навіщо вам грати в браузерні онлайн ігри?

Це питання задає майже кожен, адже є інші звичні клієнтські. По-перше, у більшості користувачів в наявності тільки слабкі комп'ютери, а повеселитися хочеться, особливо якщо ви ледар, студент або офісний працівник. По-друге, ви можете грати в браузерні ігри безкоштовно, величезна конкуренція скасувала плату за гру повністю в цьому сегменті. Є тільки деякі види, в яких можна заробляти реальні гроші, і тільки в цьому випадку буде платна підписка. По-третє це велика-велика кількість пропозицій в інтернеті, від яких розбігаються очі. Є чимала кількість геймерів які не люблять екшн, а хочуть спокійно розслабитися, серед таких ігор існує не мало цікавих покрокових стратегій.

Що таке браузерна гра і що в ній особливого?

Браузерні онлайн ігри - це ті ігри, які запускаються в програмах для доступу в інтернет, наприклад в таких як Opera, Internet Explorer, Chrome, Firefox. Найбільший існуючий пласт це флеш, в них навіть не потрібно реєструватися, вони широко поширені в соціальних мережах, таких як ok.ru, vk.com, facebook.com. Також існують цілі розважальні платформи, що функціонують за такою моделлю.

Найчастіше багато користувачів і навіть геймери помилково вважають, що всі браузерні ігри примітивні і не цікаві. Але ми переконаємо вас в зворотному і можливо вони стануть вашим улюбленим дозвіллям. Найчастіше це ммофпс в стилі фентезі, де ви будете будувати свою імперію і звеличувати її. Так само ви можете випробувати себе в ролі мандрівника або виживати в дикому і стародавньому світі. А взаємодія з іншими користувачами дозволяє спільно просуватися від рівня до рівня з легкістю. Ви можете створювати клани, величні альянси і витворяти такі речі, які не доступні в клієнтських аналогах.

Основні переваги браузерних ігор

Ні хто і не помітив, як якість браузерних ігор зросла, і вони скоро будуть конкурувати за геймерів нарівні з установочними. Абсолютно будь-який користувач знайде розвагу собі до вподоби, адже буде складно не знайти щось підходяще, маючи на вибір кілька тисяч єкзеплярів. І найголовніший плюс, вам не доведеться витрачатися щороку на апгрейд заліза свого комп'ютера, в більшості випадків ігри будуть працювати і на Windows Xp без будь-яких проблем. У цьому віртуальному світі ви зможете стріляти, бігати, будувати, ганяти на спорткарах або байках, знаходити рішення для головоломок і все це надають браузерки.

 • Не потрібно робити збереження у себе на комп'ютері;
 • Відсутність шансів втратити свій ігровий прогрес;
 • Ідеально підходять для любителів примітиву;
 • Простота в розумінні;
 • Зручність і комфорт без перенапруги;
 • Більш широкий асортимент жанрів;
 • Не вимогливість до заліза комп'ютера, підійде навіть нетбук з діагоналлю екрана в 11 дюймів;
 • Тільки на багато користувачів режими;
 • Необхідна лише наявність інтернету, але трафіку знадобиться не мало для кожної сесії;
 • Немає необхідності прив'язуватися до одного ПК, вам потрібно запам'ятати лише логін і пароль і ви зможете грати з будь-якого місця;
 • Повністю безкоштовне розповсюдження;
 • Браузерами користується кожен користувач інтернету і тому навіть у самої маловідомої гри буде своє співтовариство шанувальників.

Наш каталог браузерних ігор

У нас ви знайдете безліч розваг, які не потребують скачування, завдяки цьому ви можете почати грати прямо без зволікання. Ви зустрінете в інтернеті велику кількість сайтів, що пропонують даний тип ігор, це говорить про затребуваність і популярність таких проектів. Присутні браузерні ігри на цій сторінці сміливо можна назвати каталогом, і запевняємо, що тут зібрані тільки найкращі представники даного типу.

У нас не просто картинка і пару абзаців тексту для опису кожного проекту, а підготовлений повноцінний огляд з докладними параметрами в таблицях. Завдяки цьому ви не будете вибирати навмання, а заздалегідь будете знати про те, що належить вам побачити. Наш список браузерних ігор познайомить вас з великою різноманітністю жанрів для геймерів з різними уподобаннями.

Тут підібрані безкоштовні браузерні ігри трьох найпоширеніших і відомих жанрів, у верхній частині сторінки знаходиться навігаційні кнопки, за допомогою яких ви зможете перейти на сторінку певної категорії. Зауважимо заздалегідь, що в будь-якому проекті передбачений Донат, тобто внесення грошей для покупки внутрішньої валюти або спеціальних предметів, за допомогою яких простіше долати суперників.

Також ви можете познайомитися з раритетними бестселерами з 2D графікою, які працюють на Flash технології, і з сучасними 3D іграми, що функціонують на движку Web-Unity.