Тактичні браузерні ігри з покроковими битвами жанру mmorpg

Тут ми зібрали за нашою версією кращі браузерні ігри з покроковими боями на тактичній карті жанрів стратегія і мморпг з текстовою механікою представлені списком в оглядах з докладними описами, які ідеально підійдуть для слабких комп'ютерів. Як правило, всі вони масові з багатьма користувачами з можливістю кооперуватися з іншими гравцями.

Керувати ви будете, як одним персонажем, так і великим загоном з супутників або найманців, також часто є можливість організувати загін разом з іншими геймерами. У вас є можливість безпосередньо віддавати команди і управляти своїми героями під час битви, а при переміщенні немає ніяких обмежень.

А на самій бойової дошці у вас є великі можливості для реалізації різноманітних тактик. В деякій мірі цей жанр схожий на інтерактивні шахи з більш просунутою механікою і візуалізацією зі спец ефектами. При всьому цьому можна завжди перемагати ворогів тільки за рахунок скіла, будучи на крок вперед, знаючи подальші свої дії і передбачаючи рішення опонента. Якщо не знаєте, то стратегія - це глобальні дії на великому проміжку часу, і вони не обмежені однією локацією, а тактика це локальні дії сесійного характеру, які є більш ніж типовими для браузерних ігор.

-->

Що являють собою покрокові браузерні ігри з тактичною складовою?

Такі браузерки підійдуть для тих, хто не сприймає особливого екшену, так як вони повільні, але регламентовані певним часом для здійснення ходу, і нагадують партію в шахи або шашки, але з наявністю очок дій. І ваші фігури, тобто юніти мають запас здоров'я, броні, манни і інші характеристики, такі як атака, спритність, крит та інше, а також радіус дії для нанесення удару.

При всьому цьому вони не досить видовищні, але зате є реальна можливість впливати на результат бою і закачувати свій скіл. Покрокові це означає, що ви і опонент по черзі використовуєте очки дій і б'єте солдатів. Тактична це означає, що ви робите певні дії, щоб виграти в одному певному бою. Складнощів немає, за пару десятків битв наб'єте руку і будете знати, як діяти правильно.

В цілому це рідкісний і досить захоплюючий жанр, де доведеться розминати свій мозок. Як правило, такі ігри є в 90% випадків браузерними. Для відвідувачів нашого сайту, ми сформували топ кращих покрокових ігор, де в представленому списку знаходяться популярні і бажані проекти на даний момент в рунеті. Але зауважте, не всі вони відповідають чисто цьому жанру, є гібриди і сумісні. Всі вони безкоштовні, завдяки free-to-play, але в преміум магазині кожен зможе затаритись бустерами, які впливають на швидкість прокачування.